Skocz do zawartości
Morsart27

Na co chrapka po Passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia bedzie bardziej za ile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwestia bedzie bardziej za ile

 

Jeszcze dużo czasu :)

Obecnie czekam na chwilową zmianę furaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie czekam na chwilową zmianę furaka

 

Decyzja zapadała? Buma?

Nie pożałujesz na pewno :) Ja nie żałuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Decyzja zapadała? Buma?

Nie pożałujesz na pewno Ja nie żałuję

 

Jakoś tak mam sentyment do VW :D ojca przekonałem pierw kupił jette potem CC i nie chce zmienić to ja też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze audi a4 b8?? Do 40?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się jeszcze Mazdy 6 - szczególnie te nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazda6.jpg

A ja po passacie b6 pierdyknąłem sobie własnie mazdę 6 GH w wersji sport i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru:)

mazda10.jpg

Edytowane przez marioo20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi chodzi taka po głowie rocznik 2010 2.2 D 185/400 sport w kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był leon 1 tdi 110 km. Jest cc 170km a następnie będzie audi 3.0 quattro tdi 313 km a może RS4 to jest moje marzenie 420 km i gitara i wieczny uśmiech na twarzy .....raczej będzie 3.0 quarto ale pomarzyć można .

Edytowane przez fcbsoci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od marca 2014 latam Insignia 2.0 turbo benzynka 220KM

09eeb4b8fc9efadcf14db8c3e6b36ea0.jpg

Jest to wersja sport dodatkowo wsadzilem dystanse +20mm

springi - 30 mm [emoji2]

afa180c0bd5f6f5129cab40bd937b950.jpg

Polecam bardzo dobra jakość za akceptowalna cenę

Edytowane przez SZOGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest cięższe i wolniejsze i więcej pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chciałem zapytać, czy 4x4 jest tak ciężkie jak mówią :) I jaka jest różnica w osiągach, wadze i spalaniu między FWD a 4x4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 220 km to już jest wystarczająco. Dla mnie opel nie przemawia iii za dużo traci na wartości.

Na wiosnę planuje e91 320 160-170 kucy [emoji5]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chciałem zapytać, czy 4x4 jest tak ciężkie jak mówią :) I jaka jest różnica w osiągach, wadze i spalaniu między FWD a 4x4?

Na autocentrum możesz sprawdzić dane moja chyba coś ok 1650kg przyspieszenie 4x4 ma ciut gorsze bo cięższe i spalanie większe. Ja na kole 20" spalanie mam srednie ok 10-11 bo na krótkich trasach, na 18" bylo o litr mniej a teraz na 17 zimowych i w trasie to i poniżej 6,5 z chodzę a normalnie 7,5 - 8 na 17" kola 20" w trasie ok -1 l tylko spod świateł ciężko ruszyć zeby gumy nie spalić

Samo miasto to zależy też jakie miasto może spalić nawet i 16

Mi najwięcej na kole 20" w wawie w mega korkach 14 ale to samo miasto z zimnego startu i max prędkość to 60

[emoji33]

Wczesniej latalem x3 z 2007 r. 3.0 218 KM i spalanie mialem mniejsze dużo mniejsze srednio mialem ok 8 l. Zostałby przy bmw gdyby automat był lepszy i gdyby mi kasa na remont domu nie byla potrzebna, a żeby bmw kupić w dobrym stanie to trzeba słono wybecelowac moje x3 spuscilem za 70tysi a insignie kosztowała 50 tys z 2009r passata ktury by mnie satysfakcionowal nie znalazłem wiec padło na insignie [emoji12]

Edytowane przez SZOGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy ,widzę ze nasze forum nieuchronnie zmierza ku zmianie nazwy na "EX Passat Forum".Sadząc po postach i waszych wyborach,w których najczęsciej wybieracie MOCARNE BMW!!! nasze forum zamieni sie w klub byłych właścicieli passata.Z czystej ciekawości sprawdzilem na forach BMW/AUDI/MERCEDES czy ktos tam zmieniłby swoje auto na auto innej marki i nic takiego nie udało mi sie znalesć,jęsli juz to mowa o chęci nabycia tego samego modelu ale z innym silnikiem pod maską lub segment wyzej danej marki.Czym poczciwy passat zasłużył sobie na na waszą decyzje o zmianie na inna marke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BMW/AUDI

 

Po Passatach, najpierw AUDI, później BMW (aktualnie), ale mam dalej VW w domu - Golf 5.

Do Mercedesa może dorosnę kiedyś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy koledzy ,widzę ze nasze forum nieuchronnie zmierza ku zmianie nazwy na "EX Passat Forum".Sadząc po postach i waszych wyborach,w których najczęsciej wybieracie MOCARNE BMW!!! nasze forum zamieni sie w klub byłych właścicieli passata

W Passatach od B6 dużego wyboru w silnikach nie było. Z jednym wyjątkiem wszystko 4-cylindrowe, diesel w sumie o jednej pojemności tylko różne warianty mocy... Chcąc iść segment wyżej od Passata, ale zostając przy VW zostaje tylko Phaeton.

Nie można pozostawać tylko przy jednym modelu, żyje się raz, trzeba próbować innych rzeczy. To tak, jakbyś pił tylko Coca-cole i nie spróbował niczego innego. Wiele osób zostaje przy Passacie, inni przy VW, a pozostali próbują czegoś zupełnie innego, nawet z innego kontynentu-jak ja. Dorosłem do Lexusa.

Nie wykluczam powrotu do Passata w przyszłości jako do rodzinnego kombi. Ale aktualnie poza dużym kufrem, niewielkim spalaniem i dobrą nawigacją Passat niestety nie ma mi nic do zaoferowania.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym poczciwy passat zasłużył sobie na na waszą decyzje o zmianie na inna marke.

 

Brakiem np. 3.0tdi a o reszcie 6 cylindrówek już nie wspomnę :( jak można pompować na siłę 4cyl. 2.0tdi bez końca? Prędzej czy później to musi klęknąć a wszystkie wymienione przez ciebie marki, mają dużo szerszy wachlarz silników do wyboru :(

Sam pewnie gdy stanieją, zakupię passata b8 - do tego czasu trzeba będzie wypróbować tańsze alternatywy lub ten nowszy CC - kurde nadwozie bardzo mi się widzi :D

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności