Skocz do zawartości
fcbsoci

KOD odblokowujący do navi .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma rns315 i nie mam kodu .Dziś z ciekawości wyjalem navi bez odpinania kabli i zobaczyłem na obudowie dwa numery napisane długopisem jeden cztero cyfrowy a drugi trzy i tak sobie pomyślałem , że to może być ten pin jest też końcówka numeru vin mojego auta na obudowie navi napisana długopisem .

Myślałem nad 510 ale ostatnio znalazłem info , ze po aktualizacji będę miał opcje na 7 numerków do wyszukiwania /wpisywania kodu pocztowego a to w Anglii ważne .

Mam bluetooth i DAB a video w navi mi zwyczajnie nie potrzebne także chyba kupię aktualizacje .W vw chcą 15 funtów za kod a mi się wydaje , że któryś z tych numerków na obudowie będzie tym pinem -kodem odblokowujacym tylko który ?

Będę wdzięczny za informacje.

Pozdro dla wytrwałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod tylko ASO po numerze seryjnym radio .U nas w PL to kosztuje 150 zł.

Lub odczyt przez elektronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj, najpewniej o ile to któryś z nich to ten 4-ro cyfrowy, jak się nie uda to wtedy jedź do ASO, jak to ori z auta to problemu nie będzie. W sumie i tak masz 3 próby więc co Ci szkodzi podjąć próbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje ten kod bo niestety po wizycie w serwisie okazało się , że nawet jak kupię kartę SD z nowymi mapami to nie będzie możliwości wyszukiwania na 7 numerków czyli bez sensu vw to shit .

Wiec chyba powróci temat rns510 .Znalazlem info na uk passat , że będę miał ale wyszło ze dopiero w 2012 weszła taka możliwość a ja mam z 2011 także zonk .Nie wydam 185 funtów żeby się przekonać , że vw się myli a to jest możliwe także kod mi potrzebny jak będę rns315 sprzedawał .

 

Dzięki za odpowiedzi .

PS .A co się stanie jak się 3 razy wpisze nie odpowiedni kod ? Zablokuje się na amen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS .A co się stanie jak się 3 razy wpisze nie odpowiedni kod ? Zablokuje się na amen ?

Czekasz ok 1h na właczonym radio i znów mozesz wpisac raz kod wtedy sia odblokuje. Wiecej info na temat kodu pin na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności