Skocz do zawartości
Michal1980

Passat B8 od sierpnia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie B8 podoba szalenie od pierwszego wejrzenia, czego zdecydowanie nie moge powiedziec o b7 do którego długo sie przekonywałem.

 

Mam takie samo zdanie :) choć te CC pięknie lśni - tylko fele to mogli dać z 18 albo 19 na prezentacje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łysy - to wraz z Passatem wyszło nowe CC? Czy to ten model z 2012r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ten salon zrobił lekki błąd wystawiając CC obok nowego B8 bo ludzie mogą zobaczyć ze B8 to nie jest szczyt design'u w volkswagenie:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ten salon zrobił lekki błąd wystawiając CC obok nowego B8 bo ludzie mogą zobaczyć ze B8 to nie jest szczyt design'u w volkswagenie)

 

O tym samym pomyślałem wczoraj :P po kiego te CC wystawili. Mogli się skupić tylko na B8. Gamonie i tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tym bardziej ze cenowo b8 limusine i CC wychodzą bardzo podobnie...a w powszechnej opinii CC jest uznawany za ciekaweze auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...byłem widziałem.

Na swoje nieszczęście najpierw wsiadłem do comforta (raczej gołego), potem do tłustego Hghl kombi. Zegarek totalnie nie pasuje (problem znany wcześniej :) ), listwy nawiewu jak dla mnie ciekawe, zegary sympatyczne jakość plastików jak dla mnie odpowiednia dla Golfa.

Ogólnie wrażenie raczej pozytywne, w mojej ocenie trochę lepiej niż Mondeo ale szału nie ma.

edit: no i niestety Variant HGH 190d dsg + businness + grzana szyba + audio + alarm + aktiv display + 18" + pakiety lusterka, ambiente+, siedzenia, easy open dało cenę lekko pona 180 tys. Do zapłacenia 158 tys zł.

Edytowane przez Witold Rogowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - znowu to jakże trafne stwierdzenie "szału nie ma"... Zegarek zegarkiem ale te połacie srebrnego plastiku wokół composition media z przymałym ekranikiem w comfortline naprawdę nie wyglądają oszałamiająco i godnie klasy business czy premium jak usiłują głosić spece od marketingu z VW:) W B7 RNS315 też nie był gigant ale jakoś lepiej się komponował w desce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, siedziałem :)

I jestem jeszcze bardziej ciekawy nowego Mondeo. Ogólnie B8 jest całkiem fajny, materiał i design deski na plus. Ale jest kilka irytujących dupereli - mniejszy z schowek pod podłokietnikiem z przodu, a to o zrobili z tylnym to już kompletna rzeźnia (kto widział pewnie wie o co chodzi)

Fotele o wiele lepsze niż w B7, za to już skaja na nich sporo gorsza...

Jednak jak zwykle o klasę premium jeszcze nie zahacza, mimo całej napinki medialnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem, widziałem, siedziałem

 

Ja również...

Dużo podobieństw z bmw:

Rozbudowana elektronika, dużo ustawia się na monitorze.

Na kierownicy głośność zeszła na dalszy plan - jest tempomat, acc itp

 

Ciekawostka to przełączanie na ruch prawo lub lewostronny.

Pytałem i wówczas zmienia się świecenie ledów w reflektorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...byłem widziałem.

Na swoje nieszczęście najpierw wsiadłem do comforta (raczej gołego), potem do tłustego Hghl kombi. Zegarek totalnie nie pasuje (problem znany wcześniej :) ), listwy nawiewu jak dla mnie ciekawe, zegary sympatyczne jakość plastików jak dla mnie odpowiednia dla Golfa.

Ogólnie wrażenie raczej pozytywne, w mojej ocenie trochę lepiej niż Mondeo ale szału nie ma.

edit: no i niestety Variant HGH 190d dsg + businness + grzana szyba + audio + alarm + aktiv display + 18" + pakiety lusterka, ambiente+, siedzenia, easy open dało cenę lekko pona 180 tys. Do zapłacenia 158 tys zł.

Oferta na firmę? Gotówka / leasing? Możesz podać trochę szczegółów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z objazdówki i nie zawiodłem się. Wybór był tylko jeden od samego początku. Moim zdaniem B8 na nowo odskoczyło konkurencji. Wygodne fotele, ilość miejsca, jakość materiałów, spasowanie elementów, wyświetlacz active display itd. Niestety nadal nie ma parametrów jednostek benzynowych 1.8 i 2.0. W związku z tym raczej zdecyduje się na 2.0tdi 150KM. Teraz czekam na jazdę testową i ostateczne negocjacje.

Adamo nie mam więcej samochodów firmowych VW. Gdybym miał to rabat byłby o wiele większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oferta na firmę? Gotówka / leasing? Możesz podać trochę szczegółów

 

Gotówka (co im wyjątkowo nie pasowało) na firmę, jeśli zamówienie do połowy grudnia odbiór ostatni tydzień marca/pierwszy tydzień kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakość plastików jak dla mnie odpowiednia dla Golfa.

dokładnie to tezmnie "ubodło"

ale jestem pod mega wrazaniem gabarytów i długości tylnych drzwi a co za tym idzie ilości miejsca na tylnej kanapie.

naprawdę sporo miejsca. Konkurencja dla superba. Chociaz nowy superb chyba tez lada chwila powinien sie pojawić

Dużo podobieństw z bmw:

też odniosłem takie wrażenie gównie jesli chodzi o rozmiar auta.

podłokietnikiem z przodu, a to o zrobili z tylnym to już kompletna rzeźnia (kto widział pewnie wie o co chodzi)

to jest jakas porażka która mogla by ujśc w suzuki lub fiacie. Ja obcowałem z wersja HL i ten plastik obity skóra faktycznie "masakra"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,

 

a ja w poznaniu obejrzałem - godnie sie prezentuje. w RM maja 2x highline (kombi+sedan) i jeden comfortline. auto robi wrazenie, wiec nie zaluje wyboru, bo moj b8 produkuje sie w tym tygodniu. jeszcze numeru nadwozia nie ma, ale do odbioru w okolicy swiat. na pewno sie pochwale wrazeniami - > bedzie 2.0 tdi, comfortline plus pare dodatkow jak LED, czy nawigacja, w kolorze black oak + wnetrze st.tropez - mysle ze ciekawa kombinacja. kombi oczywiscie. tez sie dlugo zastanawialem miedzy mondeo, mazda 6 a pasatem. jezdzilem dwa lata temu b6 przez ponad rok, w R-line i mam bardzo dobre wspomnienia. Forda mialem focusa, i 3 lata s-maxa - wiec tez mam jakies doswiadczenie - ale niestety nowe mondeo zalamalo mnie swoim wykonczeniem w srodku - plastiki wygladaja tanio. na pewno wlasciwosci jezdne na najwyzszym poziomie, natomiast dla mnie liczy sie tez te kilka detali wykonczenia. mazda 6 niestety zabraklo budzetu na diesla, a ta ulepszona benzyna mnie nie przekonala na jezdzie probnej. plus siedzenie jak w bolidzie a tego nie lubie...

 

zaluje tylko ze 1.8 tsi nie bylo dostepne miesiac temu jak zamawialem, wtedy wzialbym te 180 km w benzynie i highline... powiedzieli dzisiaj ze produkcja dopiero na marzec z tymi silnikami, odbiry poczatek kwietnia - wiec kazdy chetny poczeka.

 

pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku pisałem- zobacz dotknij wsiadz i poczuj w trasie. I pisalem jako zwykly uzytkownik, ktory po prostu Paska wcześniej widział i nim jeździł. Z motoryzacyjnego punku widzenia największą frajdą jest 240 i 4x4 ale ekonomicznie juz jednostki 150 konne dają radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote_icon.png Zamieszczone przez barteka3 viewpost-right.png

Oferta na firmę? Gotówka / leasing? Możesz podać trochę szczegółów

 

"Gotówka (co im wyjątkowo nie pasowało) na firmę, jeśli zamówienie do połowy grudnia odbiór ostatni tydzień marca/pierwszy tydzień kwietnia."

 

Można jeszcze wiedzieć gdzie dostałeś taki rabat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
quote_icon.png Zamieszczone przez barteka3 viewpost-right.png

Oferta na firmę? Gotówka / leasing? Możesz podać trochę szczegółów

 

"Gotówka (co im wyjątkowo nie pasowało) na firmę, jeśli zamówienie do połowy grudnia odbiór ostatni tydzień marca/pierwszy tydzień kwietnia."

 

Można jeszcze wiedzieć gdzie dostałeś taki rabat?

 

u Lellka. Auto oglądałem w G-ach, telefon z ceną był z Opola. Warunkiem jednak czekanie 3 m-ce. Gość, który dzwonił spacjalnie nie naciskał na zamówienie :) wg niego mają tyle zamówień, że target na 2015 zrobili. Nie było opcji, żeby zszedł do ceny Mazdy 6 czy P508GT, nie interesowało go neawt to, że kupiliśmy u nich 3x Panamery TS. Niezbyt przyjemny typ tak BTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Wesem po jezdzie probnej. HL to to wyglada. Ale cena prawie 170tys duzo za duzo. No i dla nas malo mocy. Czekamy na 240 wersje ;) Wykonanie srodka bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos sie zastanawia czy brac zawieche sport to bez zastanowienia, seria stoi jak koza, wyzej niz moj b6 seryjeny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności