Skocz do zawartości
Gość karol983

Fotele przednie "latają" na boki- naprawa???!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karol983

Witam przypuszczam że nie tylko ja mam taki problem więc dlatego moje pytanko. Fotele przednie w moim Passacie B4 maja wyrobione ślizgi i "lataja" na boki, czy ktos naprawiał juz fotele???Jeśli tak to czy wystarczy wymienić "ślizgi"???Czy te z allegro sie nadają

 

http://moto.allegro.pl/item220398838_slizgi_foteli_vw_golf_i_ii_iii_passat_audi_80.html

???Jeśli ktos juz naprawiał fotele prosze o konkretny opis jak to robił, krok po kroku. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gt82

Witam.co prawda mam passata B3 ale miałem podobny problem.Kupiłem z allegro trzyczesciowy komplet ślizgów i po założeniu problem zniknął:-)

Mogę napisać Ci jak to jest w B3.Odkręcasz śróbkę zabezpieczająca(przód fotela) i wysuwasz go całkiem do tyłu.Wyciągasz fotel przez przednie dzwi i wymieniasz slizgi:-)Są na zatrzaski więc Nie ma obawy ze załozysz nie w tym miejscu:-).I to cała filozofia:-)Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark7777

Czy ktos moze wie czy tak samo sie to robi w b4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mark7777, i w B4 i w golfach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokkonen

ale to nie zawsze wystarczy :dobani: Ja wymieniłem i jest tylko trochę lepiej, a ślizgi kupowałem w ASO :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marw007
ale to nie zawsze wystarczy :dobani: Ja wymieniłem i jest tylko trochę lepiej, a ślizgi kupowałem w ASO :kwasny:

 

mi sie po tych z allegro poprawiło. Ile dałeś w ASO za te małe plasticzki ?? na allegro wychodzi 12zł za komplet do fotela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja te ślizgi kupowałem w jakimś małym sklepiku ze znaczkiem VW na szyldzie i płaciłem 3 zł/sztuka, ale tylko mieli te dwa z twardego plastiku. Kiwanie na boki ustało, ale zostało przód-tył. Czy ten trzeci plastik (wygląda na jakiś taki gumowy) nie służy właśnie do tego? i gdzie on występuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokkonen

Dokładnie nie pamiętam bo było to 1,5 roku temu ale ok. 70-80zł. za cztery sztuki, bo nie kupowałem tych środkowych (może to jest przyczyna :znudzony: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

sluchajcie nie wiecie moze gdzie mozna teraz dostac z podrobek te slizgi silikonowe na przod fotela ??? bo mi sie "popsuły" jak kumpel za duzo fotel odsunol :) a potem na szybko go spowrotem zakładał, patrzylem na allegro ale są tylko te boczne plastikowe a nie moge odnalesc tych srodkowych :/ jak macie jakies dojscie to dajcie znac :) chetnie zamowiłbym cosik takiego :) bo nie ma nic bardziej wkurzającego od kiwających się foteli na boki :) pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności