Skocz do zawartości
Gość deviltomek

mocowanie chłodnicy B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość deviltomek

Witam! powoli doprowadzam samochód do ładu po kolizji ale mam pewien problem z chłodnicą , chłodnica leży sobie swobodnie na takiej belce poprzecznej idącej dołem i trzyma sie tylko na wężach.....nie widze zadnych uchwytów ani na samej chłodnicy ani na pasie przednim.....na czym ona ma sie trzymac? prawdopodobnie pogubiłem przy kolizji uchwyty.....teraz cala mi lata przy wolnych obrotach- jak by ktoś mógł mi opisać mocowanie albo pstryknąć jakaś fotke bede bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodnica ma takie kołki na dole, które wchodzą na gumowe tulejki - podkładki oparte na belce. Od góry jest dociśnięta dwiema śrubami M6, które również opierają się na podobnych gumach.

 

Przy dzwonie mogły powypadać, bo nie są mocowane na stałe. (sam to przeszechodziłem :rotfl: )

Niestety nie mam fotek, ani aparatu, a w "literaturze" słabo pokazali :kwasny:

 

EDIT: dorobiłem fotki =>http://picasaweb.google.pl/passatomek/ChOdnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deviltomek

aha to juz se to wyobraziłem:) więc potraciło mi się to......ciekawe czy do kupienia:) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dolnej części chłodnica jest "wstawiana" w belke porzeczkę (otwory w belce + gumowe podkładki") - w chlodnicy powinny być w dolnej części bolce/kołki jak na fotce na TEJaukcji Allegro

W górnej części mocowana jest poprzez śruby wkręcane od góry w wzmocnienie poziome pasa przedniego w miejscach zaznaczonych na fotce (rozstaw śrub w zależności od szerkości chłodnicy) śrubu dociskaja chlodnicę poprzez gumowo-plastikowe "dociski"

0003014gg7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deviltomek

OK WELKIE DZIEKI, JUZWSZYSTKO WIEM:) JAKNIE ZNAJDE ORGINALNYCH KOLKóW TOPOKOMBINUJE DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest mocowana chłodnica górą do pasa przedniego? Dół siedzi u mnie w belce a góra jest luźna, chodzi o B4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak w B3... czyli jak na fotkach powyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ona ma byc pod pasem przednim? Bo u mnie ona sobie stoi kilka centymetrów przed pasem, oczwyiście od strony silnika, macie może jakąś fotkę bez tej plastikowej osłony i od strony silnika? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma byc pod pasem, chlodnica mocowana jest do pasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się właśnie wydawało, ona mi nie wchodzi pod pas przedni przez plastikowy wlot powietrza który jest przykręcony do chłodnicy, przytnę go trochę i wtedy wejdzie, dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności