Skocz do zawartości
krepa

wyciek bezyny ...skad ?

Rekomendowane odpowiedzi

panowie szukałem w szukajce ale ni chu chu , jesli jest jednak temat na forum to prosze mnie przekierowac na ten dział , dzis rano cofłem autem na droge i pojechałem do pracy a ze mam daleko wiec po drodze czuje smród jak cholera paliwa , w baku około 1o litrów , jade tak ze 7km i smród dalej jest , zatrzymuje auto na poboczu patrze pod bak a tam kapie jak diabli benzyna , no coz mysle jakos dojade do roboty i tankuje 8 litrów by nie brakło .odstawiam do machera auto mowie co i jak po godzinie ide po auto gosciu nic nie znalazł , zero przyczyny , przestało lac i kapac choc widac ze na baku jest zaschnieta plama , wchodze z nim jeszcze raz i faktycznie nic , zajerzdzam do domu auto na kanał patrze po swojemu i dalej sucho , co jest grane ? miał ktos cos takiego ? odkreciłem dekiel od pomy paliwowej w baku i nic , sucho ? czekam na jakies podpowiedzi

Edytowane przez krepa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie szukałem w szukajce ale ni chu chu , jesli jest jednak temat na forum to prosze mnie przekierowac na ten dział , dzis rano cofłem autem na droge i pojechałem do pracy a ze mam daleko wiec po drodze czuje smród jak cholera paliwa , w baku około 1o litrów , jade tak ze 7km i smród dalej jest , zatrzymuje auto na poboczu patrze pod bak a tam kapie jak diabli benzyna , no coz mysle jakos dojade do roboty i tankuje 8 litrów by nie brakło .odstawiam do machera auto mowie co i jak po godzinie ide po auto gosciu nic nie znalazł , zero przyczyny , przestało lac i kapac choc widac ze na baku jest zaschnieta plama , wchodze z nim jeszcze raz i faktycznie nic , zajerzdzam do domu auto na kanał patrze po swojemu i dalej sucho , co jest grane ? miał ktos cos takiego ? odkreciłem dekiel od pomy paliwowej w baku i nic , sucho ? czekam na jakies podpowiedzi

Kolego, przed tylnym prawym kołem znajduje się filtr paliwa - zaczyna ciec gdy pompa paliwa zaczyna pompować. Jak tylko się zatrzymasz ciśnienie w układzie maleje i przestaje ciec. Sprawdź połączenia na filtrze paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może przewody gdzieś się uszkodziły, sprawdź czy cieknie na włączonym silniku! jak możesz wrzuć fotki jakieś gdzie mniej więcej jest ta plama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza zecza było sprawdzenie filtru paliwa , nie połamany nigdzie , weze siedza mocno a dla pewnosci dokreciłem opaski , wszedzie sucho i do teraz tez nic nie kapie , po przyjezdzie pod dom została plama zaschnietej bezyny koło 1 litra , bak sprawdzałem osobiscie wczoraj jeszcze raz kilka razy i nic !!! na baku jest tez plama ze sie lało , nic sie nie poci ,szok co jest kaman ..a plama jest od srodka baku na wysokosci belki prawie na samym srodku ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widocznie leci ci z odpowietrzenia zbiornika paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzane było , to nie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozstają tylko przewody. Zalewowy - co idzie od korka wlewu a drugi, to zasilający silnik, co idzie początkowo do filtra paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krepa, zatankuj więcej paliwa to może wyciek się ujawni. Jak masz pusty bak to możemy sobie teoretyzować :hyhy

BTW edytor tekstu nie podkreśla Twoich błędów ? Aż oczy bolą czytać :victory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zatankowałem ponad połowe baku i narazie cisza nic nie kapie , ale mysle że wczesniej czy pózniej wyjdzie co go boli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności