Skocz do zawartości
Michal1980

Passat B8 od sierpnia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

zestaw premium do tel. nie wiem czy tylko u mnie ale często gubi mój tel. widzę na wyświetlaczu szukam .. i obojętne czy tel w schowku, czy w dachu czy w kieszeni tak na prawdę jest powolny jak odbieram to nie wiem czy odebrałem jak nacisnę ponownie to już zawieszam połączenie a sms to wogóle nie wiem ja odebrać. za to szybko działa navi. (wpisywanie), car net nie działa i miirror też podobno wcale w PL na razie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zestaw premium do tel. nie wiem czy tylko u mnie ale często gubi mój tel. widzę na wyświetlaczu szukam .. i obojętne czy tel w schowku, czy w dachu czy w kieszeni tak na prawdę jest powolny jak odbieram to nie wiem czy odebrałem jak nacisnę ponownie to już zawieszam połączenie a sms to wogóle nie wiem ja odebrać. za to szybko działa navi. (wpisywanie), car net nie działa i miirror też podobno wcale w PL na razie nie ma

 

U mnie telefonu nie gubił nigdy co najwyżej zasięg. Od czasu do czasu potrafił "szarpnąć" muzyką odtwarzaną przez BT.

Car Net owszem w Polsce może nie działać ale czy Mirror Link jest jakoś uzależniony od regionu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie telefonu nie gubił nigdy co najwyżej zasięg. Od czasu do czasu potrafił "szarpnąć" muzyką odtwarzaną przez BT.

Car Net owszem w Polsce może nie działać ale czy Mirror Link jest jakoś uzależniony od regionu?

 

Mirror Link jest uzależniony od regionu, np. w USA podobno nie działa. Jednak problemem jest to, że współpracuje z bardzo ograniczoną liczbą telefonów. Nie współpracuje z iPhonem i dużą częścią telefonów z Androidem. Współpracuje z Noką Lumia. To informacje, które znalazłem na europejskich forach Peugeota i amerykańskim forum Lexusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Mirrorlink jest jeszcze w Polsce nie dostępny w passacie, (przynajmniej nie ma takiej opcji w cenniku jak ma to miejsce w vw polo )ale pewnie będzie w późniejszym terminie i jest to dodatkowo płatna opcja. A Car net jest dostępny tylko podobne za pośrednictwem telefony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W materiałach promocyjnych jest zdjęcie przycisku podgrzewania siedzenia kierowcy z symbolem kierownicy obok siedzenia. Zakładam, że włącza się tym jednocześnie podgrzewanie fotela i kierownicy. U nas taka opcja jest niedostępna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika że tak, ale pewnie z czasem uzupełnia tak jak to było w przypadku golfa, polo i wielu innych Tomek77 a w twoim aucie testowym miałeś Car-Net i Mirrolink ( są one dostępne w menu ) bo w sumie w cenniku jest co inne a w konfiguratorze co inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego wynika że tak, ale pewnie z czasem uzupełnia tak jak to było w przypadku golfa, polo i wielu innych Tomek77 a w twoim aucie testowym miałeś Car-Net i Mirrolink ( są one dostępne w menu ) bo w sumie w cenniku jest co inne a w konfiguratorze co inne

 

Były oba w menu. Ale Car Netu nie potrafiłem uruchomić (może trzeba karty sim?) a Mirror Linka się chyba kabelkiem podłącza a tego nie próbowałem w ogóle.

Gdzie w cenniku stało że Car Net na pierwszy rok jest darmowy. I były nawet ceny w złotówkach za kolejne lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może trzeba karty sim?

 

Potrzeba. Też jeździliśmy takim z car-net i mirrolink i do tego trzeba karty sim żeby odpalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie współpracuje z iPhonem i dużą częścią telefonów z Androidem..

 

a w reklamach występuje z iphonem ..

 

Potrzeba. Też jeździliśmy takim z car-net i mirrolink i do tego trzeba karty sim żeby odpalić ;)

 

mi powiedziano że jak będzie car net dostepny to zadzwonią i podjadę na instalacje bo na razie nie ma

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

pytanie do admina

 

kiedy będzie wątek techniczny B8 bo na razie wszystko tu w jednym się kotłuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział B8 techniczny do waszej dyspozycji :)

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Były oba w menu. Ale Car Netu nie potrafiłem uruchomić (może trzeba karty sim?) a Mirror Linka się chyba kabelkiem podłącza a tego nie próbowałem w ogóle.

Gdzie w cenniku stało że Car Net na pierwszy rok jest darmowy. I były nawet ceny w złotówkach za kolejne lata.

 

Do carnet można połączyć się nawet bez karty sim w samochodzie, bo opcja z karta SIM jest jedynie w"instalacja telefoniczna premium " tylko trzeba połączyć system z telefonem i na telefonie włączyć dane komórkowe (internet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu byla tu chyba dyskusja nt nowego mondeo...widxieliscie cie moze konsole srodkową w mondeo w wersji bez tego duzego ekranu? Przeciez to wyglada jak kia parę lat temu!!!:) i do tego ten malutki ekranik....porazka:) passat nie zachwyca w wersji cl z discover media ale co by nie mowic to jednak jest To o niebo lepiej wykonane niz w fordzie! I lepiej wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z was wiedze na temat skrzyni DSG7 w obecnym pasku, chodzi mi o to czy jest to ta sama skrzynia co w b7 ,czy raczej coś nowszego . Tamta skrzynia w b7 jak wiadomo przenosiła niższy moment obrotowy około 250NM ,czyli na granicy w przypadku 1,8 tsi, czy tu coś zostało poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ma ktoś z was wiedze na temat skrzyni DSG7 w obecnym pasku, chodzi mi o to czy jest to ta sama skrzynia co w b7 ,czy raczej coś nowszego . Tamta skrzynia w b7 jak wiadomo przenosiła niższy moment obrotowy około 250NM ,czyli na granicy w przypadku 1,8 tsi, czy tu coś zostało poprawione.

 

Witam

Już wcześniej skrzynie DSG7 występowały w różnych wariantach

Ja mam w Tiguanie skrzynie DSG7 oznaczoną jako DQ500 i ta przenosi większy moment obrotowy niż 250nm

( ta słabsza była oznaczona chyba jako DQ250)

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ,ale jaka jest w b8 .DSG7 jest zastosowana w1,8tsi oraz w najmocniejszym dizlu w B8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DQ200 to 7 biegowa sucha montowana w benzynach, DQ250 to 'stara' dobra 6 biegowa mokra, DQ500 to najmocniejsza 7 biegowa mokra, glownie dla mocnych tdi. W 2.0 biTdi siedzi DQ500, w 1.8 tsi pewnie DQ200. Nic innego zdaje sie nie wymyslili.

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak będzie wyglądał nowy superb to szału nie ma. Widać że VW nie pozwoli na to żeby superb sprzedawał się lepiej niż B8.

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/skoda-superb-iii-zdjecia-szpiegowskie/8m8xm

 

Jeśli chodzi o skrzynie dsg w B8 1.8tsi to albo będzie sucha i 250Nm albo mokra taka jak w A6 190KM i wtedy Nm będzie więcej. Danych nadal brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrętna :( brzydsza niż obecna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAkby nie wyglądał SuperB to i tak kupi go masa ludzi przekonanych, że śmigają co najmniej VW Phaetonem lub A6 :) Swoją drogą to one wcale takie tanie i konkurencyjne już nie są. Fakt ogrom miejsca na tylnej kanapie jest, ale jakość materiałów, spasowanie to już tak fajnie nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności