Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz czas i chęci, to potarguj się trochę i weź :) Ja bym osobiście jak napisałem, go nie kupował. No ale, jak by sprzedawca zaproponował odpowiednią cenę to można wziąć i powoli go odrestaurować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmo dobrze gada bo stare jest dobre! Wino i passat. :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew. kup i trzymaj aby cieszyć oko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ew. kup i trzymaj aby cieszyć oko
stojąc bardziej cierpi niż jeżdżąc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorki że piszę w tym temacie ale sam nie wiem gdzie już napisać, pilnie potrzebuje kupić przednie drzwi passat b2 od strony pasażera, kończę projekt auta i nie mogę drzwi znaleść ;/

 

Ps. Przepraszam jeśli napisałem to w nie odpowiednim dziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w części ogłoszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, może ktoś coś powiedzieć o silniku "WN"? jakieś ma swoje bolączki? Jakie wycisnąć można z niego przebiegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie, może ktoś coś powiedzieć o silniku "WN"? jakieś ma swoje bolączki? Jakie wycisnąć można z niego przebiegi?

 

jakie przebiegi, jeśli się dba to spokojnie 500tyś przejedzie :)))

 

hm, WN 1.9 5cyl na gaźniku, można zawsze założyć głowicę z 2.0/2.2 i el. wtrysk.

 

ogólnie to zapraszam na forum oldpassats.com tam jest bardzo dużo wiedzy na temat b1/b2 i dużo osób którzy mieli styczność z tymi silnikami :)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy to jest dobre miejsce na ten post, ale mam do zaoferowania nowy silnik nigdy nieużywany nie zalany olejem do auta Passat B2 1.6 TD silnik. Do silnika jest dodatkowo olej na pierwszy 1 tyś. km. tzw rozruchowy. Silnik z pełnym osprzętem, turbo itd. Zapytania proszę kierować na e-maila. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diesel jest jeczcze warty kupna puki norm spalania nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem właśnie rzekomą B2. Rzekomą, bo rok produkcji w dowodzie jest `79, rejestracja `80, a VIN świadczy o `76. O co może biegać? Moje wymarzone auto składa się z trzech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może szczepan, może podczas rejestracji ktoś zrobił literówkę. VIN z dowodu zgadza się z tym z karoserii? Poza tym, produkcja '79 to B1 po liftingu, a nie B2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności