Skocz do zawartości
user78

Afera VW z emisją spalin - można już sprawdzać

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie na akcji. Zaraz odbieram auto. Powiedzieli ze to na razie 1 akcja. Ze pracuja jeszcze nad ta co2 czy jakos tak gadal... Dziwne. Myslalem ze to koniec i spokoj...

 

 

Juz w sierpniu o tym pisałem ! Żadna nowość.

W 2017 kolejna akcja i czekamy.... albo nie czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale emisje co2 juz softem nie naprawią, pewnie coś powazniejszego sie szykuje.

Tak tylko mysle....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komisja Europejska wiedziała o aferze dieslowej i robiła wszystko, by chronić przedsiębiorstwa, a nie konsumentów

 

https://transplace.eu/pl/articles/komisja-europejska-wiedziala-o-aferze-dieslowej-i-robila-wszystko-by-chronic-przedsiebiorstwa-a-nie-konsumentow-58661036bc04fabb7f8b4f82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego i przygotowuję pracę na temat wpływu "Diesel Gate" na wizerunek marki VW w Polsce. Staram się o jak najbardziej zróżnicowaną próbę statystyczną, stąd moja prośba do Was o wypełnienie krótkiej ankiety na ww temat pod tym linkiem:

 

https://goo.gl/forms/01TVozdsJYETzGyR2

 

 

Będę wdzięczny za każdą udzieloną odpowiedź :kciuki

 

Z góry dzięki za pomoc ! :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umówiłem się na akcje serwisowa vw i przegląd moim pasatem a wy co sądzicie o tej akcji?

jestem ciekawy co to będzie i jestem umówiony na hamownie :cool żeby sprawdzić co to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz o ile pamiętam masz chipa chyba zrobionego, przeciez poprzez wgranie nowego oprogramowania bedzie po nim...., chyba ze jesteś na tyle zdolny że sam sobie stroisz auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
umówiłem się na akcje serwisowa vw i przegląd moim pasatem

 

Jadę jutro na akcję,zobaczymy co wymodzą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja byłem 17-01-2017 u Lelka w Gliwicach. Na moje uchu słychać jak głośniej pracuje-bardziej metalicznie ,szczególnie przy szybkim zwiększeniu prędkości obrotowej silnika. Spalanie chyba bez zmian, ale jednak głośniej. Poprzednio przyspieszanie było pozbawione tych przypadłości. W górnym zakresie obrotów jakby żwawszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi bonami za udział w akcji serwisowej? Mi w Słupsku zaproponowano 100 zł, w tym wątku czytam, ze niektórym z Was 200, a nawet 300. Te wyższe kwoty to dopiero po negocjacjach, czy na dzień dobry taka ofertę dostaliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 200 dostalem na dzien dobry... ciekawe jak teraz by bylo...w poniedzialek obadam sprawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja jestem już po akcji serwisowej:P

Wydaje mi się ,że po wgraniu programu naprawczego(nie dość że i tak mam mało koni)chyba jeszcze trochę uciekło.A i spalanie wydaje mi się, że podskoczyło.

Tak jak napisał Michał,chyba jest deko żwawszy przy wyższych obrotach.

A zamiast bonów zrobili mi przegląd auta za darmo:D A może powinienem jakieś bony otrzymać,nie wiem dopiero teraz się dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czytam te posty, i nie jestem jednego pewien, co z Autami sprowadzonymi?

zakupiłem auto z Niemiec, na stronie wychodzi, że powinienem zgłosić się na akcję, ale czy mogę to zrobić w Polsce? Mam ASO w Świdnicy i teoretycznie zrobił bym sobie przegląd przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta z niemiec to nie gorszy sort. Śmiało jedź i się umawiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mogę to zrobić w Polsce?

Możesz nawet we Włoszech majac auto na PL blachach. Ważne że auto jest w grupie ryzyka ;)

 

Wczoraj przy okazji wizyty w ASO spytałem o ten program...teraz już bony 100zł...i teraz nie wiem czy to mój poprzedni doradca był na tyle szczodry że oferował mi 200zl czy zmieniła się polityka. W każdym razie jest 100zł. Ale można jeszcze coś przy okazji wynegocjować. Mozliwe że darmowy przegląd okresowy.

 

A co do jakiejś drugiej fazy akcji serwisowej to doradca nic nie wiedział (chodzi o wspominaną tutaj akcje dot. CO2). Oni tak naprawdę nie wiedzą co jest wgrywane bo podłaczają kompa do auta a komp pobiera online poprawki od VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do jakiejś drugiej fazy akcji serwisowej to doradca nic nie wiedział

 

Nawet gdyby takowa miała być,to już drugi raz na pewno mnie nie namówią.

Nie wiem jak w innych autach,ale mojego paszteta odmienili na minus:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przeprowadzili akcję i ból przy 120 i 5 biegu pedał w podlogę i samochodem trzęsie że mało się nie rozleci zrobili to przy okazji przeglądu przy 110 kkm na reklamację wypieli się że to niby może być dwumasa lub co innego a najlepiej to jak sobie sam znajdę .zrobiłem hamownię i wyszło że mocy to niby i150KM ale moment 320 który powinien przy ok1750 obr jest przy 2240 opinia serwisu to oni nie wiedzą jak było przed akcją.rada jak chcą robić akcję to najpierw hamownia plus analiza spalin i po akcji to samo w końcu biorą za to dużą kasę od volkswagena ,jak byśmy widzieli ile to pewnie po wpłynięciu do naszej kieszeni nigdy byśmy nie nażekali na volkswagena.serwis twierdził że nie było z akcją nigdy problemów niezależny mechanik stwierdził że niektórym nie poszło na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a u mnie całe szczęście zero problemow po akcji autko smiga normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jazdę w piątek hamownie zrobiłem kilka miesięcy temu proponują 100 zł w bonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jazdę w piątek hamownie zrobiłem kilka miesięcy temu proponują 100 zł w bonie

 

Daj znać jak będziesz po. Sam się umowiles czy wzywali Cię na akcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jazdę w piątek hamownie zrobiłem kilka miesięcy temu proponują 100 zł w bonie

 

nie moja kieszeń więc nie zachodze w głowe ale nie bardzo rozumię sensu robienia moda w sterowniku silniku za ponad tysia a po czterech miesiącach jechania do aso aby go wyczyścili, gdzie tu sens gdzie logika.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności