Skocz do zawartości
StaryKoniu

Sprowadzenie samochodu z Niemiec (BERLIN)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak możesz to zabierz ze sobą kabelek. Gdy młody(a w zasadzie ja) kupował Cordobę to w chwili gdy padało pytanie o możliwość podłączenia komputera najczęściej słyszałem sygnał przerwanej rozmowy. A z tych kilku, którzy zgodzili się tylko bardzo nieliczne nadawały się do czegokolwiek, a i tak nie uniknąłem wpadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem o jakimś większym placu za Lidlem kolo policji ale ulicy nie znam może ktoś coś wie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprzeciwko lidla jest właśnie kopenicker....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, ja przed moim ostatnim zakupem-a jak niektórzy wiedzą jest to B6- dłuuugo szukałem tutaj w Berlinie(mieszkam tu) i w okolicach czegos konkretnego, miałem zawsze przy sobie specjalistę-mechaniora z bdb językiem, nie mieliśmy kompa ze soba, ale mimo to w 90% dowiadywaliśmy sie o autku wszystkiego na miejscu-mimo że od turasa - bo 99% placów i wogóle handlu autami jest w ich rękach, niestety najgorsze nam sie trafiały z ogłoszeń , ale oczywiscie niemam nic przeciwko ogłoszeniom, hm, co do przebiegu-cóz moge powiedziec-tu w DE tez się cofa liczniki , nie jest to proceder legalny i popularny ale są różne sztuczki, ja powiem szczerze że mój pasior ma ponad 200tyś, ale legalnie, w skutek pomyłki papierowej moge go cofnac o 100tyś, z tym że po co? ja nim jeżdże . Autko kupiłem dopiero dzięki znajomemu który pracuje w salonie Renault , mają tez plac z używanymi i trafił do nich akurat paszczur-jest już mój , więc moim zdaniem podstawa to osoba znająca dobrze język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Oglądam ogłoszenia na otomoto itp i jest pełno aut z niemieckimi blachami (nie zjazdowymi) że niby na kołach przyjechało. Ale tablice nie mają żadnych naklejek legalizacyjnych ani landowych, czy to są plastiki robione na potrzebę handlu (zjazdu autem w Polsce) czy jak? Bo chyba oryginalnych tablic to Niemcy nie chcą za bardzo dawać Polakom z autami a w ogłoszeniach komisowych większość je ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie. Oglądam ogłoszenia na otomoto itp i jest pełno aut z niemieckimi blachami (nie zjazdowymi) że niby na kołach przyjechało. Ale tablice nie mają żadnych naklejek legalizacyjnych ani landowych, czy to są plastiki robione na potrzebę handlu (zjazdu autem w Polsce) czy jak? Bo chyba oryginalnych tablic to Niemcy nie chcą za bardzo dawać Polakom z autami a w ogłoszeniach komisowych większość je ma.

 

hm jezeli sa to czerwone tablice to komisówki, a tak to szczerze nie widziałem żeby niemiec sprzedawał z tablicami , ja sam jak kupowałem to zapłaciłem ale musiałem jeszcze czekac dwa dni na tablice, nie mogłem nim wyjechac,polecam popatrzec w necie na ten temat

http://www.auto-swiat.pl/jak-sprzedac-i-kupic-auto/lewe-tablice-to-plaga/xrpp9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie mi chodziło. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema za co , pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje sie ktos czy plac na Kopenicker Strase dalej dziala? Ma ktos moze na niego dokladny namiar? Czynne w soboty?

Czy do strefy Umweltzone mozna wjechac z czerwona/zolta plakietka czy tylko zielona?

Zna ktos miejsca komisy/place w okolicach Berlina z wieksza iloscia aut i poza strefa Umweltzone?

 

Z gory wielkie dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności