Skocz do zawartości
mpm

Autoseba :: Chip Tuning Wrocław - promocja w maju

Rekomendowane odpowiedzi

Może to kogoś zainteresuje ;-) Nie jest to grupowy chip tuning (nie trzeba zbierać grupy iluś tam chętnych), ale w maju każdy VAG jest robiony w Autoseba w cenie 400,- zł. Ja się zapisałem, zobaczymy co z tego wyjdzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena cholernie kusząca... ktoś z forumowiczów tam był? jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena cholernie kusząca... ktoś z forumowiczów tam był? jakieś opinie?

 

Znam i to nie ze słyszenia, omijaj szerokim łukiem ;)

 

p.s

post nr.5 i dalsze odpowiadają na wszelkie wątpliwości:

http://forum.vw-passat.pl/threads/23496-2-5TDIV6-Wroclaw-chip-u-autoseby-%28relacja%29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne;) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam i to nie ze słyszenia, omijaj szerokim łukiem ;)

 

p.s

post nr.5 i dalsze odpowiadają na wszelkie wątpliwości:

http://forum.vw-passat.pl/threads/23496-2-5TDIV6-Wroclaw-chip-u-autoseby-%28relacja%29

 

Rozumiem, że byłeś tam osobiście i się zawiodłeś. I nie żebym chciał go bronić, ale przytaczając tu (nie najlepsze) opinie z 2008 roku to jesteś trochę niepoważny. Ja też je wcześniej czytałem, a mimo to się do niego zapisałem, bo może od tamtego czasu się wiele zmieniło. Sprawdzę to na własnym silniku i dam znać. I dlatego też napisałem "może to kogoś zainteresuje" - ja nie nakłaniam, informuję tylko, że jest promocja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że byłeś tam osobiście i się zawiodłeś.

 

błąd

 

I nie żebym chciał go bronić,

 

znasz Sebastiana?

 

opinie z 2008 roku to jesteś trochę niepoważny

 

Nie oczerniaj mnie, jak nie wiesz i ,,naście'' lat temu Go poznałem i jakie auta mi naprawiał będą jeszcze zwykłym mechanikiem :P Widziałem/później czytałem też, jak się uczy po innych forach na portfelach klientów - więc po co ta dysputa. Znam,widziałem,czytałem,nie polecam. To moja subiektywna opinia a wnioski, każdy dorosły wyciąga własne. Twój silnik,Twoje pieniądze,Twoja sprawa. Życzę szczęścia,bezawaryjnej dalszej eksploatacji passata i sorry,własnym autem do autoseby - nie ma szans.Są w naszym regionie lepsi fachowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blop

Nikogo nie oczerniam, Sebastiana nie znam i nie ja tu prowadzę dysputę - staram się tylko być obiektywny w przeciwieństwie do Twojego subiektywizmu. I zapewne są w naszym regionie lepsi fachowcy, którym taki Autoseba odbiera klientów i kasę, ale to chyba raczej oni powinni tutaj odstraszać od niego potencjalnych klientów, a nie Moderator tego forum. Takie jest moje zdanie. Moderator powinien być obiektywny i nie powinien pisać postów kapiących nienawiścią ani atakować innych forumowiczów - bo kto będzie moderował takie posty Moderatora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie oczerniam, Sebastiana nie znam i nie ja tu prowadzę dysputę - staram się tylko być obiektywny w przeciwieństwie do Twojego subiektywizmu. I zapewne są w naszym regionie lepsi fachowcy, którym taki Autoseba odbiera klientów i kasę, ale to chyba raczej oni powinni tutaj odstraszać od niego potencjalnych klientów, a nie Moderator tego forum. Takie jest moje zdanie. Moderator powinien być obiektywny i nie powinien pisać postów kapiących nienawiścią ani atakować innych forumowiczów - bo kto będzie moderował takie posty Moderatora?

 

:wmorde

 

To moja subiektywna opinia

 

Twój silnik,Twoje pieniądze,Twoja sprawa.

 

Czytanie ze zrozumieniem? litości kolego - jaka nienawiść,jakie ataki :wmorde własne zdanie nigdy nie bywa obiektywne, hamownie profesjonalną odwiedzał? ehh przepraszam ja tu tylko sprzątam a prawda zawsze broni się sama ;)

 

kto będzie moderował takie posty Moderatora?

 

Administrator? każdy ma swojego szefa...

 

To mój ostatni post w tym temacie:

Jedź,zrób auto,dobra hamownia -sprawdź robotę,zrób logi,wrzuć na forum w odpowiedni temat - cyferki nie kłamią,z chęcią popatrzymy co tam będzie się działo.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności