Skocz do zawartości
Mike2

Nawigacja w Discovery Media w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszać numery seryjne do ASO niech wklepią w system że kradzione, to może gnój wpadnie lub przynajmniej będzie miał problem przy kodowaniu komponentu on-line do innego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem spytać czy radio ze skody będzie pasować i podejdzie do passata ?. Chodzi o swykle radio bez navi ale wygląda jak discovery media

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytania dotyczące App-Connect w Discover Media. ( Grudzien 2015)

Czy App Connect wymaga dokupienia czegoś ( Mam komunikat: W sprawie aktywacji skontaktuj się z dealerem VW )

 

Tak

 

Witam,

 

Czy ktoś z was uruchomił App-Connect w Discovery Media? Rozmawiałem z VW Zasada na ten temat. Nie mieli pojęcia o co chodzi. Po jakimś czasie człowiek z serwisu oddzwonił do mnie i poinformował mnie, że uruchomienie tej usługi (wykupienie kodu) kosztuję bodajże 1'200,-zł (lub równie abstrakcyjna kwota). Czy ktoś może wie jak to zrobić w jakiejś rozsądnej kwocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle mniej więcej kosztuje. Dokładnie chyba 1040 albo 1140, nie pamiętam dokładnie.

Na razie chyba innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Czy ktoś z was uruchomił App-Connect w Discovery Media? Rozmawiałem z VW Zasada na ten temat. Nie mieli pojęcia o co chodzi. Po jakimś czasie człowiek z serwisu oddzwonił do mnie i poinformował mnie, że uruchomienie tej usługi (wykupienie kodu) kosztuję bodajże 1'200,-zł (lub równie abstrakcyjna kwota). Czy ktoś może wie jak to zrobić w jakiejś rozsądnej kwocie?

 

Witam serdecznie

ja dostałem App-Connect (tzn 3 kody niezbędne do uruchomienia opcji) jako dodatek przy zakupie auta. Serwis walczył już 3 razy - infotaiment nie przyjmuje kodowania, sprawa trafiła do producenta w niemczech - czekam na przygotowanie rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt licencji za App Connect 1214,44 brutto + robocizna ( 150zł Piaseczno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdrożało, bo ja ostatnio pytałem w lipcu i koszt był 1058, bo aż sięgnąłem do archiwum :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wgrywał do Discover Pro punkty POI? Jeżeli tak, to z jakiej strony je pobierał?

Wczoraj pobrałem wielorakie punkty POI ze strony http://www.poipoint.pl.

W przypadku hoteli, po konwersji pobranych z poipoint plików, zgodnie z instrukcją zamieszczoną na niemieckiej stronie VW wgrałem je do nawigacji. Cały proces przebiegał bardzo sprawnie, jednak w nawigacji nie jest wyświetlana ani właściwa nazwa hotelu ani jego adres a tylko zawsze "HOTEL" i jego współrzędne GPS. W efekcie na liście znalezionych celów mam 200 pozycji o nazwie HOTEL z podaną odległością. Sprawa oczywiście nie dotyczy radarów ani posterunków policji. One nie mają swoich własnych nazw ;-)

Czy kogoś spotkał podobny problem i znalazł rozwiązanie? Jeżeli nie wyraziłem się jasno to przepraszam, jutro zrobię zdjęcie ekranu i umieszczę je w poście. Będziecie wiedzieli dokładniej o co mi chodzi.

Edytowane przez Rumcajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne rozwiązanie dla Ciebie. Sprawdź Car Net i wyszukiwanie celów online. Próbowałem wyszukać salon Nissana w Ciechanowie i zadziałało perfekcyjnie. Wyszukał całą wizytówkę z godzinami otwarcia, telefonem, emailem. W przypadku hoteli może to działać podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam inne rozwiązanie dla Ciebie. Sprawdź Car Net i wyszukiwanie celów online. Próbowałem wyszukać salon Nissana w Ciechanowie i zadziałało perfekcyjnie. Wyszukał całą wizytówkę z godzinami otwarcia, telefonem, emailem. W przypadku hoteli może to działać podobnie.

Potwierdzam, to jest fantastyczna funkcjonalność. Dużo lepsza od wgrywanych ręcznie punktów POI....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie natury technicznej do Użytkowników Forum: czy aktualizacje nawigacji można wgrać podczas jazdy? Mam już pobrane ze strony VW pliki na karcie SD. Jest tam informacja,że całość procesu trwa aż 4 h. Chciałbym to zrobić podczas podróży, a nie czekać na postoju i jeszcze doładowywać akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie. Wrzucasz SD, uruchamiasz aktualizacje i jedziesz. Proces bedzie trwal do czasu zakonczenia lub wylaczenia silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da sie. Wrzucasz SD, uruchamiasz aktualizacje i jedziesz. Proces bedzie trwal do czasu zakonczenia lub wylaczenia silnika.

Dzięki za info. Muszę wybrać dług trasę. W czwartek szykuje się wyjazd do Gdańska więc spróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i przymierzam się do zamówienia Passata.

 

Mam takie pytanie odnośnie zestawy multimedialnego "Discover Pro" - w opisie jest podana pojemność 60GB. Czy jest to pojemność do wykorzystania np. wgranie muzyki czy tylko dane np. mapy ??

Druga sprawa - mając muzykę mp3 na karcie pamięci/pendrive czy jest jakieś ograniczenie zestawu muzycznego dotyczące ilości plików ?? Bo w obecnym samochodzie zestaw wczytuje mi tylko 2500 plików Jak to jest w nowym Passacie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odebrałem pasata. I mam wersje radia Discovery pro. Chcialbym sie dowiedziec, czy wiecie moze jak ustawic zdjecia dla ulubionych kontaktów ? Telefon to iphone 6s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

U mnie wygląda to tak, że mam ustawione zdjęcia do kontaktów w telefonie. Wyświetlane są one na ekranie w samochodzie przy kontakcie.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz telefon ? Mozliwe, ze iphone nie daje takich mozliwosc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak Tomek, ale to na Android

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz telefon ? Mozliwe, ze iphone nie daje takich mozliwosc ?

HTC One // Android.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z iphonem nie wyświetlają się zdjęcia kontaktów na discovery pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności