Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupowałem b7 to był ten sam problem, ludzie brali z salonu z testówki instrukcję, ale jak przyszedł ich samochód to musieli swoją oddać, więc to też pewne wyjście.

Dziwi mnie podejście VW do tych instrukcji, tak jakby nie mieli wersji cyfrowej i nie mogli wrzucić... Tym bardziej, że na innych rynkach są dostępne wersje cyfrowe.

 

Skoda udostępnia w necie. Można? Można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
instrukcje na aalegro widziałem po 100zł jak pili bardzo można kupić

 

Też bym takową przytulił, niestety nigdzie nic. W salonie rzekomo nie mają do pozyczenia, w necie posucha, a na allegro jest za 199 zeta po niemiecku :/

A do B7 wiele lat temu znalazlem "od kopa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest :)))))))))))

[ATTACH=CONFIG]132398[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
granat

 

Tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odebrał ktoś już Varianta z panoramicznym dachem, jeżeli tak to mam pytanie: jak vw rozwiązał sterowanie tzn czy jest pokrętło czy przyciski, może ktoś ma jakieś foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy odebrał ktoś już Varianta z panoramicznym dachem, jeżeli tak to mam pytanie: jak vw rozwiązał sterowanie tzn czy jest pokrętło czy przyciski, może ktoś ma jakieś foto ��

Chyba to jest to:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba to jest to:

 

 

Dzięki Skrendi, ale to jest model B7. Może ktoś ma już B8 Variant z oknem dachowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGBAR, w B8 masz przyciski - w wersji variant brak schowka na okulary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Cayugo

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

AGBAR, w B8 masz przyciski - w wersji variant brak schowka na okulary

 

Mjweronik dzięki za info, jestem ciekawy z jakiego powodu są przyciski a nie pokrętło, które było bardzo poręczne? Co do schowka na okulary, może jest po prostu w innym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, ostatnie Volkswageny schodzą z linii. Ktoś tam chyba niezłe wałki kręci

skoro wszyscy tu piszą, że mają obsuwy terminów a w VW "sprzedaż maleje". Volkswagen "hellooł" :

tu za miedzą wierna polska klientela czeka i się wkurza :-)

 

Sprzedaż nowych samochodów w Europie w okresie od stycznia do kwietnia 2015 r. osiągnęła 4 848 058 egz., co stanowi wzrost o 8,1 proc. w porównaniu z analogicznym okresem 2014 r. Wśród marek, liderem pozostaje Volkswagen, który w pierwszym kwartale 2015 r. sprzedał 590 709 aut. Natomiast w kwietniu sprzedaż niemieckiego producenta osiągnęła 154 311 egz., co stanowi wzrost o 9,4 proc.

 

Źródło: http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/sprzedaz-samochodow-w-europie-i-iv-2015/k6fes6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, schowka nie ma. Jeździłem demo Varianten z dachem i brak schowka zdyskwalifikowal dach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, schowka nie ma. Jeździłem demo Varianten z dachem i brak schowka zdyskwalifikowal dach :)

 

Widzę, że wytyczyłeś sobie twarde kryteria i nawet utrata posiadania dachu panoramicznego nie zmieniła twoich planów co do schowka na okulary. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wytyczyłeś sobie twarde kryteria i nawet utrata posiadania dachu panoramicznego nie zmieniła twoich planów co do schowka na okulary. Pozdrawiam

 

Dokladnie tak :) Dla osoby noszacej mocne okulary - warunek konieczny. Dodatkowym minusem bylo ujecie okolo 2cm z przestrzeni nad glowa, co dla 2metrowca jest kluczowe. Takze kazdy ma swoje wymagania, a samochody na zamowienie zeby wybracco Tobie jestpotrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz produkcja B8 na pewno przyspieszy. Mamy nowego Prezydenta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz produkcja B8 na pewno przyspieszy. Mamy nowego Prezydenta :-)

 

Raczej CBA odbierze nam o świcie B8 ze względu na przyśpieszony termin produkcji, który musiał być dziełem łapówki dla dealera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś kto zamawiał (ewent. dogłębnie zgłębił temat) inst. telefoniczna premium z gniazdem na kartę sim, czy daje to coś więcej poza stałym podłączeniem do internetu+ oczywiście hotspot wifi w samochodzie?

(Wydaje się ze wystarczy wrzucić np do bagażnika przenośny modem z kartą sim i uzyska się taki sam efekt-tzw tańsza opcja!?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do kogoś kto zamawiał (ewent. dogłębnie zgłębił temat) inst. telefoniczna premium z gniazdem na kartę sim, czy daje to coś więcej poza stałym podłączeniem do internetu+ oczywiście hotspot wifi w samochodzie?

(Wydaje się ze wystarczy wrzucić np do bagażnika przenośny modem z kartą sim i uzyska się taki sam efekt-tzw tańsza opcja!?)

 

czesc. sprawdzalem teoretycznie + pytania w salonie (ale tutaj bylbym ostrozny)

tak, instalacja premium to wlasne gniazdo SIM, wlasny internet.

Poczytaj na stronie VW bo jest jeszcze roznica w sposobie lacznosci z telefonem ( uzywa jakis szybszych metod, cos tam lepiej, wyrazniej.. itd nie wiem, nie znam sie) Zobacz na stronie VW istrukcje do carnet.

ja olalem temat;) hotspod w telefonie, albo router w bagazniku i tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności