Skocz do zawartości
Mike2

Nawigacja w Discovery Media w B8

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki

Edytowane przez grzegorzo30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę czytać wątek bo jest napisane, kasujemy wszystko z oryginalnej karty !!! i wgrywamy nową mapę :cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAcie może tak samo jak u mnie ?( MY2016), tzn trasa z wawy na katowice i na odwrót. Navi kieruje dosłownie przez centrum Łodzi i to za wszelką cenę pomimo już aktualnej w mapie obwodnicy łodzi przez stryków. Nawet wymuszone prowadzenie nic nie daje i ustawia trasę przez centrum. Chciałem zrobić aktualizację ale coś pościągało i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak mam na DP. Poprowadził mi kiedy usilnie wrzuciłem mu 3 punkty prowdzące nową A1 tuż za zjazdami na centrum Łodzi.

Widocznie jakaś blokada, może zaktualizują to w majowej wrzutce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie o DM. W roku modelowym 2017 ile jest portów USB i gdzie są ulokowane?

pozdr Romfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanie o DM. W roku modelowym 2017 ile jest portów USB i gdzie są ulokowane?

pozdr Romfi

 

Wydaje mi się, że trzy: jeden przy klimatyzacji pasażerów z tyłu, jeden w podłokietniku i jeden przy wejściu kart SD, ale muszę sprawdzić.

 

Pytanie z innej beczki: czy USB Wam czyta zwykłego pendrive z mp3 czy muzykę muszę podpiąć przez SD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że trzy: jeden przy klimatyzacji pasażerów z tyłu, jeden w podłokietniku i jeden przy wejściu kart SD, ale muszę sprawdzić.

 

Pytanie z innej beczki: czy USB Wam czyta zwykłego pendrive z mp3 czy muzykę muszę podpiąć przez SD?

 

Czyta z dowolnego medium podłączonego przez USB.

A w schowku nie ma portu USB jeśli dobrze kojarzę. Ja mam pakiet telefon premium i jest tylko 2x wejście na SD i kartę SIM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżdże od 10 lat na AM

czy da sie wgrać tutaj am?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Możesz ewentualnie podłączyć telefon pod mirrorlink, odblokować mirrorlinka i w ten sposób używać AM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda trochę ale do przeżycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem dzisiaj DP z wersji map 2015 do 2017. Na końcu był komunikat "Aktualizacja zakończona pomyślnie" ale system nadal pokazuje wersje 2015. Może ktoś wie co może być problemem?

 

OK, okazuje się, że po wyłączeniu wszystkiego na 10 min. i ponownym włączeniu pokazuje już właściwą wersję.

Edytowane przez loost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak? Nie ma jeszcze wersji 2017, póki co najnowsza to "November 2016"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak? Nie ma jeszcze wersji 2017, póki co najnowsza to "November 2016"

 

Tak jak piszesz mapy są november 2016, ale jak wgrasz je do navi to wyświetla się że masz aktualizację 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.... a co z majową aktualizacją ?? jest już ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będą lada dzień, w zeszłym roku pojawiły się 10 czerwca. Zdarza się, że sprawdzam 2 razy dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już dla DP. Miejmy nadzieje, że dla DM pojawi się lada moment..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie dodają obu bo dość dużo te pliki zajmują i by im serwer nie podołał takiemu obciążeniu ;)

 

PS: aktualizować należy ręcznie pobierając i rozpakowując na kartę czy te auta z dostępem do WiFi już ogarniają to same z menu aktualizację online ? (w poprzednim miałem starą wersję DM bez internetu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wczoraj zaktualizować DM do nowszej wersji. Ściągnąłem na razie tą listopadową bo i tak miałem starą, rozpakowałem. Wykasowałem dane z karty SD (bez formatu) i wgrałem nowe dane. Niestety nawigacja wywala błąd przy aktualizacji, że nie rozpoznaje źródła. Na kompie dane są widoczne na karcie. czy ktoś miał podobny przypadek? Próbowałem także wgrać dane na kartę przy pomocy aplikacji VW do aktualizowania. Nic nie pomaga. Spróbować formatu karty i wgrania danych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, sformatuj kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności