Skocz do zawartości
Dodi79

Coś trzeszczy,piszczy...prawy tył...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem ale troche wkurzający...probuje to zlokalizowac i nie moge... cos mi trzeszczy piszczy z prawej strony z tyłu, rozbierałem ten boczek z tyłu (combi) i nic nie znalazłem ... byla tam tylko taka gąbka w grubej i trzeszczacej folii wiec zdjąłem ta folie ale nadal to samo i nic inego tam nie znalazłem coby mogło piszczec i trzeszczec, myslałem ze to moze szyba jeszcze ale to tez wykluczyłem. Wczoraj jechałem w bagazniku i nasłuchiwałem gdzie to moze byc i wydaje mi sie ze to trzeszczenie ( tj. jakby guma ocierała o metal) dobiega jakby od amortyzatora...to jest tylko słyszalne podczas jazdy po dołkach i wydaje mi sie ze bardziej to słychac po deszczu, bo jak tylko kołysałem samochód na postoju to nie dało sie tego usłyszec...Czy szukac cos w zawieszeniu czy jeszcze raz rozebrac boczek i tam szukac??? ma ktos jakis pomysł...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie skrzypi w sytuacji, gdy trzymam wciśnięty hamulec i jednocześnie pracuje tylne zawieszenie np. jak pasażer wysiada z tylnej kanapy. Też nie wiem co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to to w kazdym tak jest ale mi chodzi o cos innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karlos65

Makaj. w twoim przypadku skrzypienie pochodzi od hamulca przy wsiadaniu tarcza minimalnie przesuwa się względem klocka dlatego skrzypi nie masz się czym martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie masz się czym martwić
Dzięki za wyjaśnienie. Właściwie mnie to nie martwiło, tylko wq..., taki niemiły dla ucha dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to zamek tylnego oparcia halasuje i nie umiem sobie z tym poradzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamek jest wykluczony bo bez siedzen tez tak jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja też to mam...ale podejrzewam, że te skrzypienie pochodzi od dzwonka do CB-na klapie.

Po założeniu anteny nastaje grobowa cisza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zaczepy w boczku masz dobre? czy się może połamały?? boczek może Ci skrzypieć jeśli masz połamane zaczepy... kupisz takie w ASO za parę zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams bez boczka jest tak samo, tomeks ja obstawiam cos w zawieszeniu tlyko nie wiem co mysle ze moze cos w gornym ocowaniu amora....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

dodi79 mam to od zawsze,wymienialem amory(wszystkie),a jak popiskiwalo tak popiskuje :mur:

 

na 90%,to cos w srodku-tylko co :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tez masz to z prawej strony??? to moze cholera cos w zamku od klapki wlewu paliwa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

mam wrazenie,ze to z lewej :609:

 

piszczy caly czas jednakowo,obojetnie czy wjade w mala czy duza dziure,

w zasadzie,jak jezdze po miescie,to piszczy caly czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz... a u mnie piszczy tylko z prawej strony i to tylko jak jade po wybojach bądz przejezdzając np przez "spiącego policjanta" bo jak wejde do bagaznika i bujam autem to tego nie słychac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

Dodi79, mala korekta-to faktycznie jest prawa strona.

 

na 100% piszczy gdzies w okolicach kanapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanape mozna wyeliminowac bo u mnie i bez siedzen jest to samo... siedziałem w bagazniku podczas jazdy i nasłuchwałem uwaznie i wydaje mi sie ze to okolice mocowana amora....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

ale wymontowales siedzenia?

 

w moim,przy zlozonych siedzeniach dalej popiskuje.

 

to moga byc te zawiasy na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wymontowalem całkiem nic nie było w bagazniku .. byl golutki nawet wyjałem boczek prawy i wraz to było....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do tej burzy mozgow, mam ta sama, jesli mowimy o tym samym, przypadlosc, jade np przez "plicjanta" i cos trzeszczy, mam wrazenie jakby jaka sprezyna sie napinala i rozluzniala, taki dzwiek, tylko na nierownosciach, strasznie mnie to wkurza i mam tak tylko z lewego tylu. co to za dziadostwo??

 

 

Ktos ma jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności