Skocz do zawartości
POPEK

Podziękowanie dla rodziców

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze ! :vw:

 

Jak myślę, większość jest już po ślubie. Nie ubłagalnie nadchodzi i na mnie kolej :bezzebow ale nie o to chodzi. Mam do Was pytanie. Chcemy wraz z moją przyszłą żoną dać naszym rodzicom w podziękowanie coś fajnego, specjalnego, wyjątkowego. Nie chodzi nam tu o standardowe książki z podziękowaniem lub kosz z kawą i słodkościami, ale coś naprawdę innego, które może się im przyda, lub coś co będzie im o nas przypominało i właśnie nie wiemy co to może być. Pomożecie ?

:gathering::pionierzy:piwko

Edytowane przez POPEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. cyfrowa ramka na zdjęcia, ze zdjęciami z wesela + jakieś ustawione zdjęcie z podziękowaniami

2. jakieś fajne zdjęcie na przykład z błogosławieństwa wydrukowane na płótnie

3. kartka z podziękowaniami wyhaftowana

4. niezmiennie elektryczna trzepaczka do szampana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Marku fajne pomysły, ale nr dwa raczej odpada bo to chcemy dać na przyjęciu weselnym około północy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o prezent to coraz częściej młodzi przychodzą do mnie do studio żeby zrobić fajne zdjęcie które dadzą rodzicom podczas podziękowania.

Można takie zdjęcie zrobić na różne sposoby i w różny sposób je wywołać.

Kiedyś na przykład młodzi przygotowali stroje i dekoracje z XIX wieku,

zrobiliśmy zdjęcia w sepii i wydrukowaliśmy na płótnie.

Odnośnie samego wręczania prezentu to jeżeli mogę coś doradzić, zrób to zdecydowanie wcześniej, np koło 21.

Jako fotograf widziałem już dziesiątki wesel i wiem, że ta północ czasem jest trochę nieszczęśliwa.

Dla rodziców to bardzo przejmujący moment, są od rana na nogach i załatwiają milion rzeczy, koło północy są często zwyczajnie zmęczeni.

Oprócz tego robiąc podziękowanie wcześniej jesteś w stanie zgromadzić większą publiczność, bo będzie na pewno kilku gości który z różnych powodów będą musieli wcześniej opuścić imprezę, będą też tacy którzy wypiją nieco więcej niż powinni i bliżej północy zaczną niepotrzebnie na głos komentować wydarzenia na sali albo wręcz postanowią w Waszym imieniu podziękować rodzicom przez mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł dziękuję za porady, fajny pomysł z tym zdjęciem, ale coś jeszcze by się przydało bo wydaje mi się, że to za mało będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozytywny wynik testu ciążowego... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne podziękowania z tym testem haha. Chyba prędzej zawał :D

Edytowane przez koniu15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozytywny wynik testu ciążowego... ;)

 

Szczerze to pewnie by byli szczęśliwi z tego powodu, ale wole to zostawić na później, jak by moja z takim prezentem wyskoczyła na weselu to i ja bym był zaskoczony hehe

 

 

Wiem ' date=' że to OT , ale ogarnij trochę tytuł [/quote']

zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin21

Fajnym pomysłem jest nagranie jakiegoś filmu teraz mnóstwo fotografów takie coś oferuję. Ramka ze zdjęciami, może jakieś drobne prezenciki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teściowej kup Vita Buerlecithin, a teściowi 0,7 czystej ;)

PS. A tak w ogóle, to kiedy ten ślub, bo bramę trzeba zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nodero

a moja teściowa to zwariowana kobieta i powiedziała, że oficjalnie to tylko jakiegoś kwiatka a poza cała szopką chciała od nas żebyśmy jej zamówili zabieg dla niej mezoterapii - już nawet kupiliśmy ampułki http://dermomedica.pl/t/rodzaje-produktu/ampulki-do-mezoterapii-iglowej/ampulki-do-mezoterapii-mikroiglowej , a teściowi całą serię masaży na kręgosłup. Pomyśleliśmy że skoro tak bardzo im się marzy to w ramach podziękowania zdecydowanie chętnie im to umożliwimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile masz pieniędzy. To tak jak pytanie ile dać w kopercie na ślubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich

 

Jestem nowym użytkownikiem na forum i mam do was gorącą prośbę. Mój tata ma niedługo urodziny i zastanawiam się nad tą propozycją: http://www.podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/pakiet-uslug-motoryzacyjnych-prezent-dla-niego/

 

Dziękuje za wszelkie opinie i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności