Skocz do zawartości
sirocco

Ochrona i pielęgnacja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z usuwaniem płytkich, delikatnych rys za pomocą śródków jak ten http://forum.vw-passat.pl/threads/146259-Ochrona-i-piel%C4%99gnacja/page8 ? Działa to i nie zostawia śladów, że coś się robiło, czy raczej marketingowcy wciskają ludziom kit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu, samą wodą i taki efekt??????????

Ja póki co myłem samą wodą po tygodniu od położenia powłoki i słabo byłem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego słabo zadowolony? Chcesz powiedzieć, że ta powłoka się nie sprawdza? Spec z firmy, która ma mi nakładać powłokę po doświadczeniach z różnymi producentami polecił mi właśnie Opti Coat Pro +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba są na razie takie moje obawy, gdyż kasa na ten zabieg poszła nie mała.

Oczywiście może być, że za około tydzień, kiedy to umyję auto aktywną pianą i ściereczką to odetchnę z ulgą, kiedy to autko będzie po prostu lśniło.

Do tej pory myłem go raz, zwykłą wodą z karchera około tydzień po nałożeniu powłoki i jakoś szałowo to nie wyglądało, rzekłbym nawet , że zwyczajnie.

A może też i moje wyobrażenia były i są zbyt wygórowane.

No ale z drugiej strony kwota 4200 brutto chyba do czegoś zobowiązuje.

Cały czas mam nadzieję, że jak paska potraktuję aktywną pianą to doświadczę efektu łał!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć że hydrofobowość kiepska przy tej powłoce? Czy tak szybko łapie brud?

Powłoka droga wychodzi bo ten specyfik już jest dosyć drogi ale ponoć wart tej ceny.

Tam gdzie ja mam umówioną wizytę pierwsze mycie po tygodniu mam gratis wraz z instruktażem i środkami do mycia na początek(aktywna piana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już zapchana. Umyj na dwa wiadra i zobacz czy poprawił się zrzut wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdzieś było ale nie mogę znaleźć.

Jak zabezpieczyć, przed korozją, czym pomalować piastę do której przykręca się koła ?

U mnie po roku w niektórych miejscach wychodzi rudy. Nie zbyt to wygląda, widać rdzę.

 

Ktoś już to szlifował, polerował, malował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś w ramach gwarancji.

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marne szanse żeby uznali to w ramach gwarancji. Powiedzą, że delikatny nalot rdzy jest dopuszczalny na takim elemencie jak piasta koła. Ja w moim B6 wyczyściłem i pomalowałem srebrnym młotkowym Hammeraitem i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie śmieszy ta cała moda na te ceramiki i inne du... Kiedyś jak mi się chciało i miałem duuuużo czasu to 3 godziny myłem auto w tym nakładałem politurę. Lakier miał 5 lat i się świecił jak nówka. Politura trzymała się 3 miesiące . Ja sprawdzałem pod palcem czy jeszcze ma swoje właściwości no ale inne też były lakiery. Mam  też octavię z 99 r. cała w fabrycznym czarnym lakierze to po umyciu wygląda jak nówka sztuka, a nie woskowałem jej ze 4 lata, a ogólnie przez 8 lat może ze 4 razy, auto pod chmurką. Na lakierze nie widać żadnych badziewi od odchodów, a było ich sporo. Motoryzacja podążyła w kiepskim kierunku. ..

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności