Skocz do zawartości
idol23

Jakość dróg u naszych południowych sąsiadów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Interesują mnie wasze opinie na temat dróg na Słowacji i Czechach. Kłóciłem się z kumplem, który uważa, że są świetne. Mam całkowicie odmienne zdanie, a Wy?

 

P.S

Świetny temat na OffTop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od granicy do granicy (Węgry), trasa którą jechałem była pełna dziur więc raczej gorzej niż w PL, widoki przepiękne, za wyjątkiem biednych miasteczek gdzie pełno było cyganów :) mowa o Słowacji, a trasa pokonana w kwietniu br.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość często jeżdżę po czeskiej części Śląska Cieszyńskiego i drogi są wyraźnie lepsze od naszych. O drogach międzynarodowych mogę się jedynie wypowiedzieć o trasie Bohumin-Mikulov i również nie mogę nic złego powiedzieć, za wyjątkiem odcinka kilkudziesięciu km za Brnem gdzie nieźle przetestujemy zawieszenie auta na betonówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sierpniu wracałem z Chorwacji w okolice Jeleniej Góry i 300 km jechałem przez Czechy około 5 godzin. Widoki wspaniałe drogi ok ale z autostrad to może 60 km, reszta lokalne drogi równe ale wolne na maxa i przez miasteczka i wioski. Czułem się jak 15 lat temu w PL jadąc nad morze. Kierowcy też mało dynamiczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michauek

Moim zdaniem to zależy na co trafisz- jak w Polsce ;)

Nie raz klniesz ile wlezie, nie raz cud miód, nie ma reguły, życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to zależy na co trafisz- jak w Polsce ;)

Nie raz klniesz ile wlezie, nie raz cud miód, nie ma reguły, życie.

 

Nabijamy posty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michauek
Nabijamy posty?

Piszę jak jest. Nie ma co generalizować. Czekałeś na jakąś grubszą opisówkę?

Akurat na południe wybieram się rzadko, ale na zachodzie bywam częściej, jednak moim zdaniem drogi bywają różne w każdym kraju, jeszcze się nie spotkałem, aby gdziekolwiek było tak cudnie, a tylko u nas takie dziury.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

I na tę chwilę piszę od naszych zachodnich sąsiadów, więc chyba nie kłamię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności