Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

żeby to działało musisz mieć zgodny telefon z Mirror Link. Z tego co wiem iPhone żadna generacja nie działa. Ma się to zmienić kiedy VW wprowadzi CarPlay, a telefony co działają to HTC One M7,M8, Samsung Galaxy SVI, SV i Sony Xperia Z chyba wszystkie modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Car-Net E-Remote jest obsługiwany przez iphony co prawda jest to apka do samochodów elektrycznych ale może będzie kiedyś do zwykłych byłoby fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując MirrorLink na razie nie ma sensu bo to praktycznie w ogóle nie działa. Czekam na CarPlay lub system Android Auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz kiedy i co bedzie miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oficjalne źródła mówią,że będzie aktualizowany soft w obecnych systemach VW tj. Discover Media, Pro i Composition Media. Oczywiście mówię tu o ASO i ta usługa będzie odpłatna w samochodach gdzie tego systemu nie ma.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A same systemy mają występować jako opcja w drugiej połowie roku czyli gdzieś w lipcu. Ale do nas to pewnie dotrze z opóźnieniem jak zwykle z resztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S6 jeszcze nie ma. Mirror link obsługuje tylko Galaxy S4 mini. "Duże" Galaxy S4 i9505 z KitKat 4.4 nie ma opcji załączenia Mirror link.

Który telefon/urządzenie obsługuje ? https://cert.mirrorlink.com/ProductListing/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj podłączyć Galaxy Note 4 przez MirrorLink do Discover Pro. Na telefonie dostalem info, ze polaczono z samochodem ale na nawigacji informacja ze brak kompatybilnych aplikacji. Trzeba cos jeszcze dogrywac? Chcialem odpalic np. Google maps ale Discover Pro nie widzi zadnej apki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba cos jeszcze dogrywac?

 

Na jeździe testowej pani mówiła mi że coś trzeba, ale nie pamiętam jak to się nazywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Car net trzeba aktywowac? Jeszcze nie zalozylem konta i nie jest zarejestrowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze Car net trzeba aktywowac? Jeszcze nie zalozylem konta i nie jest zarejestrowany.

 

Tak trzeba założyć konto na stronie netcaru i aktywować w samochodzie kodem ze strony masz na to 90dni od daty zakupu odbioru auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po 90 dniach co, przepada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ale w warunkach 1 rok gratis użytkowania pisze ze należy dokonać aktywacji do 90 dni od daty zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywowane, Note 4 z najnowszym ROMem Lolipop a dalej pokazuje mi ze brak aplikacji. Ja chcę uzyskać obraz z telefonu na Discover Pro. Czy na telefon tez trzeba jakieś apki instalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja mam drive&track a do obrazu wystarczy mirrorlink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RADEK skad pobrales ta apke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki @RADEK

Pobieram te apki. Myślałem, że MirrorLink będzie działał na zasadzie klonowania obrazu ze smartfona a nie oddzielnych apek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat car-net - czy korzystanie jest możliwe bez wykupionej opcji telefonu comfort? Nie chodzi mi o mirrorlink, lecz sam dostęp do danych o ruchu i google earth itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności