Skocz do zawartości
wooju

Prawa przednia szyba nie opuszcza/podnosi sie z reszta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z automatycznym lub z pilota podnoszeniem/opuszczaniem prawej przedniej szyby. Jesli przytrzymam przycisk otwierania na pilocie I opuszcze szyby do polowy, a nastepnie przytrzymam przycisk zamykania, 3 szyby sie podnosza natomias okno pasazera otwiera. Zeby je zamknac, musze przytrzymac przycisk jeszcze raz I wtedy okno sie zamknie.

Podobnie jest jesli szyby zamykaja sie automatycznie podczas deszczu. 3 sie zamykaja a prawa przednia najpierw do konca otwiera a potem zamyka. VCDS nie pokazuje zadnych bledow, a z guzika wszystko dziala bez jak powinno.

Czy ktos wie jak to rozwiazac?

Z gody dzieki,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, ale miałem błąd adaptacji położenia szyby pasażera. Spróbuj zrobić adaptację szyb przez VCDS-a jeśli się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Michal za podpowiedz. Czy moglbys prosze napisac jak zrobic adaptacje szyby? Nigdy tego nie robilem wiec nie chce czegos uwalic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybę zamykasz i przytrzymujesz przycisk w pozycji do góry przez około 20 sekund,

w dół tak samo, zjeżdżasz szybą w dół i przycisk w dół przez jakieś 20 sekund.

Wieczorem sprawdzę jak się robi adaptację w VCDS-ie i dam znać.

Tu opisali jak to zrobić http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=9&t=5608&sid=3ec7f05bc6939bc2bef5d247f5eb4a1a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal, wielkie dzieki. wszystko dziala jak nalezy. Musialem co prawda zrobic adaptacje dwa razy, a nastepnie zamykalo sie tylko z kluczyka ale po paru minutach I z czujnika deszczu zaskoczylo. Wiesz moze dlaczego szyby sie 'rozkodowuja' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie nie wiem. Mi też już kilka razy zdarzyło się, że nie chodziły. Podejrzewam jedynie złącza w słupku, tak jakby szyba traciła zasilanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności