Skocz do zawartości
jurson_ski

przerobka wydechu 1.8t awt variant

Rekomendowane odpowiedzi

widze zero odpowiedz poprosze koleszki to wysle wiecej fotek moze cos wtedy sie rozjasni i ktos mi powie jak i czy w ogole da sie to zamonowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze do niczego ci to nie potrzebne, moze bardziej zaszkodzic niz pomoc, zwykla seryjna dv daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koleszka ma sprawny i lezy w garazu wiec moze sie pozyczy jak da sie zamontowac????[ATTACH=CONFIG]118760[/ATTACH]
.

 

kolego Zamontuj to zamiast DV-ki i przejedz sie, zobaczysz czy nie spada ci doladowanie przez to, no i bedziesz mial dzwiek psssss..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka krotka podpowiedz lub samouczek jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest seryjna srednica wydechu w passacie 1.8t awt? dzis ide do garazu dzialac z wydechem ale musze miec kawalek rury zeby zrobic przejsciowke, a seryjnego nie chce ciac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie jest mozliwosc demontazu wydechu bez ciecia? w sensie srodek i koncowy?

juz wlazlem do kanalu mysle podzialam, a tu klop moj plan prostego demontazu zatrzymal sie pod znakiem zapytania,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurson jak nie chcesz ciąć to trzeba odkręcić i opuścić tylną belkę, inaczej niestety nie da rady wyjąć środkowego z końcowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pozniej opuszczac zeby zalozyc serie. eehhhh w ktorym miejscu najlepiej ciac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

moje wypociny:) niedlugo wrzuce cos co bardziej przyblizy efekty mojej pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zapodaj coś więcej, ja mam długiego DP 2.75" pod spód, złącze 2.75"/2,5",

2,5" do belki i tylko końcowy seryjny lecz dwie rurki na końcu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle myslalem ze to u mnie jest glosny wydech;p tak szczerze musialem uciac zagieta koncowke niestety jest za wysoko osadzona uderzala o nadwozie. Szczerze nie wiedzialem ze poprzez uciecie koncowki tak mocno zmienia dzwiek. teraz jest glosniej jak w moim w/w filmiku. niedlugo aktualniejesze filmiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też postaram się nagrać jakieś filmiki jak auto słychać podczas jazdy, ale na wysokich obrotach to dobrze go słychać a w środku jest normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorzej do 3tys tzn dla mnie bomba ale w trase z dzieckiem sie nie wybiore;p;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygluszenie bagaznika obnizy poziom halasu w srodku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie robic smietnika wpisuje zapytanie w moj stary temat.

wydech downpipe i 2.5cala przelot. planuje wkladke k&n hamowac i ma wypluc okolo 200km tylko czy takie mody wystarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zeby nie robic smietnika wpisuje zapytanie w moj stary temat.

wydech downpipe i 2.5cala przelot. planuje wkladke k&n hamowac i ma wypluc okolo 200km tylko czy takie mody wystarcza?

 

A cos w mapach było zmieniane że ma dać te 200km?

Edytowane przez Koolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jako że nie chciałem spawać nowego kolektora, zamontowana została Turbo od BEX-a 190 KM 1.8T. Pasuje bez żadnych przeróbek. Wyciągnęłaby jakieś 280PS, ale wtedy by pracowała na 95-100%, więc mam jeszcze jakiś zapas i nie zajeżdzę jej od tak :) 250KM/352NM

 

250km na samej turbinie k03s? Czy jeszcze coś modzone? W 280km z tego turbo to nigdy nie uwierzę, nawet gdyby było hybrydą. Gdzie robiony program i hamowanie? Może hamowania miała lepszy dzień. ;-)

Edytowane przez Koolas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
250km na samej turbinie k03s? Czy jeszcze coś modzone? W 280km z tego turbo to nigdy nie uwierzę, nawet gdyby było hybrydą. Gdzie robiony program i hamowanie? Może hamowania miała lepszy dzień. ;-)

 

Turbo BEX, Wtryski S3 380ccm, FMIC, pompa paliwa Bosch 044, wydech przelot. Strojenie w firmie Turbodiesel, Tykocin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności