Skocz do zawartości
Gość kojot

Jak wymienic mechanizm od wycieraczek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kojot

Witam, mam maly problem czy przy wymianie mechanizmu wycieraczek musze wyjmowac jakos komputer i czy on tak latwo wyjdzie aby tam sie dostac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

link kolegi mikeghost jest nieaktywny - czy mogę prosić o opis demontażu mechanizmu wycieraczek?

 

z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

link kolegi mikeghost jest nieaktywny - czy mogę prosić o opis demontażu mechanizmu wycieraczek?

 

z góry dziękuję

Stary forumowicz i nie wie jak skorzystać z opcji szukaj oj popraw się. ;)KLIK Tu masz cały opis niestety same zdjęcia są tak aktywne jak i ty na forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam maly problem czy przy wymianie mechanizmu wycieraczek musze wyjmowac jakos komputer i czy on tak latwo wyjdzie aby tam sie dostac ?

 

 

Ostatnio wyjmowalem mechanizm wycieraczek. Najpierw muszisz zdjac plastikowe zawleczki na trzpieniach ramion pior, nastepnie odkrecic sruby i powoli uwazajac na szybe starac sie zdjac obydwa ramiona pior. Jak juz ci sie uda nastepnie nalezaloby wymontowac plastikowy pas podszybia a dalej to juz zostaje ci komputer-zdejmujesz pokrywe odpinasz kolorowe kostki odkrecasz plastikowa podstawe obudowy kompa (a wszystko po to zeby zrobic sobie troche wiecej miejsca przy wyjmowaniu mechanizmu) i wtedy zostaja ci tylko sruby trzymajace mechanizm wycieraczek. po ich odkreceniu wujmujesz go. Rozlozenie czyszczenie i zlozenie zajelo mi okolo 1godz. pozdr.

Edytowane przez dariush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności