Skocz do zawartości
gulu666

Różnica Nagrzewnicy Climatronic 3B i 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Jak jest roznica Nagrzewnicy Climatronic pomiedzy 3B i 3BG. Czy majac Passata 3B i zaloze nagrzewnice Climatronic od 3BG bedzie wszystko dzialalo jak nalezy, czy jest jakas roznica w silniczkach itp. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silniczki napewno masz inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W silniczkach mi sie wydaje ze nic sie nie zmienilo bo silnik nawiewu z 3b i 3bg jest ten sam to moze raszta bedzie ta sama, lecz skraplacza nie zmienisz gdyz ma inne wyjscia bo w 3 bg wychodzily juz sprezarki denso a w 3b byly zexel.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie podejdzie Ci skraplacz klimatyzacji wiec jeeli nie chcesz go wymieniac ze swojej starej to nie podejdzi calosc !

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak chciałem kupić używane silniczki to miały inne kolory cięgna żółte i czerwone,bo w 3BG widziałem niebieskie i czerwone,a najważniejsze to miały inne końcówki symbolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade. Mam jeszcze Passata po przekladce z anglika i tam jest taki problem ze wszystko jest pomieszane jak wlacze na nogi to wieje na szybe itp jak wlacze zimno to grzeje.... Czy da sie jakos to ustawic VAGiem, bo kostki raczej sa ok przemienialem i bylo jeszcze gorzej:) Duzo czytalem na ten tema t na forum ale nie uzyskalem odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek

nagrzewnica w 3B i 3BG jest zamienna, sprawdzałem...

 

odnośnie drugiego pytania: trzeba w poszczególnych kostkach od siłowników poprzekłądac piny, tj zamienić biegunowość na zasilaniu i analogicznie zamienić piny czujnika położenia klapy, obie rzeczy o czywiscie w poszczególnych wtyczkach do siłowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pasowaly by sliniczki od nagrzewnicy od anglika?? I moze wtedy nie bedzie trzeba przekladac pinow?? A o co dokladnie chodzi z tymi pinami?? Trzeba pozamieniac kable we wtyczce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności