Skocz do zawartości
luqx

Kierownica z B5 do B4 ??

Rekomendowane odpowiedzi

moze mi ktos podpowiedziec czy kierownica z b5 pasuje do b4 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod pytanie ;) Taka trójramienna a airbagiem i skórą, hmmm :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Machine

ja także podpinam się pod pytanie :cwaniak::] dla mnie mogłaby być nawet ta czteroramienna, też jest fajna ;) chociaż wydaje mi się że ta 3ramienna lepiej by pasowała do B4 lub B3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro do B2 da rade wstawić kiere od B3 i B4 (w b2 kiera jest na mały wieloklin,wystaczyło zdemontować z nowszego modelu frezowaną tulejke i zamontowac ją do B2), to pewnie do b4 też jest taka możliwośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem Audi a4 kupiłem sobię kierownicę z TT , a czteroramienną chciałem sprzedać i właśnie do Audicy b4 nie pasowała absolutnie nowa ma większą średnicę wieloklina .

Przy Paskach może być podobnie , ale jest nadzieja bo to tylko moje przypuszczenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na odpowiedz czekam i ja :D a wiec niech sie ktos wypowie albo chlopaki zrobcie jakas przymiake - a moze w etce sa wymiary wieloklina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETKA jest głupia :P ale do rzeczy. Kierownice mają inne symbole to wiadomo, porównałem skórzaną z B4 i trójramienną skórzaną z 3BG zwracając uwagę na nakrętki i oto co zauważyłem:

 

-> 3BG

M4x8 - 3szt

M18x1,5x18 - 1 szt

 

-> B4

M6x21,5 - 2 szt

BM 16x1,5 - 1 szt

 

Wnioski wyciągmijcie sami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakby tak wbic na sile i przylapac migomatem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakby tak wbic na sile i przylapac migomatem?

 

Jak będziesz wbijał z dyńki to chętnie popatrzę :D a tak serio to może na spocie wybebeszymy dwa passaty? B4 i B5? Kto bierze narzędzia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mlotek 3kg i pare kluczy moze sie przydam heheh, a tak na serio to gdyby w kierownicy nie bylo airbagu to bym mogl sprawdzic, bo moj starszy ma B5 ale tak mi nie pozwoli, jakbym mu zaproponowal to bym mial :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Machine

jak na moje oko bardzo przyzwoicie to wygląda :)

 

a jeśli tam coś nie pasuje, to pewnie tokarz dotoczy jakąś przejściówkę i wsio daje rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pisze do gościa maila jak to zrobił? Oczywiście jako potencjalny kupiec passata żeby go nie spłoszyć ale bardzo zdziwiony jak on to zrobił.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy tasmy airbagow beda pasowac? z tego co pamietam sa inne i maja inne koncowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w dziale sprzedam, ktos wystawil paska z kierownica od new beatla jakos niedawno, użytkwonik kenzo83, cytuje"kierownica org z poduchą od newbittla", wie moze on cos bedzie wiedzial na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam jakoś nie robią te kierownice, auto wyglada wtedy jakby bylo sklejone z czesci ze szrotu. Lepiej sobie kupić jakiegoś Raida z poduchą, to co innego....

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

matys9, zgadzam się, z taką kierą auto wygląda jak poskładane z losowych części :P Ale to kwestia gustu a wiadomo - o gustach się nie dyskutuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze se nie dyskutuje. chcialbym jednak podzielic sie pewnym wnioskiem z obserwacji roznych uzytkownikow.

 

jest kilka grup:

1. maniacy którzy maja prawie caly czas czyste i wysprzatane auto i lubia jak auto ma orginalny wyglad i nie jest sklejony z jakis badziewnych gadzetów.wolą wydać wiecej pieniędzy i kupować porządne orginalne gadżety(felgi itp.)

 

2. też maniacy ale kupujący w sklepach typu tesco. śmieszne akcesoria typu wiatraczki pod zapalniczke, przyklejają listwy chromowane we wszystkie możliwe miejsca, zakładają kołpaki chromowane itp. a także mają na samochodzie 10 różnych anten z których tylko jedna lub dwie spełniaja swoja funcje a reszta ma być dla ,,ozdoby" (wiocha jednym słowem). najlepsze są jednak dywaniki z imitacja blachy ryflowanej. Aha zapomniałem o pokrowcach tapiecerki szczególnie na pokrowcach na skórzanej tapicerce. jest jeszcze wiele rzeczy które są dla mnie śmieszne ale to dużo pisania.

 

3. ludzie którzy nie maja za dużo pieniędzy i traktują auto jako środek trasportu i nic wiecej (szacunek dla nich) każdy czlowiek ma inne hobby.

 

Jednak 2 grupa jest najlepsza, po co kupować chromowane kołpaki kiedy nie stać nas na ładne felgi. Może zamiast pakować po 10-20 złotych w śmieszne gadżety lepiej za to zalać bajurę.

 

Wiem że to jest poza tematem ale musiałem to napisać. Pozdro!!! :P

:vw::vw::P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość civic

Witam wszystkich to moj pierwszy post , wracam do tematu kierownica z b5 do b3 czyli napewno potrzebny bedzie jakis dystans tak ? moze ktos cos nowego wymyslil w tej sprawie i ma gotowa podpowiedz co jak zrobic ( zastanwiam sie rowniez jakie odsadzenie ma ta kierownica czy niebedzie zbyt "wystajaca ku kierowcy " a albo zablisko deski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze, mi się nie podoba. Według mnie B4 lepiej wygląda z oryginalną kierownicą, tu ta od B5 jakoś nie pasuje. Ale to jest moje zdanie, a jeżeli komuś się podoba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności