Skocz do zawartości
boneksl

Chiptuning koszalin - grupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Marcin a jak wygląda sprawa z 2.5 v6 AKE w quattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego ile moge się spodziewac wzrostu z 2.0 diesel 170 KM w standardzie silnik cbbb

 

Nie zaczynaj, już oto pytałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jaka była by cena chipu Passat B5 115 km ATJ 310 nm tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko później nie płaczcie że sprzęgło pada lub coś z tych rzeczy. Kilka znajomych tam robiło i np Leon arl NOWKA sprzęgło z scharana wytrzymało 2 miesiące i kilka dni(na wykresie krzywa momentu niczym "szczyt Tatr". To samo w Alfie 2.4jtd... Proponuję Wam lepiej jechać do Leo do Szczecina lub do Tune-up do Gda. Bez odbioru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem do nich spytać o hamownię jakiś czas temu. Babka mi powiedziała, że nie da rady, bo jest tylko jeden pracownik, a do obsługi hamownii trzeba 2:fajny Jeśli robiąchipy tak jak (nie) obsługują hamownię to raczej unikać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś z forumowiczów robił chiptuning w Koszalinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mogę się wypowiedzieć na temat chip tuningu w Koszalinie niecałe 20 000km silnik szrot trzeba było wymieniać na inny model prawdopodobnie albo nie wytrzymała uszczelka pod głowicą albo sama głowica, temperatura spalin Na wylocie przy mocniejszym gazie ponad 600 700 stopni, No i oczywiście jak to tuner mi mówił na miejscu że on tworzy mapy sam, bardzo mu szybko to idzie bo całość tuningu wgranie mapy łącznie z hamowni zajęła z 40 min, No i oczywiście robił zdjęcia parametrów i wysyłał gdzieś telefonem nic następnym razem trzeba będzie jechać gdzieś dalej a nie na miejscu na szybkiego

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja mogę się wypowiedzieć na temat chip tuningu w Koszalinie niecałe 20 000km silnik szrot trzeba było wymieniać na inny model prawdopodobnie albo nie wytrzymała uszczelka pod głowicą albo sama głowica, temperatura spalin Na wylocie przy mocniejszym gazie ponad 600 700 stopni, No i oczywiście jak to tuner mi mówił na miejscu że on tworzy mapy sam, bardzo mu szybko to idzie bo całość tuningu wgranie mapy łącznie z hamowni zajęła z 40 min, No i oczywiście robił zdjęcia parametrów i wysyłał gdzieś telefonem nic następnym razem trzeba będzie jechać gdzieś dalej a nie na miejscu na szybkiego

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

Jak co to mam dobrego i sprawdzonego goscia w 3City.

600-700 stopni to luz, byle 950 nie przekraczac.

 

Co do motoru i uszczelki, niestety chiptunning ma to do siebie, ze jezeli jest jakis slabszy element to szybciej on zostanie zuzyty, ale w tym przypadku 2.0 TDI nie ma zbyt mocnej "czapki" wiec nie szukałbym w tym problemu.

 

Niestety teraz porobił sie miliony szkolen dla chiptunningowcow i otwieraja i sa tacy misztrze od wszystkiego i wszystkich marek.... wiec to musza byc gotowe, on-line brane z jakiejs bazy.... Moj tuner robi soft 4-5 godzin.... korekrty trwaja okolo 1-2 godzin..

 

I cena jest rewelacyjna bo okolo 400 z hamownia przed i po dla silników 1.9/2.0 TDI bo w tym sie specjalizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności