Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

o kurcze ... Panowie szlachta, jak to mówią "szlachectwo zobowiązuje" a teraz to zaczynam żałować że o coś tu zapytałem ...

 

w każdym razie dzięki za pomoc wszystkim. Dam znać za jakiś tydzień jak to wygląda w praktyce.

uruchomię pomiar transferu z karty SIM po udostępnieni wifi w Passacie (w Warsaw i w trasie gdzie jest tylko 3g albo edge) i porównam z S7e na telefonie na zewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i powodzenia ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ po to jest to forum!

 

jasne, i super... :) zależało mi na zmniejszeniu emocji ;)

 

okazuje się że skończyła się subskrypcja Car-Net a bez tego nie będę miał m.in. bieżącej informacji o natężeniu ruchu, map google i street view ... cóż trzeba podjechać do ASO dziś po pracy. Chyba że da się to jakoś samemu zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić przez stronę car netu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić przez stronę car netu

 

Czy już wiadomo ile to kosztuje, takie przedłużenie? Oraz jaki pakiet i na jaki okres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy już wiadomo ile to kosztuje, takie przedłużenie? Oraz jaki pakiet i na jaki okres?

 

Załóż sobie konto na car-necie i sprawdź, bo niewykluczone, że to będzie oferta zależna od rocznika itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Załóż sobie konto na car-necie i sprawdź, bo niewykluczone, że to będzie oferta zależna od rocznika itp.

 

No właśnie ja mam jeszcze działający Car Net bo abo było na 3 lata, ale chce się mentalnie przygotować jaki to wydatek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam jeszcze działający Car Net bo abo było na 3 lata, ale chce się mentalnie przygotować jaki to wydatek :)

 

Opel Onstar kosztuje cos kolo 300zl. z tego co gdzies czytalem to carnet byl chyba tanszy 150-250zl na rok czy jakos tak. ale pamietam juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedłuzenie o rok 350 PLN, o 2 lata 590 PLN. Dane z poczatku 2016 cos sie moglo zmienic (w górę lub dół )

-> na 6 miesiecy przed koncem abonamentu pojawia sie przycik w carnecie (www) z informacja ze ci sie skonczy subskrypcja

-> zakup tylko online volkswagen.com/car-net

-> sklep dostepny tylko dla ludzi którym sie konczy abonament

-> płatnosc rozliczana w Euro (faktura w euro) - sklep jest w DE

-> informacje dla uzytkowników:

 

Użytkownicy będą otrzymywać powiadomienia e-mail przed wygaśnięciem umowy, tak aby odnowić umowę przed czasem.

Maile będą wysyłane:

4 tygodnie przed wygaśnięciem umowy

2 tygodnie przed wygaśnięciem umowy

1 tydzień przed wygaśnięciem umowy

2 tygodnie po wygaśnięciu umowy

 

trudno to przeoczyć :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przedłuzenie o rok 350 PLN, o 2 lata 590 PLN. Dane z poczatku 2016 cos sie moglo zmienic

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy "rear seat entertainment" i wygląda następująco.

Potrzebuję uchwytu do rear seat entertainment, dzięki któremu będę mógł podpiąć urządzenia mobilne (tablet).

Oczywiście tablet i uchwyt do niego mam (nr części 000 063 711 B - uchwyt do iPada 4).

Brakuje mi więc podpięcia bezpośrednio do rear seat entertainment.

 

Dział części u sprzedawcy, od którego kupiłem samochód na początku był zdezorientowany, bo nie wiedział o jaką część może chodzić. Następnie wystąpił z zapytaniem do "Poznania" i przyszła odpowiedź 1500 zł !!!

Nr części 000 063 239E.

Czy ktoś z Was przerabiał temat rear seat entertainment? Czy można gdzieś w sensownej cenie ten uchwyt dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja... niestety w słoneczne dni to norma. 20170730_120926.jpg

 

20170730_120948.jpg

 

Okulary z filtrem polaryzacyjnym nic nie dają na to odbicie, listwa "pięknie" odbija się w szybie i zasłania 1/3 lusterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa panie :) trzeba było kupić listwy brillant pinie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od tygodnia mam B8 HL biały :) Śliczny kolor.

Ale mam pytanie, (jest tam DM) jak wyłączyć samo radio? Bo powiedzmy chciałbym sobie w ciszy pojechać?

Na razie sobie radzę tak, że wybieram żródło Aux1 , z którego oczywiście nic nie leci, no ale czy jest jakiś elegancki sposób?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zjechać głośność do zera. Jak zrobisz to na innym źródle, np Bluetooth to nawet się włączy pauza. Niestety radio w pasku nie ma przycisku "mute", mi też tego brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, jestem od pół roku użytkownikiem paska i mam kilka pytań.

1. czy Wam też czasami szwankuje pozycja "od tankowania" ? czasami mam tak że sama się ta pozycja resetuje bez tankowania.

2. to samo z długodystansowym - kiedy powinno się samo resetować?

3. czy u Wam tempomat aktywny np. jak ustawicie żeby trzymał się blisko innego auta (jedna kreska) to po włączeniu ponownym silnika trzeba ustawiać go znów na żądaną odległość czy można jakoś zaprogramować?

4. czy można kasować samego licznik długodystansowy? przykładowo jadę do chorwacji, chcę mieć z całej podróży spalanie plus dystans.

5. serwis wymieniał mi połamane rączki i tak złożyli że na mocnych wertepach drzwi wydają bardzo nieprzyjemne odgłosy (dolna część). czy po wymianie tak może być bo to rozruszana część czy coś skopali- sytuacja dotyczy obojga drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. dopiero co odpowiedziałem na to pytanie w temacie o spalaniu - rozwiązanie - serwis i aktualizacja oprogramowania

2. Tak samo, ponoć maks to 99h i chyba 9999km

3. Tak tempomat ustawia się na taką odleglość jaka jest w ustawieniach

4. Można - w ustawieniach samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. czy u Wam tempomat aktywny np. jak ustawicie żeby trzymał się blisko innego auta (jedna kreska) to po włączeniu ponownym silnika trzeba ustawiać go znów na żądaną odległość czy można jakoś zaprogramować?

 

Właśnie zauważyłem to samo ze jak przy włączonym ACC ustawiam sobie minimalna odległość przed poprzedzającym autem (przyciskami na kierownicy) to i tak po wyłączeniu ACC np przy hamowaniu potem znowu musze ustawiac odległość.

Musze sprawdzc w ustawieniach bo wiem ze zmieniałem z dużej na średnią. Sprawdzę czy przy zmianie na małą da się też tym sterowac bo ta odległość i tak jest za duża moim zdaniem :) no i czy da się to zaprogramowac aby nie zmieniac ciągle na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach jest jak się nie mylę możliwość: 1) ustawienia stałej odległości (duża, średnia, mała) albo 2) pamiętaj ostatnio ustawioną odległość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja... niestety w słoneczne dni to norma. [ATTACH=CONFIG]154386[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]154387[/ATTACH]

 

Okulary z filtrem polaryzacyjnym nic nie dają na to odbicie, listwa "pięknie" odbija się w szybie i zasłania 1/3 lusterka.

 

co mnie utwierdza w dobrym wyborze brązowego nibydrewna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności