Skocz do zawartości
Gość ywel

Wymiana rozrządu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ywel

Witam

Stałem się nowym właścićelem passata 1.9 TDI 90 KM 97r. No i jak przystalo chcę wymienić rozrząd. Chciał bym się dowiedzieć jak to jest w passatach mojego typu z napędem pompy wodnej poniewaz od znajomego słyszałem że pompa wodna nie jest napedzana tym samym paskiem co rozrząd. Próbowałem coś szukać na ten temat ale niestety nie udało mi sie znaleźć. Dlatego prosił bym aby ktoś napisał i jak wygląda sytuacja w passatach mojego typu i jakie części powinienem kupić do wymiany kompletnego rozrządu.

Dzięki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Stałem się nowym właścićelem passata 1.9 TDI 90 KM 97r. No i jak przystalo chcę wymienić rozrząd. Chciał bym się dowiedzieć jak to jest w passatach mojego typu z napędem pompy wodnej poniewaz od znajomego słyszałem że pompa wodna nie jest napedzana tym samym paskiem co rozrząd. Próbowałem coś szukać na ten temat ale niestety nie udało mi sie znaleźć. Dlatego prosił bym aby ktoś napisał i jak wygląda sytuacja w passatach mojego typu i jakie części powinienem kupić do wymiany kompletnego rozrządu.

Dzięki

pozdrawiam

 

W twoim silniku pompa wodna napędzana jest paskiem wielorowkowym a nie paskiem rozrządu.

Do wymiany rozrządu najprościej kupić gotowy zestaw pasujący do danego silnika - i po kłopocie.

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda w silniku AFN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
A jak to wygląda w silniku AFN ?

 

Tak samo. Jednak przypominam, że temat taki pojawił się już na forum i taka informacja już padła. Pownno być to ogólnie znane.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności