Skocz do zawartości
Morsart27

Na co chrapka po Passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Moze I starsze o ponad dwie dekady, ale przynajmniej bezawaryjne. Sa na rynku zadbane egzemplarze ale kosztuja wiecej jak B7 uzywane. 540I automat, wolnossaca benzyna bez zbednej elektroniki czego chciec wiecej od auta ?
to chyba znalazlem tu sprzymierzeńca :) Ja po paru B5, FL, Audi Allroad, w końcu znalazłem to co chciałem również w e34, co prawda skromniej bo 3.0 V8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrazenie ? :) ja po zabawie z B5 I B7 mialem dosc diesli I ogolnie vw. Chcialem przyjazne auto dla kierowcy bez zbednej elektroniki. Tu E34 wpisuje sie fenomenalnie no I jakos wykonania, najlepsza 5 w histori I ta maska otwierana w odwrornym kierunku poezja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem wyguglować jak te e34 wygląda...faktycznie szał:ziomal

 

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa ludzie ktorym sie podoba I nie, ale nie ma z nimi problemow wez pod uwage, ze te auta maja ponad 20 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż musiałem wyguglować jak te e34 wygląda...faktycznie szał
:lol ja 2 lata szukałem takiej budy jakbym chciał i kupiłem miesiąc temu, taką fajną, ale rozważną - nie lubię przepłacać :D

 

A w e34 zakochany byłem od liceum, bo pracowałem nad morzem w wakacje wtedy i mieliśmy "służbowego" 525 TD z podwójnym szybrem - no miodzio..

Sa ludzie ktorym sie podoba I nie, ale nie ma z nimi problemow wez pod uwage, ze te auta maja ponad 20 lat...
przede wszystkim wsiadasz do auta, gdzie ejst wszystko nakierowane na prowadzącego.. Wszedzie blisko i szybko lokalizujesz to co chcesz znaleźć. Mnie się jeszcze mega podoba kolor podświetlania ( tak wiem, w każym aucie można zmienić, ale to już nie to samo) także ogólnie jest parę smaczków, które mnie przekonały ;)

Kosma, może porobimy tematy na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary trupy dają największą radość :)

 

V70 I i 944; jedno 20 lat, drugie 29 lat i oba uwielbiam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary trupy dają największą radość

 

Dlatego zamierzam smrodzić moim FL dopóki się nie rozleci :hurra - na złość lewakom i metroseksualnym z hybryd.

Edytowane przez Obywatel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol ja 2 lata szukałem takiej budy jakbym chciał i kupiłem miesiąc temu, taką fajną, ale rozważną - nie lubię przepłacać :D

 

A w e34 zakochany byłem od liceum, bo pracowałem nad morzem w wakacje wtedy i mieliśmy "służbowego" 525 TD z podwójnym szybrem - no miodzio..

przede wszystkim wsiadasz do auta, gdzie ejst wszystko nakierowane na prowadzącego.. Wszedzie blisko i szybko lokalizujesz to co chcesz znaleźć. Mnie się jeszcze mega podoba kolor podświetlania ( tak wiem, w każym aucie można zmienić, ale to już nie to samo) także ogólnie jest parę smaczków, które mnie przekonały ;)

Kosma, może porobimy tematy na forum :D

 

Zgadza sie prosta I funkcjonalosc to jest to. Nie trzeba grzebac pokretlem, dotykac ekranu, czysta intuicja bez odrywaniu wzroku od drogi. Mi bajery typu HU, AID, internet nie sa potrzebne w aucie, a w takiej F10 lub G30, bo obie testowalem czujesz sie jak w takim hmmm statku kosmicznym. Jestes opatulony systemami z kazdej strony. Taka ciekawosta w F10 nie ruszysz z miejsca z otwartymi drzwiami. Wiesz czasem na parkingu zostawisz lekko otwarte drzwii chcesz podjechac, wrzucasz D I auto nie rusza, w E34 tego czegos nie ma. Taka ta nowoczesna motoryzacja chce byc madrzejsza od czlowieka.

 

Tematu nie zakladam, raz brak czasu, a I modzic przy aucie nie bede. Za stare I klasyczne auto by bawic sie w tuning. Wrzucic foty I tylko czekac na tekst oooo jakie stare auto, przeciez to nie ma nawet ESP ani wirtualnego licznika :D

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dlatego zamierzam smrodzić moim FL dopóki się nie rozleci :hurra - na złość lewakom i metroseksualnym z hybryd.

Tylko nie pisz tak w dziale B8 dopiero bylaby wojna heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie pisz tak w dziale B8 dopiero bylaby wojna heh

 

Taa... Diesel to zło i takie tam pierdoły powtarzane jak mantra. No i oczywiście używane samochody to straszne zło i jestem idiotą kupując np. kilkuletniego Audi bo wg nich za te same pieniądze powinienem pragnąć jakiegoś nowego kondona typu Citroen Kaktus i lecieć do salonu nie wyrabiając na zakrętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nieskomplikowane auto w razie czego ;-)77b7d733eac8433214655bbe0d8cb924.jpg

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święty idąc tym tropem, to ja też mam bardzo nieskomplikowane auto i czasem jeździ na codzień :P

IMG_20170516_143854247_HDR22222222.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Święty idąc tym tropem, to ja też mam bardzo nieskomplikowane auto i czasem jeździ na codzień :P

 

No i kolor się zgadza oraz rodzaj nadwozia :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam nieskomplikowane auto w razie czego ;-)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Dobra,przebijam ....ktos ma cos mniej skomplikowanego :P

 

bb3d6239ffac9b84med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba się przerzucam na amerykańca taka zdrowa jednostka 3.4 v6 (170km) albo 3.8 v6 (208KM) a wybranka to Pontiac Firebird 4 generacji po lifcie

93pont58042-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie kupię B7 3.6, to raczej już nigdy VW. Obczajam Volvo XC60 3.2 benzyna, może jakiś koreaniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja mialem zamowione audi s3 juz ta po lifcie, jako posiadacz a3 z 2014 r , pomyslalem ze czas na s3, jakies 2 tyg po zlozeniu zamowienia dowiedzialem sie ze bede tata wiec troche zmienily mi sie priorytety. Zrezygnowalem z s3 na rzecz B8. Oczywiscie posiadana a3 zostawiamy jak narazie dla mojej kobiety. 

Jesli wszystko pojdzie ok to za jakis rok sprzedam a3 i zamowie rs3. Albo grubo alb grubo :) Oto moje motto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Captivę 7 miejscową. Duża, bagażnik też pokaźny - jeździ się tym jak czołgiem. Przydaje się na wyjazdy wędkarskie bo nie szoruję podwoziem po nieutwardzonej nawierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lestat napisał:

Kupiłem Captivę 7 miejscową. Duża, bagażnik też pokaźny - jeździ się tym jak czołgiem. Przydaje się na wyjazdy wędkarskie bo nie szoruję podwoziem po nieutwardzonej nawierzchni.

Szczerze zazdroszczę, zwłaszcza po tym jak kilka dni temu po raz kolejny urwałem tylny chlapacz  :cenzura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej na rybach podoba. Jedziesz sobie wolniutko po dołach a kumpel Vectrą kombi musi kombinować bo wiadomo jak to jest nad wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam na te ryby to by się Tesla przydała, żeby mogła was po piwku sama do donu odwieźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności