Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na co dokładnie?

 

Na B9 albo od razu B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no akurat podobny mam B6, wiec B8 wzialem mangan grey. zeby sąsiedzi odroznili ze mam nowe auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Radio bez fizycznych przycisków... ah te oszczędności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wslasnie sie dowiedzialem iz, auto ktore mialo byc wyprodukowane w 31 tygodniu, bedzie produkowane w 33.

Czyli dostane przelom sierpnia/wrzesnia. zamiast do 14.08 jak mialem w zamowieniu.

Auto zamawialem 3 czerwca......... delikatnie mowiac zdenerwowałem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Ja też mam termin produkcji na 31 tydzień i jeszcze niedawno dealer zapewniał mnie, że termin jest aktualny. W zamówieniu miałem odbiór do 23 lipca, ale niedługo po złożeniu zamówienia okazało się, że będzie dopiero 31 tydzień. Jeśli mi znów przesuną, to rezygnuje z zamówienia.

A jaki silnik zamawiałeś? Ja 2.0 tsi 220 KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez 31 tydzien ale nic z tego auto odbieram we wrzesniu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na jaki tydzień przesunęli Ci produkcję? I kiedy o tym się dowiedziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie przed planowana produkcja a teraz w przyszłym tygodniu, dowiedzialem sie po interwencji dealera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieciekawie, ja miałem auto mieć na początku wakacji. Teraz podobno auto się produkuje, ale jeśli znowu mi przesuną, to olewam ich i rezygnuję z zamówienia i szukam innego auta. Najgorsze jest to, że dealer nie daje żadnej gwarancji terminu dostarczenia auta, więc teoretycznie ten nowy termin też może być przesunięty i tak w nieskończoność. Ja czekam na auto od 2 maja (data zamówienia) i dłużej niż do połowy sierpnia nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diler twierdzi ze przez 2 tygodnie nie dostawali silnikow 1.8 TSI w fabryce i stąd ta obsuwa. szkoda ze sie dowiedzialem - jak sam zapytalem. bo auto mialo byc produkowane tydzien temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 tydzień, to obecny tydzień, a nie tydzień temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem 30 tydzien, pomyłka

 

dobrze ze mamy czym jezdzic ja 10 jade na wakacje, myslalem ze pojade nowym a tu kicha.... i jeszcze musze zmienic olej w starym bo 1500 km zrobie a myslalem ze zostawie to nowemu wlascicielowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam czym jeździć bo stare sprzedałem. Pożyczam to od sąsiadów, to od brata. 14 sierpnia zaczynam urlop i byłem przekonany, że pojadę nowym autem, ale z tego co widzę to może być różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytales dealera o auto na wyjazd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie pytałem, bo ponoć ma być mój do połowy sierpnia. Wysłałem teraz zapytanie aby potwierdzili mój termin produkcji. Jak nie będzie dotrzymany to nie chcę żadnego auta zastępczego, tylko rezygnuję z zamówienia.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Właśnie mi odpisali, że auto idzie planowo. Nie wiem na ile można im ufać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone 31 lipca a dzisiaj diler poinformował, że produkcja została alokowana na 38TK -jeśli tak będzie to przyznam, że bardzo szybko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówienie złożone 31 lipca a dzisiaj diler poinformował, że produkcja została alokowana na 38TK -jeśli tak będzie to przyznam, że bardzo szybko :-)

 

Wszystko zależy od silnika jaki wybrałeś i wyposażenia. Ja zamawiałem 23.06 z datą produkcji na 33 tydz. czyli niecałe 2 miesiące od momentu zamówienia do produkcji. Póki co ze strony dealera cisza, więc zakładam, że wszystko idzie planowo. 2 tygodnie temu twierdzili, że nie ma przestoju. Szczerze mówiąc to im bliżej produkcji (za tydzień wg planu ma ruszyć) tym bardziej jestem zniecierpliwiony i coraz więcej czytam ;).

Edytowane przez DrTroll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od silnika jaki wybrałeś i wyposażenia...

 

TSI 220 w HL + pakiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TSI 220 w HL + pakiety.

 

No to podobnie jak u mnie, a termin realizacji widzę mamy taki sam - 7 tygodni ;). Tylko ja wziąłem 2.0TDI 190KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności