Skocz do zawartości
katazipen

Jak zamontować Halogeny do B5 przed LIFTEM????

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w ogóle das się zamontować halogeny do właśnie tego paska 97r Variant?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Oryginalnie halusy w 3B byly zintegrowane z refletorem glowym...

Ale Ty zapewne myslisz, czy da sie je w zderzak wmonowac... Zdemontuj maskownice i sprawdz ile miejsca za nimi jest. Widzialem kilka razy w Golfach IV, jak ludzie montowli halusy w zderzak. Jak tylko w 3B jest miejsce za maskownicami i jest gdzie przmocowac halogen to mysle, ze nie powinno byc problemow z montazem-trzeba jeszcze tylko ladne otwory wyciac w maskownicy...

Ale przyznam szczerze, ze nie widzialem chyba jeszcze 3B z halusami w zderzaku, a Golfow mnostwo juz widzialem :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napisz coś więcej,jakie halogeny chcesz zamontować?Wpisz w szukajkę bo było trochę o halogenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację było i czytałem .Nic nie ma o montaży do B5 97r . każdy mówi o halogenach ale po lifcie!

I też takie sprzedają!

Chcę tzn. chciałbym zamontować oryginalne np. http://moto.allegro.pl/item239584806_halogen_vw_passat_b5_01_orginalny_nowy.html!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko od B5 FL,popatrz na ebay angielskim lub amerykańskim,są na 100% do B5 97-00r

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-97-04-Passat-B5-3B-Fog-Light-And-Front-Bumper-Insert_W0QQitemZ130148909550QQcmdZViewItem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko jak przesłać halogeny z anglii?????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz kupic , wyslac do mnie a ja ci wysle do PL, a po drugie zapytaj kolesia czy nie wysle ci do PL. teraz to juz zaden klopot w zasadzie, i musisz miec włacznik halogenów inny, bo teraz masz ze wlaczasz tylen, a musisz miec wyciagany na 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polówce to podpiąłem się pod właśnie ten włącznik tylnego ale zamontowałem przekażnik i grało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

A ja mysle, ze zwykle soczewkowe halogteny moznaby dopasowac... Tylko jak wczesniej juz wspomnialem-trzeba ladne otwory wyciac... A z 3BG ciezko bedzie chyba dopsaowac-tam masz chyba nieco inaczej maskownice wyprofilowana i obudowa halusa nie bedzie za bardzo pasowac...

Z tego co sie orientuje to maskownica w 3BG jest pod katem lekkim ustawiona, a w 3B jest bardziej plaska w plaszczyznie czlowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze takie u siebie?? Jezeli tak to prosilbym o fotki bo chcialbym zobaczyc jak to w pasku wyglada :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_BaRtEk_ to troche trąca wiochą (bez obrazy) lepiej sie wysilić na jakąś przeróbkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie masz racje :wstyd: Ale nie widzialem jak to wyglada i bylem ciekawy czy wlasnie nie psuje wizerunku Passata :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zebrać chętnych na te halogeny i za jednym razem kilka kpl. zakupić można by ponegocjować cenę a i wysyłka wyjdzie taniej.Ja osobiście był bym zainteresowany tymi chińskimi z maskownicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra myśl! Jestem zaaaaaaaaaaaaaaaa!

Kto chętny niech daje znać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to przypadkiem nie jest tak ze halgeny sa zintegrowane w reflektorach (moj starszy tak ma w B5 2000r) ale jak ktos ma xenon czy bixenon to wtedy dopiero halogeny sa oddzielnie (bo moze sie nie dalo zintegrowac)??:niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było halogeny w lampach ale ja tego nie mam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adi-000

pewnie masz tylko brak żarówek i przełącznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Były takie modele, które nie miały halogenów w reflektorach. Nie ma to żadnego związku z ksenonami lub brakami przekaźników i żarówek :) Jak ktoś nie jest przekonany, to niech spojrzy do katalogu Helli (jest gdzieś w necie) i wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności