Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom i opinni ludzi którzy nawet nie jechali takim autem wierz mi że ma moc. Nie dla wszystkich ten parametr jest najważniejszy. Ja bardziej cenię oszczędność i bezawaryjność, bo robię prawie 100 tys. km rocznie. Olej co 30 tys.i bez dolewek schodzi do minimum.

Dużo mu daje skrzynia 6 biegowa.Ma krótkie biegi i bardzo fajnie przyspiesza w porównaniu do Golfa6 z tym silnikiem i skrzynią 5 biegową,która jest tragiczna szczególnie do jazdy miejskiej. Wiem bo miałem dwa auta 1,6 z 5 biegami.

Mój B7 sedan jest tylko 100 kilogramów cięższy od golfa nie kombi.

Jest po delikatnym tuningu na 149 Km i 300 momentu. Koła piszczą nawet na dwójce po wyłączeniu ASP.

Ostatnio znajomy kupił za 40 tys.fajnego do opłat z przebiegiem 220 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

dla mnie 1.6 daje rade ale.... w motocyklu. Jak napisałem daj namiar na b7 w idealnym stanie za 44k to go kupie. Nie obchodzi mnie czy ma dwumase czy nie bo tego nie wymienia się co miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że ideału tu nie będzie nawet za 50k. Sądzę jednak że można wybrać coś za 44k, tylko większość 1.6

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że ideału tu nie będzie nawet za 50k. Sądzę jednak że można wybrać coś za 44k, tylko większość 1.6

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Bo cięzko znaleźć kupca na 1.6.

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą świadomość, sporo aut w 1.6 można kupić z tzw ,, salonów,, z Led i navi, multi kierownica itp. Dodatkowo gwarancja od 3 mcy na podzespoły, a na koniec przebieg 80tys. No to się boję.[emoji4]. Sprzedawców prywatnych coraz mniej. Myślę, że najbardziej realnie to te auta z przebiegiem ok 180 tys.

Trochę uparłem się na B7 2.0 nawet kosztem ledow i navi

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jomes7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tą świadomość, sporo aut w 1.6 można kupić z tzw ,, salonów,, z Led i navi, multi kierownica itp. Dodatkowo gwarancja od 3 mcy na podzespoły, a na koniec przebieg 80tys. No to się boję.[emoji4]. Sprzedawców prywatnych coraz mniej. Myślę, że najbardziej realnie to te auta z przebiegiem ok 180 tys.

Trochę uparłem się na B7 2.0 nawet kosztem ledow i navi

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Z przebiegiem 180tys, raczej 300tys, bądz realistą. Jak interesuje cie sedan rodzynek, w idealnym stanie z mikro przebiegiem to napisz do carconnecta, widzialem że sprzedaje swoje b7 2.0tdi.

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie, teraz kto wie, może tzw. ,, korekty,, to już co roku przed przeglądem [emoji4]

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie za te pieniądze cieżko bedzie o 2,0 w b7 z takim przebiegiem. Za to 1,6 mozna trafić w dobrym wyposażeniu.

Ogólnie nie licz na przebiegi mniejsze niz 300 w obu przypadkach. Co do płatności.... Pamiętaj ze nie tylko Ty decydujesz w tej kwestii.

A co zrobisz jak bedzie auto super a sprzedający nie przyjmie przelewu?

Poza tym nie zapominaj ze czasem przelew idzie troche czasu. A auto zostanie wydane dopiero w momencie gdy środki zostaną zaksoegowane na koncie sprzedającego. Pojedziesz w sobotę z chęcią wykonania przelewu..... I nie załatwisz nic. Wrócisz na pusto. Nie ma co kombinować. Gotówka to gotówka. Powiem tak; w 99% przypadków gotówka chyba ze sprzedawca zechce inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam im więcej wiem tym mniej wiem, ile kasy by było tez źle. Dwa miechy zastanawiania się kwota skoczyła z 35k do 44k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka.

Swoją droga to czego oczekiwałeś za 35 ?

Czy było to b7 ??

Czy tez b6 ?

Wiesz jak to jest. - mam 30 tys zł na zakup Vw polo. Ale jak dołożę 5k to bedemial lepszy silnik. Jak dołożę kolejne 5 to lepsze wyposażenie.

Aha, robi soe kwota 40k a za 43 tys mam golfa. Do golfa silnik i do golfa wyposażenie i robi soe prawie Passat.

Ile bys nie miał kasy zawsze masz za mało. A konkretnie zawsze chcemy więcej niz nas stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie panowie może porównanie wydolności pomiędzy silnikiem b5fl 1.9 tdi do B7 1.6 tdi na trasie górzystej, tak dla przykładu wyjazd do Karpacza, czy gdzieś w górach sowich wyjazd na narty

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

James7 Nie powiem ci jak wypada w porównaniu ze starym kiblem na pompie wtryskowej, ale kibel 1,9 105 KM na pompo wtryskach wypada lepiej szczególnie na niskich obrotach . Tak do 1500 obrotów. Ale ogólnie daje radę. W 1,6 dużo daje skrzynia 6 biegowa, krótkie i mocne biegi. Bardzo fajnie się jeżdzi w mieście i po górach. Ruszasz bez gazu na 1 biegu nawet pod górkę,co jest niemożliwe do zrobienia na tragicznej skrzyni 5 biegowej montowanej w Golfie 6 z tym silnikiem. Karpacza nie zaliczyłem,ale Austria, wybrzeże Chorwacji bez problemu.W tym roku plany na Bieszczady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet zwiększyłem do 49k i dalej Qpa.

Oglądam auta w serwisach oto... o, all.....ro, o. x, mo...gra tka, kilkanaście tel. z tego tylko kilku Panów zgodziło się pojechać do aso vw (mazowieckie, wielkopolskie) potem na komisariat policji. Po czym moje,, upatrzone,, auta wspaniałomyslnie sprzedano aukcje wycofano. W jednym przypadku od mojej rozmowy tel. w ciągu 1 godz. SPRZEDANO. A TO PECH!. Teraz odmawiam wizytę w Warszawie przy ul Radzymińskiej. Cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Budżet zwiększyłem do 49k i dalej Qpa.

 

Z takim budżetem to polecam rozejrzeć się nie na oto..., czy innym alledrogo, tylko skierować poszukiwania za zachodnią granicę. za 10kE powinieneś coś znaleźć normalnego. Ja kupiłem B7 z 2011 roku z silnikiem 2.0 140km z lekko uszkodzonym zderzakiem, w pełni sprawny za około 8kE. Trzeba tylko szukać no i wybrać się w trochę dalsza drogę niż po PL. Do auta przez neta dostałem wszystkie dokumenty zanim pojechałem. Trzeba tylko trafić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Budżet zwiększyłem do 49k i dalej Qpa.

Oglądam auta w serwisach oto... o, all.....ro, o. x, mo...gra tka, kilkanaście tel. z tego tylko kilku Panów zgodziło się pojechać do aso vw (mazowieckie, wielkopolskie) potem na komisariat policji. Po czym moje,, upatrzone,, auta wspaniałomyslnie sprzedano aukcje wycofano. W jednym przypadku od mojej rozmowy tel. w ciągu 1 godz. SPRZEDANO. A TO PECH!. Teraz odmawiam wizytę w Warszawie przy ul Radzymińskiej. Cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

A może lepiej zejść na ziemie, niż szukać rodzynków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się dostosować do cen, czytam uważnie ogłoszenia, zwłaszcza te z chęcią przeglądu auta w ASO vw, a potem już bywa różnie. Po prostu chcę sprawdzić auto, czy to za dużo.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Polska i takie podejście jak ma Zielas zaczyna być normą, co jest przykre tak przy okazji. Obecnie łatwiej znaleźć prawdziwego przyjaciela niż kupić pewne auto. A może poszukaj po salonach? Często można kupić auta, które taki salon wziął w "rozliczenie" za nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Budżet zwiększyłem do 49k i dalej Qpa.

Oglądam auta w serwisach oto... o, all.....ro, o. x, mo...gra tka, kilkanaście tel. z tego tylko kilku Panów zgodziło się pojechać do aso vw (mazowieckie, wielkopolskie) potem na komisariat policji. Po czym moje,, upatrzone,, auta wspaniałomyslnie sprzedano aukcje wycofano. W jednym przypadku od mojej rozmowy tel. w ciągu 1 godz. SPRZEDANO. A TO PECH!. Teraz odmawiam wizytę w Warszawie przy ul Radzymińskiej. Cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

Łysy sprzedaje ladne cc :D

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/148680-Sprzedam-CC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z takim budżetem to polecam rozejrzeć się nie na oto..., czy innym alledrogo, tylko skierować poszukiwania za zachodnią granicę. za 10kE powinieneś coś znaleźć normalnego. Ja kupiłem B7 z 2011 roku z silnikiem 2.0 140km z lekko uszkodzonym zderzakiem, w pełni sprawny za około 8kE. Trzeba tylko szukać no i wybrać się w trochę dalsza drogę niż po PL. Do auta przez neta dostałem wszystkie dokumenty zanim pojechałem. Trzeba tylko trafić

 

U Niemca za ładny samochód trzeba dać dużo więcej niż w Pl . Tam tani samochód swoje już przeżył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności