Komunikaty

Strona 477 z 477 PierwszyPierwszy ... 377427467474475476477
Poka wyniki od 9,521 do 9,533 z 9533

Wtek: Kupujemy B8 - na co zwrci uwag?

Imi
    Adam
    Doczy
    Jul 2016
    Mieszka w
    Krakw
    Samochd
    Nie passat, 2009
    Wracajc do tematu wtku. Mam jeszcze jak moliwo zmiany konfiguracji. I zastanawiam si, czy nie zrezygnowa z Area View i nie wziac zamiast tego DCC. Pytanie do posiadaczy DCC: czy wzilibycie takie zawieszenie raz jeszcze? Jak z legendarnymi stukami z tylnego zawieszenia?

Imi
    Inferno
    Doczy
    Mar 2017
    Mieszka w
    Polska
    Samochd
    B8 2.0 TDI 190KM DSG6, 2015
    Cytat Zamieszczone przez drauc Zobacz posta
    Wracajc do tematu wtku. Mam jeszcze jak moliwo zmiany konfiguracji. I zastanawiam si, czy nie zrezygnowa z Area View i nie wziac zamiast tego DCC. Pytanie do posiadaczy DCC: czy wzilibycie takie zawieszenie raz jeszcze? Jak z legendarnymi stukami z tylnego zawieszenia?
    Tearaz w samochodzie nie mam DCC ale w poprzednim miaem. Wedug mnie niesamowita sprawa. Zamknicie kilku samochodw w jednym w zalenoci od wybranego przycisku. Swojego nie konfigurowalne tylko kupiem z placu z bardzo dobrym upustem. Ale gdybym konfigurowa to regulowane zawieszenie znalazoby si na licie. Super sprawa jest w momencie jak auto jest bardzo naadowane 4 osoby, box na dachu, peny baganik. Wtedy zmieniasz na sport i mimo dodatkowej masy dalej prowadzisz precyzyjnie. Nigdy nie mailem kamery 360 wiec nie powiem czy warto zamieni , na 100% to super bajer. Tyle ze dobre zawieszenie robi ogromn rnice.

Imi
    Piotr
    Doczy
    Jan 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Samochd
    B8 1.8 TSI 180KM, 2016
    Cytat Zamieszczone przez biokd Zobacz posta
    Ten rzut na samochd z gry to rozumiem tylko grafika? Bo "widok z lotu ptaka" jest tylko przy Area View 360 czy jak?
    Ja si wanie ostatnio zastanawiaem czy bra Area View bardziej jako gadet, bo co za duo asystentw do kadej *******y to kierowca ju nic nie bdzie musia umie.
    A widz e duo osb chwali i pisze o Easy Open jako must have. Ja tu jestem sceptycznie nastawiony w kwestii wlamaniowo-kradziezowej bo to za duo elektroniki zwizanej z atwym otwarciem i odpaleniem auta, co mona obej, jeli kto jest kumaty, dlatego ja dokadam duo rnych zabezpiecze plus peen pakiet ubezpiecze, bo mam zamiar dugo tym autem pojedzi. Wic czy easy open pomimo bezdyskusyjnych udogodnie nie jest uatwieniem dla potencjalnego zodzieja?
    Doprecyzuje: "widok z lotu ptaka", czyli rzut pionowy na samochd, jak zblia si do przeszkody to pika z odpowiedniej strony. Takie czujniki z lat 90, tylko wicej plus widok samochodu z gry (sama grafika). Jeszcze raz, moje zdanie jest takie, e to w 100% wystarczy. Parkuje czsto w miejcach gdzie jest mao przestrzeni i to naprawd wystarcza. Wspomaganie w Passacie jest ultra-lekkie wic atwo manewrorwa.

Easy Open, generalnie jak pac ubezpieczenie, GAP ... nie myl o tym czy ukradn, jak ukradn wezme nastpne. Rwnie jeszcze raz podsumuje, napewno bym to bra ze wzgldu na sytuacje kiedy brakuje nam rk, wtedy to ratuje sytuacje... zwaszcza przy maym dziecku na ktre trzeba uwaa.

Powodzenia !

Imi
    Karol
    Doczy
    Apr 2017
    Mieszka w
    KR/SK
    Samochd
    Nie passat, ---
    1.orientuje si kto jakie jest oznaczenie tego 1.8 tsi w aktualnym b8 z manualem? (chodzi mi o to literowe)

2.posiada kto jakie real foto porwnawcze do lamp r-line w kombi kontra zwyke ledy z highline? Mona je dokupi do zwykego passata highline, a z kolei do r-line exterieur jak bior w konfiguratorze, to te trzeba je dooy (przynajmniej w tym na rm 2017) mniej wicej o co takiego mi chodzi jak te zrzuty z konfiguratora:
    lampy.jpg
    Ostatnio edytowane przez wladcapassatow ; Dzisiaj o 00:32

Awatar szylton
    Imi
    Szymon
    Doczy
    Mar 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Samochd
    B8 2.0 TSI 220KM DSG6, 2015
    Cytat Zamieszczone przez wladcapassatow Zobacz posta
    1.orientuje si kto jakie jest oznaczenie tego 1.8 tsi w aktualnym b8 z manualem? (chodzi mi o to literowe)

2.posiada kto jakie real foto porwnawcze do lamp r-line w kombi kontra zwyke ledy z highline? Mona je dokupi do zwykego passata highline, a z kolei do r-line exterieur jak bior w konfiguratorze, to te trzeba je dooy (przynajmniej w tym na rm 2017) mniej wicej o co takiego mi chodzi jak te zrzuty z konfiguratora:
    lampy.jpg
    Ad2. Nie ma rozrnienia na wiata do R-line. W Passacie B8 s 2 rodzaje wiate tylnich. Te z podstawowe typowe dla Trend/Comfortline i te z Highline. One s standardowo troch przyciemnione, efekt zaley od rodzaju wiata padajcego na nie.
    Nie wiem w jakim konfiguratorze robie te zrzuty. Ale na PL konfiguratorze nie ma adnych rnic miedzy highline a r-line
    hl.jpgrl.jpg

Imi
    Zenon
    Doczy
    Mar 2017
    Mieszka w
    Zamtuz
    Samochd
    B8 2.0 TSI 280KM DSG6, 2017
    Cytat Zamieszczone przez szylton Zobacz posta
    Ad2. Nie ma rozrnienia na wiata do R-line. W Passacie B8 s 2 rodzaje wiate tylnich. Te z podstawowe typowe dla Trend/Comfortline i te z Highline. One s standardowo troch przyciemnione, efekt zaley od rodzaju wiata padajcego na nie.
    Nie wiem w jakim konfiguratorze robie te zrzuty. Ale na PL konfiguratorze nie ma adnych rnic miedzy highline a r-line
    hl.jpgrl.jpg
    Mam tak opcje dokupion dla highline :

8SQ
    Tylne wiata w technologii LED, przyciemniane w stylistyce R-Line

Awatar szylton
    Imi
    Szymon
    Doczy
    Mar 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Samochd
    Cytat Zamieszczone przez RysiekOchucki Zobacz posta
    Mam tak opcje dokupion dla highline :

8SQ
    Tylne wiata w technologii LED, przyciemniane w stylistyce R-Line
    no co Ty mwisz...??!! Czyli to jest dodatkowo oprcz pakietu zewntrznego R-line?
    Masz real foto?
    to co takiego:
    http://allegro.pl/vw-passat-b8-r-lin...765598509.html
    Ostatnio edytowane przez szylton ; Dzisiaj o 09:15

Imi
    Karol
    Doczy
    Apr 2017
    Mieszka w
    KR/SK
    Samochd
    Nie passat, ---
    szylton to jest wanie tylko w kombi a konfigurator PL/RM2017
    Ostatnio edytowane przez wladcapassatow ; Dzisiaj o 11:02

Awatar szylton
    Imi
    Szymon
    Doczy
    Mar 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Samochd
    ale to jest jako dodatkowa opcja ciemnych wiate? Czy w standardzie z zewntrznym R-line?

Imi
    Karol
    Doczy
    Apr 2017
    Mieszka w
    KR/SK
    Samochd
    Nie passat, ---
    tak jak pisaem, tego nie ma wanie w pakiecie r-line, naley dodatkowo wyoy te 380z, zdziercy! Z kolei jak dobiera si te lampy do zwykego HL (bez r-line) to si dokada poprostu co takiego jak "r gmbh", bez dopaty. Fajnie, e mona wzi te lampy bez koniecznosci zamawiania caego r-line. I tu wychodzi kolejna dziwna sprawa, bo nie da si do zwykego HL dobra czarnej podsufitki (ta jest tylko w r-line exterieur), a do alltracka mona j dokupi. Strasznie udziwniaj, a akurat czarna podsufitka poza duo lepszym wygldem jest zdecydowanie bardziej praktyczna, bo si nie brudzi tak jak jasna.

Awatar szylton
    Imi
    Szymon
    Doczy
    Mar 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Samochd
    z tego co widz w ETKA to 8SQ jest te dla Sedana, tylko moe w PL nie dostpne. Tylko nie mog si doszuka numeru katalogowego. Ma kto takowy choby tych z Varianta, moe jako analogicznie odnajd...
    ciemnyrline.jpg

Imi
    Zenon
    Doczy
    Mar 2017
    Mieszka w
    Zamtuz
    Samochd
    B8 2.0 TSI 280KM DSG6, 2017
    Cytat Zamieszczone przez szylton Zobacz posta
    no co Ty mwisz...??!! Czyli to jest dodatkowo oprcz pakietu zewntrznego R-line?
    Masz real foto?
    to co takiego:
    http://allegro.pl/vw-passat-b8-r-lin...765598509.html
    Mj B8 wyprodukuje si za tydzie take zdj nie mam- ale to jest opcja patna.
    W moim przypadku do varianta highline bez pakietu r-line .

13. Kupujemy B8 - na co zwrci uwag?
    Awatar DemoniK
    Imi
    Dominik
    Doczy
    Sep 2009
    Mieszka w
    EU
    Samochd
    B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG, 2010
    ....
    Ostatnio edytowane przez DemoniK ; Dzisiaj o 19:13 Powd: Do usunicia
    • (B8 2.0 TSI 220KM DSG, Peny R-Line, 2017)
    • B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG, R-Line, 2010
    • B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR) DSG, 2006
    • B5(3BG) 1.6 101KM (AHL), 1998

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •