Skocz do zawartości
longboy

Problem z komunikacją HEX-CAN-USB

Rekomendowane odpowiedzi

czy na tym kablu to co najwyzej strace swoje nerwy ?

Zdecydowanie tak. :D Wyraźnie w aukcji pisze do czego głównie służy ten kabel. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbym poprosic aby ktos wstawil.kabelek ktorym przeprowadze wymiane klockow i tarcz, z gory wielkie dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie na eBay VCDS hex can i będziesz miał do wyboru do koloru i oryginały i klony. Nie musisz ciągnąć z Polski fejsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem vaga i mam problem z połaczeniem się wyskakuje mi taki błada i program sie zamyka :

Port status

interface:found!

type,serial pass-through

opto/iso:no

ross-tech desing:no

pomocy nie wiem co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Potrzebuje pomocy! Jaki Kabel kupić do passata B6 zeby przekodować światła w Passacie zapalanie świateł przeciwmgłowych na dzienne i wyłączyć środki w tylnych lampach. Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor86 poszło PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie, kupiłem klon VCDS HEX CAN USB z Aliexpress, dziś wypróbowałem jednak w opcjach widnieje "CAN: Not Ready"

 

Probowałem zmianiać CAN Timeout, włączać na zapalonym silniku, na zapłonie, bez niczego, jednak w kązdym przypadku dalej było to samo. Możecie coś poradzić? Nie włączałem internetu gdy program był włączony, do tego wyłączyłem automatyczne aktualizacje. Help please! :)

 

http://i.imgur.com/3evFYhO.jpg

Edit: Autko to Polo 9N3 z 2007r, piszę tutaj bo chyba jest wieksza szansa na jakąs odpowiedź :D

Edytowane przez IreuN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz w aucie diagnostyki po CAN i nie będzie CAN OK. Diagnostykę masz po K-line. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to? W Polo z 2007r nie ma CAN'a? :o

 

To jak niby robi się długi kodowanie i adaptacje? No i czy zrobię to tym kablem?

Edytowane przez IreuN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast panikować wejdź po kolei w poszczególne sterowniki to się dowiesz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w Nowym Roku!

Piszę do Was z zapytaniem odnośnie VCDS z chin, chce sobie taki zamówić na aliexpress tylko zauważyłem ostatnio że na różnych stronach z ogłoszeniami ogłaszają się sprzedawcy z VCDS np 12.12.3 albo nawet już 15.7.1 w wersji PL i to pełnej, dzwoniłem nawet do jednego i powiedział że ma pełną wersje PL, a w 15.7.1 jest nawet pomocnik kodowań, nie ma żadnych craków tylko normalnie instaler jest i do wyboru 2 języki, czy to możliwe że jest taka wersja ?? skoro chinczyk daje tylko EN ? Jak ktoś się spotkał z takim czymś proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oni to robią, tego nie wie nikt :D czary mary ;)

Normalne instalki to standard, tych programów z crackiem raczej już nikt nie ma.

Najwyższa wersja PL obecnie to: 14.10.2 a EN to 15.7.3 <-&gt; mowa o oryginale.

Pomocnika kodowania masz już w dużo, dużo wcześniejszych wersjach, więc to nie nowość, a nawet w oryginalnym PL nie masz wszystkiego przetłumaczone.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx jeden kolo sprzedaje takie wersje po 200-270zeta z opisem w pełni legalny, nie chiński :-) a na koniec dodaje, że wersja 15.7 działa jednak nie stabilnie... sam nie wie co sprzedaje i jeszcze wciska ten szajs innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na olx jeden kolo sprzedaje takie wersje po 200-270zeta z opisem w pełni legalny, nie chiński :-) a na koniec dodaje, że wersja 15.7 działa jednak nie stabilnie... sam nie wie co sprzedaje i jeszcze wciska ten szajs innym.

 

ale pitolisz, ja mam 12.12 i 15.7 i oba działają. Raz na jakiś czas jakieś kodowanie nie wchodzi, ale to jest kabel za 100zł, ori kosztuje ponad za 2 koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, ciekawy jestem tego kabelka z olx za 210 ~ 250 pln, na bank ktoś mieszał we wsadzie tych kabli i na pewno to chińczyk, skoro z ross techa wychodzi ponad 1000 pln, a w adako, obecnie to ponad 2200

http://www.vcds.pl/?mod=sklep&item=6

ale cenę dowalili teraz :( , jak kupowałem swój to płaciłem 1760 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale pitolisz, ja mam 12.12 i 15.7 i oba działają. Raz na jakiś czas jakieś kodowanie nie wchodzi, ale to jest kabel za 100zł, ori kosztuje ponad za 2 koła.

 

Masz problem z czytaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale pitolisz, ja mam 12.12 i 15.7 i oba działają.

Raczej odniósł się do tego, że ktoś sprzedaje klony wersji typowo dostępnych w Chinach i zaparcie twierdzi, że działa to to z wersjami PL..

Może i działa, może i odpala, ale jeszcze chinola bez ingerencji innych rąk nie widziałem co by działał w pełni z wersją PL.

jak kupowałem swój to płaciłem 1760

Heh, ja niecały rok temu brałem to też jeszcze 1760zł, ale zaraz po tym była podwyżka w okolice 1900, a teraz widzę 2 przekroczyło. Szybcy są. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie klony sprzedawane są już od paru lat w PL, nie będę podawał strony.

No i co z tego, że są... Akurat o tej stronie o której prawdopodobnie myślisz to nic innego tam nie ma jak to samo co w Chinach tylko z przebitką cenową.

Masz taki fejs zakupiony w Chinach bez niczyjej ingerencji w PL, na którym odpalasz program pobrany ze strony ADAKO (bo tylko oni są twórcami i właścicielami jedynych ori wersji PL), który na nim działa bez najmniejszego zająknięcia? Błędy, kodowania, adaptacje, logi w pełnym zakresie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że ktoś kupuje kabelek i sam kombinuje w wsadzie kabla tak? i później robi pod niego wersje PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności