Skocz do zawartości
Gość kawa76

prośba o info o typie emblematu na tylną klapę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kawa76

Witam wszystkich. Jestem posiadaczem Passata Variant 3BG 2003r. Niestety w ostatnim dniach ktoś oszpecił mój pojazd i ukradł mi wszystkie emblematy. Co prawda eblemat na przód jest stosunkowo łatwo do zdobyci -Allegro, natomiast na tylna klapę to jest problem. Jeśli ktoś z Was zna numery fabryczne takiego emblematu to prosze o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mner

Jeżeli chodzi ci o napis PASSAT i TDI to zastanów się bo niektórym podoba się klapa bez tego, np. ja tak mam i jest ok. Zresztą mi też "drapnęli" na parkingu tylko w moim przypadku przy podwadzaniu jakimś narzędziem uszkodzili jeszcze lakier :mur: i stwierdziłem, że nie warto sie kolejny raz narażać na naprawę klapy i nie mam żadnych napisów.

 

Ale jeśli ci chodzi o znaczek VW to nie wiem jak by bez tego klapa wyglądała więc się nie wypowiadam. W każdym bądź razie tego mi nie zabrali i tak jak jest to mi się podoba. (chyba trudniej się to "zdejmuję")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Serwisy ASO VW-Audi mają w podobnych cenach co ludzie na Allegro. Wg. mnie idziesz do serwisu kupujesz znaczek i po temacie. Jesli już ma być znaczek z Allegro lub giełdy to musi posiadac folię prowadzącą gdyż bez tej folii nie masz szans na proste i w równych odstepach przyklejenie takiego emblematu.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serwisy ASO VW-Audi mają w podobnych cenach co ludzie na Allegro. Wg. mnie idziesz do serwisu kupujesz znaczek i po temacie.

 

I masz pewność, że nie kupiłeś swojego ukradzionego.... :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności