Skocz do zawartości
Gość tomeks

jak zdezaktywowac oryginalny zestaw glosnomowiacy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomeks

witam.mam w aucie pozostalosci oryginalnego zestawu glosnomowiacego.czasami,podczas jazdy,wycisza mi sie radio i na wyswietlaczu pojawia sie napis "phone".zeby radio z powrotem dzialalo,musze wylaczyc silnk.

 

dla jasnosci-do zestawu nie jest podlaczony zaden telefon.

 

jak to zdezaktywowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz radio :???jeśli masz beta 5 to przeczytaj to

 

:arrow: SETUP

Gdy przycisk TP/Set zostanie przytrzymany dłużej niż 2 sekundy uruchomiony zostaje tryb konfiguracji, w którym za pomocą guzika (1) możliwe jest ustawienie poszczególnych funkcji RDS.

Wybór pomiędzy pojedyńczymi pozycjami w konfiguracji odbywa się za pomocą przycisku TP/Set lub za pomocą przełączników wahadłowych (5) i (11). Zmiana pojedyńczej pozycji potwierdzone zostaje sygnałem dźwiękowym.

Tryb konfiguracji zawiera następujące pozycje:

- GALA

- ONVOL

- TAVOL

- PHONE

- M/S

- Auto REG / REG OFF

- NAME FIX / VAR

- CD SFL M/D

 

W przypadku, gdy przycisk TP/Set zostanie przytrzymany dłużej niż 2 sekundy albo okres bezczynności w trybie konfiguracji będzie dłuższy niż 30 sekund wszystkie zmiany zostaną

zapamiętane a tryb konfiguracji zostanie automatycznie opuszczony. Opuszczenie konfiguracji zostanie potwierdzone sygnałem dźwiękowym.

 

PHONE

Ustawieniem wartości PHONE wybieramy czy, oraz z jakim poziomem głośności odtwarzana będzie rozmowa telefoniczna przez głośniki.

- Wybrać w trybie konfiguracji pozycję PHONE. Wyświetlacz pokaże "SETUP PHONE" i aktualną wartość.

- Za pomocą guzika (1) ustawiamy żądaną wartość. Zakres zawiera się pomiędzy 0 a 35. Wartość 0 oznacza wyłaczenie funkcji. W przypadku wybrania wartości 0 rozmowa nie jest odtwarzana przez głośniki i radio nie odtwarza dzwonka telefonu. W przypadku rozmowy przychodzącej na wyświetlaczu pojawi się napis "PHONE" oraz radio zostaje wyciszone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks
Za pomocą guzika (1)

 

ktory to przycisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu

jest całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

tomeks, a nie lepiej odlaczyc uchwyt od zesawy glosnomowiacego i centralke :?: Moze w uchwycie gdzies dochodzi do jakiegos spiecia :niepewny:

Uchwyt pewnie wiesz, jak zdemontowac... Kabel konczy sie za schowkiem, takze musialbys zdemontowac schowek przed pasazerem, zeby zeby odlaczyc wtyczke...

Jesli nadal bedzie Ci wyciszac radio i przelaczac w tryb Phone-In to odlacz centralke... Znajdziesz ja w podlokietniku :cwaniak: Przynajmniej w 3BG tam byla :cwaniak:

To co przedstawil kolega kac222... Watpie zeby to pomoglo, bo nadal bedzie wyciszac Tobie radio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

uchwyt mam zdemontowany,w schowku przewody sa odlaczone,w podlokietniku jest tylko przycisk(z namalowana sluchawka) i w glebi jakies gniazdo do ktorego nic nie jest podlaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej po prostu zalogować telefon przez Bluetootha i uzwa. Ja tak mam i jest spoko i policja nie czepia się jak gadam przez fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności