Skocz do zawartości
Gość

Regulacja wycieraczek szyb :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po zamianie przekaznika z 19 na 99 mozna sobie ustawic w jakich odstepach wycieraczki maja pracowac w trybie przerywanym? A jak zresetowac potem to ustawienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programowanie wycieraczek czasowych

 

Programowanie jest bardzo proste:

Trzeba przełączyć przełącznik z pozycji neutralnej w pozycję dolną (w cykl czasowy), następnie z powrotem powrócić do pozycji neutralnej i należy odczekać ten czas, który będziemy chcieli aby był on odstępem pomiędzy cyklem pracy wycieraczek czasowych, następnie przełączamy dźwignię z powrotem w dół.

I takim sposobem praca wycieraczek czasowych została zaprogramowana.

 

Taką instrukcję gdzieś kiedyś widziałem, nigdy jeszcze nie wypróbowałem czy działa bo zawsze zapominam jak to mam zrobić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak zresetowac potem to ustawienie?

Nie mam pewności, ale chyba można tylko ustawić, nie wiem czy którekolwiek ustawienie ciągłe powoduje reset. Napewno wyłączenie stacyjki :jasne

nigdy jeszcze nie wypróbowałem czy działa

działa :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak zresetowac potem to ustawienie?

Musisz czekać na mniej lub bardziej obfite opady, a na serio to jesli faktycznie resetuje to zapłon to ja nie zwróciłem na to uwagi, zawsze od nowa sobie ustawiałem czas, czyli gajga w górę (czyli wyłączmy cykl przerywany jak jest włączony), w dół i znów w górę, czekam i w dół i już mamy inną częstotliwość pracy.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Na wolnym tempie są zbyt szybkie

a na "szybkim biegu" zbyt wolno latają

Prędkości nie wyregulujesz, tylko częstotliwość przy tzw trybie czasowym, przerywanym czy jak to jeszcze nazywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności