Skocz do zawartości
selius

Prosze o ocene logow Passat B5fl 2001r 1.9 TDI 130 km

Rekomendowane odpowiedzi

Wytrzec nie probowalem bo ktos je wczesniej juz wyjmowal i przez to zdrapal nr kluczem.

 

Co zrobic, niestety regeneracja wtryskow malo nie kosztuje ;/ a znajac moje szczescie jeszcze mnie na cos naciagna.

 

Moze poszukam uzywek bedzie taniej.

A powiedzcie mi jakich nr pompek szukac?

 

 

Powiedzcie mi jeszcze taka rzecz, czytam ze ktos mogl wymienic pompki na inne nr i stad tak duze bipy. Dziwi mnie troche to ze przy tak zlych bipach pasek jezdzi mi naprawde dobrze.

Moze musze jechac do kogos kto mi ustawi te wtryski pod moj ecu? Czy to nie ma znaczenia? Jesli tak to czy polecicie kogos takiego?

 

Wesolych :)

Edytowane przez selius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sprawdzic nr wtryskow jakims programem? Moze po ksztalcie lub czyms podobnym?

Jest mozliwosc ustawienia wtryskow pod moje ecu? Czy po prostu one sa do wyrzucenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego selius a zamieniłeś pompki miejscami, ja miałem podobną sytuacje ze jedna pompka leciała strasznie na minus a reszta na plus oczywiście wszyscy gadali ze 3 pompki do wymiany, zamieniłem je miejscami i na koniec okazało się ze pompka z minusem do wymiany bo korekcja poszła poszła na inny cylinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompek niestety nie zamienilem miejscami, bo jeden z mechanikow powiedzial ze niby nie mozna ich zamieniac, ale nie zdarzylem sie uprzec bo zmienil oringi i juz wszystko zlozyl.

 

To jak zdiagnozowales ta pompke co miala na minus? Podmieniles czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pompek niestety nie zamienilem miejscami, bo jeden z mechanikow powiedzial ze niby nie mozna ich zamieniac

 

Przy najbliższej okazji powiedz mu, żeby się doszkolił bo ma dosyć spore braki wiedzy na ten temat :) pompkami możemy mieszać jak nam się podoba(oczywiscie mówie tutaj tylko o ustawieniu kolejności) ;)

 

To jak zdiagnozowales ta pompke co miala na minus? Podmieniles czy co?

 

Generalnie pompke można sprawdzić zmianą miejsca w silniku - jeśli wartości "pójdą razem z pompką", to wiadomo że jest uszkodzona. Można jeszcze pompkę wyciągnąć i sprawdzić w odpowiednich maszynach(nie wiem jak to się dokładnie nazywa ;) ) - w mojej okolicy to koszt 60zł w firmie, która regeneruje pompowtryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda ze tak ciezko sie wymienia te wtryski, tak to bym sam zrobil, a tak mechanik skasuje mnie ladnie za te podmienianie ;/

 

Powiedzcie mi jeszcze zebym nie popelnil bledu ktore wtryski na ktore podmieniac?

2,3,4 podmieniac z 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności