Skocz do zawartości
Misio

Elektryczne szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!!! Czy zakładał ktoś moze UNIWERSALNE PODNOSNIKI DO SZYB?? Chodzi mi o to jakie podnosniki polecacie i jak to sobie radzi z szybami w pasku. POZDRAWIAM!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radek_chudy

Ja miałem doświadczenie z uniwersalnym podnośnikami szyb w golfie 3 trzy drzwiowym i włączniki się topiły z oporu podnoszenia szyb, ale w pasku szyby są troszku mniejsze więc niech się znawcy tematu wypowiedzą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się bawiłem z tym w Golfie II 2 drzwiowym (orginalnych nie mogłem dostać więc kupiłem uniwersalne za ok. 250zł. - coś w tym stylu http://www.allegro.pl/item229439219__elektryczne_szyby_2_uniwersalne_.html ).

A do Passata nie wiem czy nie taniej i wygodniej Ci wyjdzie znaleźć orginalne.

Ostatnio widziałem na Allegro komplet do B3 (4 szyby + przełączniki i wiązki) poszedł za ok. 420zł.

Z uniwersalnymi trzeba jednak trochę pokombinować żeby je zamontować, a orginał pasuje na zamianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem na jakimś forum ,że w tych uniwersalnych strasznie dlugo trwa podnoszenie i opuszczanie szyb,ale nie wiem jak to jest w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby załozyć orginalne podnosniki to musiałbym całe to wygłuszenie razem z folią zerwać, a szkoda mi tego bo to solidna robota. Te uniwersalne to prosta sprawa, a włączniki to mozna orginalne wykombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zeby załozyć orginalne podnosniki to musiałbym całe to wygłuszenie razem z folią zerwać, a szkoda mi tego bo to solidna robota. Te uniwersalne to prosta sprawa, a włączniki to mozna orginalne wykombinować

No chyba, że tak. To jeśli chodzi o mnie to w golfie II chodziło bez zarzutu. A i z przełącznikami też nie miałem problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misio, jesli chodzi o orginal to mam przod (lewa i prawa strone) komplet z silnikami co do przelacznikow to raczej tez powinienem miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misio, jesli chodzi o orginal to mam przod (lewa i prawa strone) komplet z silnikami co do przelacznikow to raczej tez powinienem miec.

Wolałbym jednak te uniwersalne. Znalazłem dwa typy. Hmm..teraz, który lepszy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gt82

Witam.Tez jestem zainteresowany uniwersalnymi:-)Jak narazie mam duzo innych wydatków wiec musze sie wstrzymać:-)Jeżeli chodzi o allegro to tylko jedną aukcje znalazłem z takimi(moim zdaniem)lepszymi przyciskami..Także moze i zestaw jest solidniejszy...

 

http://www.allegro.pl/item229344924_uniwersalne_elektryczne_szyby_super_jakosc_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Tez jestem zainteresowany uniwersalnymi:-)Jak narazie mam duzo innych wydatków wiec musze sie wstrzymać:-)Jeżeli chodzi o allegro to tylko jedną aukcje znalazłem z takimi(moim zdaniem)lepszymi przyciskami..Także moze i zestaw jest solidniejszy...

 

http://www.allegro.pl/item229344924_uniwersalne_elektryczne_szyby_super_jakosc_.html

 

No przyciski dosc solidnie sie prezentuja i wyglądają orginalnie tylko ten mechanizm. Zeby to niebyło napedzane takim łancuszkiem jak do rolet na okna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności