Skocz do zawartości
Gość wieo

fabryczna syrena alarmowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wieo

Witam

 

mam pytanie czy mozna wymienic fabryczna syrene alarmowa lepsze okreslenie tutaj to klakson :D na taka syrenke od normalnego alarmu??

 

jesli tak czy jest problem z dojsciem do tego klaksonu, dzwiek wydobywa sie gdzies z tylu ale jest tak przytlumiony ze prawie jak z pod pierzyny :D

Robil ktos taki zabieg kiedys?

 

Pozdrawiam

Wiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnał dżwiękowy fabrycznego alarmu jest zamontowany na lewym tylnym nadkolu .Dostęp od bagażnika , trzeba zdjąć filcową wykładzinę i spokojnie możesz zamontować pożądną syrenę alarmową na 12V . Ja u siebie nową syrenę zamontowałem pod autem obok zbniornika paliwa , lepszy efekt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wieo

cudnie dzieki zaraz zakupie jakas syrenke na allegro i bede cos kombinowal :D

 

pytanie do malymk45 (bo tylko Ty odpowiedziales:) czu jest problem z przeciagnieciem na zewnatrz trzeba cos wiercic, dziurawic czy mozna wykorzystac istniejace dziuryy :D

 

Pozdrawiam

Wiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieze troche temacik poniewaz tez mnie to interesuje.Zamienilem klakson od alarmu na syrene ale w bagazniku,pod tapicerka jest strasznie cicha..Jak najlepiej przeciagnac kabel pod spod auta??A moze da sie jakos to podglosnic np.w module komfortu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , istnieje możliwość dostanie się do syreny bez rozbierania boczku w bagażniku (kombi) żeby dostać się do przewodów zasilających syrenę.

 

A może ktoś wie jakie one maja kolory w wiązce przewodów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się jakoś zmienić tą syrenę alarmu czy nie? bo włączyłem sobie dźwięk przy zamykaniu i otwieraniu ale jest strasznie cichy i to jakieś biiip takie dziwne po wyjęciu i sprawdzeniu na krotko jest głośna a podłączona daje strasznie ciche biiip . Alarm fabryczny a syrena to zwykły klakson w bagażniku. Podłączałem tez inna syrenę od alarmu nie taki zwykły klakson ale jest jeszcze bardziej cicha niż ten klakson a na krotko bardzo głośna. O co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak Pany powie ktoś czy da się wymienić ta syrenę i na jaka? jakiś link do aukcji czy coś byłbym wdzięczny pozdro i z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze sie da...ja zalozylem normalna syrene od alarmu kupiona w sklepie z akcesoriami elektronicznymi(zwykla syrena stosowana w alarmach)....odpialem kable od teko "klaksonu"w bagazniku i odpowiednio je przedluzylem....Syrene zamontowalem pod zderzakiem tak zeby ja bylo dobrze slychac bo w bagazniku jest stlumiona...Kable do niej przeprowadzilem ta sama droga,ktoredy ida przewody od pompy paliwa.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tak zrobilem pisalem o tym wyzej podlaczylem syrene od normalnego alarmu i jest jeszcze bardziej cicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyprowadzić syrenę na zewnątrz,ja też tak miałem po wymianie.

Przewody pociągnąłem do komory silnika i tam zamontowałem syrenę.

 

Sprawdź czy nie kupiłeś 24V syrenki.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syrene mialem w domu od jakiegos alarmu kiedys wyjalem z innego auta. Syrena na krotko jest bardzo glosna a jak podlacze ja zamiast tego fabrycznego klaksonu to siedzac przy niej nie zaglusza nawet rozmowy chodzi mi o to czy moze gdzies sie to podglasza moze vagiem czy cos? mam ustawione na europe tak jak powinno byc chce tylko glosniej. moze ktos podac link do syreny ktora powinna byc dobra ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
syrene mialem w domu od jakiegos alarmu kiedys wyjalem z innego auta. Syrena na krotko jest bardzo glosna a jak podlacze ja zamiast tego fabrycznego klaksonu to siedzac przy niej nie zaglusza nawet rozmowy chodzi mi o to czy moze gdzies sie to podglasza moze vagiem czy cos? mam ustawione na europe tak jak powinno byc chce tylko glosniej. moze ktos podac link do syreny ktora powinna byc dobra ? pozdrawiam
ja bym na waszym miejscu zostawil ta w bagazniku podlaczona i ewe dodatkowa zamontowa bo zlodziej nie glupi podejdzie do auta schyli sie obetnie kable i wtedy co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś podpowiedzieć jak się dobrac do tej fabrycznej syreny. Tzn wiem że jest z tyłu, nad lewym nadkolu ale jak rozebrać ten boczek żeby się do niej dostać? I jeszcze jedno czy w Pasku z fabrycznym alarmem moduł tego alrmu znajduje się w module komfortu czy jest jakas dodatkowa kostka? Jeśli to jakas inna kostka to gdzie ona jest?

Edytowane przez szneider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Może ktoś podpowiedzieć jak się dobrac do tej fabrycznej syreny. Tzn wiem że jest z tyłu, nad lewym nadkolu ale jak rozebrać ten boczek żeby się do niej dostać? I jeszcze jedno czy w Pasku z fabrycznym alarmem moduł tego alrmu znajduje się w module komfortu czy jest jakas dodatkowa kostka? Jeśli to jakas inna kostka to gdzie ona jest?
tak alarm fabryczny jest w module komfortu a opis jak dostać się do syreny znajdziesz http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=5919&highlight=syrena+alarmu

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=529

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=73841&highlight=syrena+alarmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę znależć dokłądnego opisu jak dostać się do syerny. Zdemontować boczek to za wiel mi nie mówi. Ja do tego się zabrać co i jak odkrecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę znależć dokłądnego opisu jak dostać się do syerny. Zdemontować boczek to za wiel mi nie mówi. Ja do tego się zabrać co i jak odkrecić?
jaka wersja nadwozia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Avant
zerknij na to

[ATTACH]50062[/ATTACH] myślę ze powinno ci pomóc w rozebraniu tapicerki ;) masz kilka zatrzasków i parę wkrętów i masz wyjętą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest jakaś możliwość programowania tego alarmu ? od wczoraj mam problem z mrugającą lampką oświetlenia wnętrza a dziś usłyszałem pierwszy raz od dwóch lat ze coś wyje w bagażniku ucieszyłem się że wow mam alarm ale numer :) ale teraz to ustrojstwo się samo włącza i chciałbym go wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności