Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kupujesz nowy samochód za poważną już kasę i jednym z powodów jest to że się łatwiej sprzeda za 5lat to gratuluje pomysłu. Nie wpadłbym na to. W Polskich warunkach po 5 latach i 100.000km jest na zero (biorąc pod uwagę bardzo dużą różnicę w spalaniu bo 5 litrów) i wtedy zazwyczaj jeśli nie wcześniej statystycznie zmieniamy auto więc po co te szopki skoro zysk zerowy? Cena sprzedaży będzie taka jak zadbany będzie konkretny egzemplarz. Sprzedawałem ostatnio moją 5-tą z rzędu benzynę i to w nietypowym aucie (Alhambra 7N 2.0TSI 200PS - tu 90% aut to diesle) i nie miałem większych problemów jak przy poprzednich autach, a były tańsze i droższe w mojej karierze więc ten argument też jest słaby. Co do osiągów to jeszcze raz Ci mówię, że mam oba auta sprawdzone na drodze, a nie w gazecie czy na folderze reklamowym. A w teren to najlepszy jest Land Rover Defender, a nie passat z plastikowymi nadkolami.

 

BTW skoro tak bardzo interesuje Cię różnica w spalaniu i w cenie paliwa to nie wierzę, że ok. 20-25k PLN rocznie z tytułu utraty wartości przechodzi Ci tak po prostu niezauważone. Nie pomyślałeś o tym przepłacając bo widziałeś tylko niskie spalanie. I to jest jedyna zaleta diesla. Jedyna.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

(pomijam fakt głośności silnika).

 

Możesz rozwinąć tę myśl?

 

4x4 to standard w Alltracku. Porównaj sobie konfigurator.

Edytowane przez vahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat Alltrack zamówiony 04.10.2016 produkcja w 49 tygodniu. Produkuje się koło tygodnia i dwa tygodnie na transport.

W Styczniu powinien być w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki kolor wybrałeś? Które koła?

 

Biłay Oryx perłowy

Koła 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryx w alltracku niedostępny. Wziąłeś czarny sufit? Jak ja zamawiałem to jeszcze był niedostępny a to jedyny dodatek, którego mi brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóra ciemna, ale upewnię się jaka podsufitka jak tylko wbiję się na konfigurator.

Na chwilę obecna mogę tylko dodać, że wybrałem szklany dach.

Oryx perłowy widziałem na własne oczy w salonie i jest piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Alltracka tylko Pure. Chyba, że uda się czasem wpisać kod do perły i przejdzie. Kiedyś udało się tak wyklikac Golfa 7 na demo z korbami z tyłu . Po prostu błąd pracownika w kodach i system przepuścił. Tak samo jak Touarega z niedostępnym w PL połączeniu skrzyni i silnika. Nie pamiętam dokładnie, ale puszczone na próbę i się udało. Przyjechał z taką konfiguracją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto jest już skierowane na produkcje i w systemie jest Alltrack Oryx perłowy.

Proszę mnie nie straszyć :)

 

Sprawdziłem dzisiaj w salonie i mają wpisane dla mojego auta Kolor nadwozia 0R0R

Edytowane przez Tomasz1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi być jakiś myk dealera. W konfiguratorze nie ma opcji koloru Oryx dla alltracka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To musi być jakiś myk dealera. W konfiguratorze nie ma opcji koloru Oryx dla alltracka.

 

Błażej przyjrzyj się jeszcze raz zakładce kolor i wnętrze.

Pod lakierami metalicznymi masz przycisk do następnej podstrony sugeruje to także oznaczenie na które podstronie jesteś 1/2.

Istnieje możliwość, że kilka miesięcy temu nie były dostępny lakiery perłowe.

Oficjalne stanowisko VW.

"W odpowiedzi na Pana zapytanie uprzejmie informuję, że w ofercie modelu Volkswagen Passat Variant w wersji Alltrack lakier perłowy, biały "Oryx" jest dostępny w cenie 4 720 zł.

Oferta dotyczy modeli z roku modelowy 2017, roku produkcji 2016."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfigurator online to nie żadna wyrocznia tylko pomocnik. Samochód kupuje się według oficjalnego cennika, a tam stoi jak byk, że biały "Oryx" jest dostępny w każdej wersji Passata oprócz Trendline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zwracam honor. Jest oryx. Mój jest MY 2017 zamawiany w kwietniu, ale wtedy oryxa nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nadal drążę temat ale dopiero teraz dostałem odpowiedź od VW.

Szanowny Panie,

 

otrzymałam informację od Specjalisty Volkswagen odnośnie Pana zapytania. Uprzejmie informuję, że kolor ten jest dostępny od początku obecności modelu Passat Alltrack w ofercie obowiązującej w Polsce. Passat Alltrack został wprowadzony do oferty pod koniec 2015 roku.

 

Z poważaniem,

 

Małgorzata Kozłowska

 

Centrum Informacji Volkswagen

 

Volkswagen Group Polska Sp. z O.o.

ul. Krańcowa 44

61-037 Poznań

Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma to znaczenia. Mam pure i jestem zadowolony. Miał być pomarańcz ale jest brzydki na żywo. Poprzednie auto miałem w kolorze pure i nadal mi się podoba więc wybór padł na ten sam kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarańcz na żywo jest zajeb....., ale o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Przymierzam się do zakupu nowego Alltrack'a ale trochę mnie zmartwiły informacje o tłuczacym się zawieszeniu? Czy to jest wg Was wada fabryczna ("ten typ tak ma")? Czy ktoś to reklamował na serwisie, jaka była reakcja ASO?

 

Dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcz na żywo jest zajeb....., ale o gustach się nie dyskutuje.

 

pomarańczowego juz niestety nie ma w cenniku alltrack, ani w konfiguratorze. Ten kto kupił w pomarańczowym kolorze alltrack'a, ma już rynkowy unikat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że w tym kolorze szedł UP czy Golf Sportsvan np. Na początku myślałem, że to kolor dedykowany tylko do Alltracka jak np. Lapiz Blue do 7R, ale się myliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo kolor w Up I Sportsvanie jest całkowicie inny, ale chyba jest dostępny - Habanero w Tiguanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dokładnie ten sam kolor Habanero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności