Skocz do zawartości
zeejay83

Licznik passat 2004 full fis skacze prędkościomierz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dziwne zachowanie wskazówka prędkościomierza sama skacze . LOicznik siedzi z instalką od leona i wszystko grało do wczoraj. Miał ktoś taki przypadek? Wygląda jakby gdzieć napięcie spadało czy cuś... W passacie jest impulsator 2 pinowy u mnie 3 pinowy ale prędkościomierz nie robił takich cyrków.

Impulsator sprawny 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skacze sama z siebie nawet jak auto stoi czy skacze podczas przyśpieszania?

 

u mnie teraz, kiedy przyszły ciepłe dni pojawił się problem z obrotomierzem, że podczas przyśpieszania wskazówka nie idzie płynnie tylko skacze co kilka milimetrów. Mam stary licznik i zastanawiam się, czy przelutować silniczek obrotomierza ze starego do nowego licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik jest w golfie mk1. licznik z passata b5. na początku było wszystko ok. autem nie jeździłem jeszcze ale obrotomierz nie szalał. teraz coś mu odbiło i gdy odpalam podskakuje do góry i gdy auto pracuje to samo. Podłączałem 3 różne impulsatory i jest to samo. Gdy odepne impulsator problem znika, gdy wyjme bezpiecznik numer 7 problem znika. napięcia na odpiętej kostce zgadzają się z napięciami w sprawnym aucie.

Ostatecznie podłącze inny licznik żeby wykluczyć instalacje... Wsad mam nadal wgrany z passata ale z golfa robił to samo...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ok emat ogarnięty, przyczyna błacha ale jednak nie mam już czasu szukać takich pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dla potomnych, podziel się co było przyczyną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bmw525tds

Wybaczcie ze sie podepne ale nie znalazlem potrzebnych informacji w szukaj, .czy ktos wie jak wyciagnac zegary z passata b6 z 2007 r ? Pozdox... juz zrobione :)

Edytowane przez bmw525tds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam paska z 99 roku. zmieniam licznik z full fis na pol fis. moj stary licznik ma nr 3b0 920 842a a nowy zamowilem po fl o nr 3b0 920 826 z 2001. koledzy mam takie pytanie czy bedzie pasowal. chodzi mi o temperature zewnetrzna na liczniku czy bedzie pokazywana. bo teraz mam zalozony licznik z 2004 r o nr 3b0 920 849 i mi nie wyswietla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) zwracam się z prośbą o szybką diagnozę w moim pasku , a mianowicie gdy pewnego dnia zapaliłem swój samochód to okazało się że wskazówka prędkości jak i stan licznika km nie działa,są momenty gdy rano odpale samochód to wskazówka trochę poskacze i potem amen stoi na 0 ,dodam że wskazówka paliwa ,obrotów i temperatury działają normalnie

 

Dołączam filmik z jazdy

https://youtu.be/8HpOJvtkQ3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności