Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda opony to loteria. Pewnie montuje pierwsze które mają pod ręką.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda opony to loteria. Pewnie montuje pierwsze które mają pod ręką.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Można coś z tym zrobić ? Nacisk na dealera:pardon

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja czekałem 3,5 miesiąca Ale 2,5 jest realne. Pytaj dealera.

 

Co w przypadku kiedy dealer nie spełni terminu dostarczenia pojazdu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dealer nie ma nic do gadania w kwestii opon. To zarządzanie logistyką i produkcją.

A żaden nie zmieni ci z innego, chyba że cud się stanie.

Co do drugiego pytania to dobra wola, może dywaniki ci dorzuci, bo w zamówieniu/umowie jest chyba napisane, że to przewidywany termin dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez Endrju

To prawda opony to loteria. Pewnie montuje pierwsze które mają pod ręką.

 

Można coś z tym zrobić ? Nacisk na dealera:pardon

 

Co w przypadku kiedy dealer nie spełni terminu dostarczenia pojazdu?

 

1. Dealer nie ma nic do powiedzenia na temat opon. Fabryka montuje a dealer sprzedaje a nie dyktuje co mają zamontować.

2. Masz w umowie termin który zobowiązali się dotrzymać. A dealer powiedział pewnie wcześniejszy termin.

Sprawdź zapisy w umowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w przypadku kiedy dealer nie spełni terminu dostarczenia pojazdu?

 

Wątpliwe byś coś wywalczył przy zamawianiu jednego samochodu

 

Edit: ja też dostałem Continentale, odbiór w kwietniu tego roku.

Edytowane przez thr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje serdecznie, może ten czas wynika z tego ze nie dobierałem dodatków, które wydłużają czas oczekiwania (AID), niestety standardowe felgi dla tej wersji.

Mam pytanie odnośnie opon - jakich można się spodziewać , przeczytalem ze z tym jest roznie.

Pozdrawiam

 

Ja mam Continentale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Continentale

 

Jak one Ci się sprawują ? Mnie interesuje przede wszystkim czy ciche bo zależy mi na komforcie jazdy.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

P.S.

Dziękuje wszystkim za cenne informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak one Ci się sprawują ? Mnie interesuje przede wszystkim czy ciche bo zależy mi na komforcie jazdy.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

P.S.

Dziękuje wszystkim za cenne informacje

 

Bez problemu. Nie dość że w aucie jest cicho to ja nie słyszę nawet szumu opon na drodze. Mam 17 calowe koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słychać, słychać :-) Ale chyba każde które zakładają fabrycznie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słychać, słychać :-) Ale chyba każde które zakładają fabrycznie słychać.

 

Dziękuje

Ostatnie pytanie

Szukam listy kompatybilnych telefonów z discover media......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje serdecznie

 

Momencik. To, że nie ma na liście jako zgodnyz mirror link nie znaczy że nie jest zgodny z DM. DM przecież komunikuje się z telefonem po bluetooth. Mojego LG nie było na liście ML jak się zastanawiałem czy nie brać tej opcji a z DM i jako dostawca netu do carnetu działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji comfortline (DM)z pakietem business odblokowany jest CarPlay ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie

no ale muszę się zapytać mojej 10 letniej córki

w domu to ona jest fachowcem od tych bajerów

[jak jej w tym tygodniu powiedziałem że nasz pierwszy komp miał 1 gigabajta pamięci to zrobiła oczy jak 5 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w wersji comfortline (DM)z pakietem business odblokowany jest CarPlay ?

 

Nie. W Hl tez nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chciałbym podejść emocjonalnie, ale nie mogę.

Właśnie ta benzyna, która NIBY jest mocna, wcale dupy nie urywa. Kiedyś 250 KM wydawało się czymś, obecnie ekologia, masa i inne pierdoły to zabijają. Pasek nie jest przystosowany do "robienia roboty".

Porównanie do Golfa nie jest trafione, bo auto jest lżejsze i mniejsze.

To jest tak jak z RS6 - powinno gryźć trawę, a jest tylko szybkim dupowozem, który nadaje się tylko na autostradę - na torze czy w zakrętach przód jest tak ciężki, że podsterowność jest jak w przerośniętej ośce.

Pasek 280 będzie szybki, jak mu dołożysz na turbinie 60-80 KM to będzie mistrzem w wiosce, ale to nie będzie jeszcze "robienie roboty". Mi w tej chwili brakuje 100 KM, a ideałem to jeszcze nie będzie.

Poza tym charakterystyka 280 KM z 2 litrów (z turbiną czy bez, nie ma różnicy) a 250 czy 300 KM z V6 jest tak różna, że obawiam się tych 280 w codziennym użytkowaniu.

Dla mnie "robi robotę" inne auto, o zupełnie innej charakterystyce pracy układu napędowego. Z Passata nigdy nie zrobi się nic poza szybszym dupowozem. Niestety.

 

A z civicami to wiem jak jest, idą ogniem, wskazówka na czerwonym, zmiana biegów bez odjęcia. Często upalam z takimi w Kamieniu Śl. I to są autka, które "robię robotę". Pod warunkiem, że stacja benzynowa jest blisko :)

 

hondami zrobiłem 200 tys km( accordem i civic"2015") i powiem tylko tyle, że frajda jest ale civic nie jest w długie trasy bo tego czerwonego pola po przejechaniu 1500 km mam serdecznie dość mimo, że lubię wysokie obroty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego jestem zdania, że trzeba mieć coś co daje frajde i jakiegoś dupowoza jak passat b8. Za jazdą B8 nie tęsknię jak za moim sportowym japońskim klasykiem z v6 i dwoma suszarkami na pokładzie. Miałem też 3 x Hondy i wnerwiające było to, że przy 120/h obroty już były dosyć wysokie >4 tyś ale jakość i bezawaryjność to było piękne i prowadzenie bajka. W latach 90 dieslami jeźdzli tylko taksiarze i nikt nie myślał nawet o kupnie ropniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oplacony pakiet przegladow zawiera koszt oleju? czy vw robi jakies numery i kaze placic za olej dodatkowo?

Edytowane przez tjord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miałem pierwszy komputer to Ty jeszcze w pieluszki sikales:), pamięć tylko 5kB, gry musiałem sam pisać, także nie masz się czym chwalić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności