Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy będzie w Polsce?, i jaki ceny, czy będzie dostępny z 1.4 tsi, ma ktoś jakieś info?

Niemcy mogą już zamawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będzie w Polsce?, i jaki ceny, czy będzie dostępny z 1.4 tsi, ma ktoś jakieś info?

Niemcy mogą już zamawiać.

 

U Niemca w konfiguratorze są tylko o 4 silniki (benzyna 220KM DSG i 3szt diesli 150manual/190 i 240 DSG). Co ciekawe na zdjątkach wnętrza jest HUD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HUD rozpoznajesz po inaczej wyprofilowanej desce rozdzielczej?

Ale widze, że ma np w standardzie nakłądki na pedały.

Ma może ktoś numery tych nakładek, bo to będzie mój pierwszy mod po odebraniu auta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma może ktoś numery tych nakładek, bo to będzie mój pierwszy mod po odebraniu auta

 

a nie wlepa z forum? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy B8 Alltrack już dostępny w Niemczech. Pierwsze testy dostępne na YouTube. W Polsce na razie Golf Alltrack. B8 Alltrack pewnie już wkrótce również u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dla wszystkich zainteresowanych - Alltrack, pojawił się w nowym cenniku, pewnie niebawem będzie na stronie. Będąc dziś u dealera dostałem wczorajszy cennik.

BTW - ceny ogólnie poszły nieco do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... ceny ogólnie poszły nieco do góry.

To tak chyba w ramach gestu wobec klienta i poprawy wizerunku marki po ostatnich przekrętach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł wrzucić scan to byłoby super ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś mógł wrzucić scan to byłoby super ;-)

Nie mam skanera, zrobione telefonem. WP_20151121_17_55_24_Pro.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiększałem do 500% ale nie mogę odszyfrować ceny benzyny :( Ogólnie myślałem że będzie gorzej jeżeli chodzi o diesle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiększałem do 500% ale nie mogę odszyfrować ceny benzyny :( Ogólnie myślałem że będzie gorzej jeżeli chodzi o diesle.

 

2.0 TSI @ DSG7 - 160390 PLN

2.0 TDI @ 6MANUAL - 147590 PLN

2.0 TDI @ DSG6 - 164890 PLN

2.0 TDI BI-Turbo @ DSG7 - 181690 PLN

 

Wszystkie Alltracki są 4Motion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba niezłe... Jest jakieś 6k różnicy pomiędzy 190 4motion DSG... Co w zamian? Jak z prześwitem? Czy alltrack ma to co HL?

 

W skodzie jest tak ze scout jest niewiele droższy niż odpowiednik kombi z tym samym napędem ale trzeba zdecydowanie bardziej go doposażyć... I cena przestaje byc atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma 1.4 tsi, taki mam w B6 (125 PS - poprzednią wersję) pewnie pojawi się w nowym roku, Słowacy go mają w cenniku, diesel mnie nie rajcuje 2.0 tsi trochę drogi, 1.4 tsi 150 PS będzie tańszy o 25 tys. miałem nadzieje go zamówić w tym roku, znowu trzeba będzie czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba niezłe... Jest jakieś 6k różnicy pomiędzy 190 4motion DSG... Co w zamian? Jak z prześwitem? Czy alltrack ma to co HL?

 

W skodzie jest tak ze scout jest niewiele droższy niż odpowiednik kombi z tym samym napędem ale trzeba zdecydowanie bardziej go doposażyć... I cena przestaje byc atrakcyjna.

 

Alltrack nie ma togo co HL - różnica to np. tapicerka, która jest materiał/alcantara, dodanie np. opcji skóry to dopłata ponad 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alltrack nie ma togo co HL - różnica to np. tapicerka, która jest materiał/alcantara, dodanie np. opcji skóry to dopłata ponad 4k.

 

no właśnie... czyli pozornie niewiele droższy ale dużo będzie do dodania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... czyli pozornie niewiele droższy ale dużo będzie do dodania....

 

Zdecydowanie. Po doposażeniu różnica vs HL zrobi się znacznie większa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie. Po doposażeniu różnica vs HL zrobi się znacznie większa :)

 

Męczę teraz ten temat.

Różnice rzeczywiście są i doposażając go sensownie zrównamy się praktycznie z ceną HL , a i tak może się okazać, że czegoś zabraknie. Choć w/g mnie będą to szczegóły.

 

Ale - dostajemy np 2,0 TSI 4M , na co nie ma szans w przypadku zwykłego passata, a myślę że ta opcja byłaby często wybierana jako alternatywa dla TDI.

Teraz niestety trzeba zamawiać 280 , a z info od Kolegów z forum widzę, że nie jest aż tak super różowo.

Poza tym zawsze podobały mi się autka typu outback, allroad i alltrack również jest ciekawy, troszkę inny niż cała masa hulających już passatów.

Edytowane przez macmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alltrack nie ma togo co H

Bo alltrack jest zrobiony jako Comfortline, to nie będzie miał tego co HL w standardzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności