Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Te ograniczenia dotyczą tylko foteli z wentylacją (z tego co wiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kąta nachylenia i wysuwanie siedziska jest w Highline (w moim przypadku z opcją full skóry), ale tylko w fotelu kierowcy. U pasażera tego nie ma, ale siedzisko jest dość długie i niestety tylko ręczna regulacja w standardzie u pasażera. U kierowcy elektryka też tylko oparcie i podparcie lędźwi. Reszta ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeszcze jedno pytanie dotyczące finansowania przez leasing Easy Drive:

Posłałem do innego salonu i przy cenie podobnej ok. 130 tys. jedni podali Wykup końcowy 44.20% a w Bielsku 40,20% (na 4 lata).

W przypadku, gdybym nie chciał kupowac auta, to jest dośc istotne, bo wtedy zależy mi na jak największej wartości wykupu (czyli mniejsze raty).

Czy ktoś cos wie w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że teraz kupujący są skazani na keyless (bo wszedł do pakietu business w Highline) to mam takie pytanie - czy da się to dziadostwo wyłączyć? Nie chcę komuś ułatwiać kradzieży swojego auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowa Skodę Karoq, pierwsza skoda z active info display i ma nawet funkcje pełnej navi na ekranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, to AID w Skodzie jest lepsze niż w VW! :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda zawsze była lepsza :P Fajnie ten smartfon działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwna opcja z ta skoda na plus kury, światło ambient ma parenascie kolorów do wyboru VW 3, ładowarka indukcyjna VW brak, tuner tv VW brak :cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak... ale Arteona próbują pozycjonować jak Audi A7 :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie No a5 spotback i BMW grancoupe konkurenci, szczere dla mnie przy tych dwóch Arteon wygrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarem i ceną tak ale raczej nie jakością, a chyba o to chodzi w byciu bardziej lub mniej premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakaś dziwna opcja z ta skoda na plus kury, światło ambient ma parenascie kolorów do wyboru VW 3, ładowarka indukcyjna VW brak, tuner tv VW brak :cisza

 

Dlatego uważam ze moje obecne auto jest bardziej funkcjonalne niż b8 i napewno tańsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób konfigurację dla HL z takim wyposażeniem jakie zaproponowano Ci dla CL. Kilka ekstrasów do CL podnosi cenę prawie do poziomu HL.

Passat na 16 calowych felgach wygląda marnie (to oczywiście jedynie moja ocena) - 17 cali to minimum.

Odnośnie tapicerki to nowa alcantara wygląda bardzo dobrze, o wiele efektowniej od tapicerki materiałowej w CL. Jednak "szmaciana" wg moich obserwacji (ja mam materiałową, mój kolega alcantarę - podobne przebiegi aut i sposób eksploatacji) starzeje się wolniej.

 

 

Witam

Przymierzam się do zakupu B8 2.0 TDI 150 KM (110 kW) DSG - 6 stopniowa.

Do tej pory jeździłem czterema Fordami, obecnie Mondeo Mk4.

No i przyszedł czas na zmianę .. przynajmniej na parę lat - wezmę w leasing

Salon przygotował mi cenę na wersję ComfortLine z ciemnymi szybami, pakietem Business, alarm, wybór profilu jazdy, pakiet lusterka i SafePlus.

Bardzo spodobał mi się fotel w tej wersji - jestem dość wysoką osobą - 193 cm - fotel ma wysuwany przód oraz tzw kołyskę - czyli podnoszony przód, tak więc super mogłem to sobie dopasować. Niestety w nowym Mondeo, które też oglądałem, fotel wydaje mi się jeszcze krótszy niż w Mk4 i nie mogłem się jakoś dopasować.

 

Chciałbym dokupić jeszcze 17calowe felgi i zastanawiam się, czy nie lepiej by było wziąść HighLine, które ma te moje dodatki w cenie już.

Z tym że tam czytałem są jakieś pół -skórzane fotele. Czy ktoś wie, czy one też mają te zalety - czyli wysuwany przód oraz kołyskę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zdecydowałem sie jednak na HL, w leasingu.

Mam nadzieję że nie będę żałował :)

Przy okazji, w tym roku, przy odbiorze, ubezpieczenie będzie rzędu 4 tys zł.

Czy ktoś wie, jak w kolejnym roku?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Highline zawsze lepiej się prezentuje. Dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam ze kolejny raz o to pytam , ale da się jakoś tego keylessa wyłączyć? :( bo tyle się czyta że to ułatwienie dla złodzei, a nie opłaca się nie brać teraz w hl pakietu business..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w gazetach muszą pisać. Teraz modny jest Keyless.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nawet dekra o tym pisała, ale to raczej jest poważny temat. Wiem, że jak złodziej będzie chciał to i tak ukradnie, tylko lepiej nie mój samochód :D

Naprawdę nie da się tego jakoś regulować/wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakby to jakoś za pomoca vcds odkodowac, zeby poprostu dzialalo jak tansza wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakby to jakoś za pomoca vcds odkodowac, zeby poprostu dzialalo jak tansza wersja?

Moim zdaniem czy Keyless czy zwykły kluczyk, to i tak ukradną jeśli upatrzą sobie auto. Jedyne skuteczne zabezpieczenie to AC +GAP i śpisz spokojnie. Można ewentualnie wkładać kluczyk w etui blokujące w potencjalnie niebezpiecznych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności