Skocz do zawartości
Andrzej Woo

Wymiana licznika na używany

Rekomendowane odpowiedzi

Po padzie licznika wymieniłem licznik na używany i tu mam 3 zagwozdki:

1. Jak używając VCDS'a 12.12 lub innego narzędzia zmienić kilometraż. Mam na liczniku 58 tys. a chce żeby było 178 tys. (tak, jestem świadom tego co robię). Kiedy wchodzę w adaptację i zmieniam przebieg pokazuje mi się w tym miejscu napis ERROR.

2. Jak zmienić obrazek samochodu na czerwonym wyświetlaczu? Jest sedan a powinien być Variant.

3. W miejscu gdzie jest całkowity przebieg auta podczas jazdy pokazuje się prędkość wyrażona w MPH. Jak to zmienić?

 

Przekopałem się przez internet i nic sensownego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po padzie licznika wymieniłem licznik na używany i tu mam 3 zagwozdki:

1. Jak używając VCDS'a 12.12 lub innego narzędzia zmienić kilometraż. Mam na liczniku 58 tys. a chce żeby było 178 tys. (tak, jestem świadom tego co robię). Kiedy wchodzę w adaptację i zmieniam przebieg pokazuje mi się w tym miejscu napis ERROR.

2. Jak zmienić obrazek samochodu na czerwonym wyświetlaczu? Jest sedan a powinien być Variant.

3. W miejscu gdzie jest całkowity przebieg auta podczas jazdy pokazuje się prędkość wyrażona w MPH. Jak to zmienić?

 

Przekopałem się przez internet i nic sensownego nie znalazłem.

 

1. Nie da się,

2. NIe da się,

3. Przytrzymać przyciski zerowania przebiegu i klucza równocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. i 2. - to nie da się VCDS'em czy nie da się W OGÓLE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ad 1. i 2. - to nie da się VCDS'em czy nie da się W OGÓLE?

 

Nie da się VCDS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jakoś inaczej się da? Gdzie mogę to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jak miałbyś troszkę bliżej do Wawy mógłbym pomóc skorygować te cyferki (oczywiście tylko do stanu oryginalnego ;-) ) Zapewne znajdziesz i kogoś takiego u siebie w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności