Skocz do zawartości
Gość snarkez

kierunki w lusterku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość snarkez

Witam,

mam pasata 2003/2004 highline 1,9 tdi, nie swieci mi kierunek w prawym lusterku:( (dioda jest taka sama jak w passacie b6 i golfie 5) orientujecie sie ktos gdzie mozna dokupic diode (poza ASO) i ile kosztuje?

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Napisales pytanie w zlym dziale, bo masz Passata B5...

A jesli chodzi o te diody-nie wiem, gdzie mozna je dostac, bo nie wiem, jak wygladaja :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek

dzial mozna wybaczyc-pewnie specjalnie tak snarkez, napisal bo chodzi o te same kierunki co w B6...choc z tego co sie orietuje to B5 w koncowce rocznika tez mialy takie lusterka...

zakowpic takie diody mozna zapewne na allegro tylko trzeba sie wysilic i poszukac...albo isc do mechania i popytac czy zamowi takie dla ciebie!!

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość snarkez
dzial mozna wybaczyc-pewnie specjalnie tak snarkez, napisal bo chodzi o te same kierunki co w B6...choc z tego co sie orietuje to B5 w koncowce rocznika tez mialy takie lusterka...

zakowpic takie diody mozna zapewne na allegro tylko trzeba sie wysilic i poszukac...albo isc do mechania i popytac czy zamowi takie dla ciebie!!

pozdrawiam.

ziomek masz racje:) specjalnie tak zrobiłe bo diody sa identyczne jak w passacie b6 a malo kto ma je w passacie b5:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość snarkez

w serrwisie wymieniaja diode razem z czescia lusterka - 80 zł plus robocizna 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności