Skocz do zawartości
Michal1980

Kierowca ciezarowki - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszko wiadomość dla Ciebie nidługo podobno ma wejść prawo w uk że traffic oficer czyli ci co śpią w land roverach

pezy autostradzie będą wspomagali VOSA i będą mieli prawo zatrzymać ciężarówkę i ewentualnie wezwać vosa jak coś jest nie tak.

 

Do tej pory był to tylko partol autostradowy który reaguje w razie kolizji wypadku lub uszkodzenia pojazdu na drodze.

 

Cyganów nawet nie chce mi się komentować :wmorde dzicz powinna być w rezerwacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze ze bedą wspomagać VOSA. Na szczęście oficerzy maja dobre zdanie o polskich kierowcach i ciężarówkach juz wiec nie ma strachu :)

 

Takie tam z rozładunku :>

 

2yy38sy.jpg

image.jpg

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niemiecki kierowca aresztowany i podejrzany o przemyt ludzi....Nie chce mi się w to wierzyć po*****e prawo w UK
pindole, wolę mojego rozklepanego dafa i europalety, ale na same niemcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie tam z rozładunku

 

Twoje volvo ma się nijak do tej tatry :P:) piękny klasyk

 

co do emigrantów w uk to dzisiaj już po stronie uk na m25 zdjęli 9 z polskiej ciężarówki

i 20 chyba w devon z czeskiej ciężarówki , kierowcy oczywiście aresztowani za "pomoc" w przekroczeniu granicy.

 

Ostatnio też słyszałem że francuski rząd żeby się pozbyć problemu bierze pod uwagę

dać tym wszystkim emigrantom francuskie paszporty żeby sobie mogli na legalu wjechać :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierowcy oczywiście aresztowani za "pomoc"

 

:wmorde tego nie kumam w ogóle

 

 

Twoje volvo ma się nijak do tej tatry

 

dokładnie :ok: jak ta Tatra gadała :zauroczony

 

 

Ostatnio też słyszałem że francuski rząd żeby się pozbyć problemu bierze pod uwagę

dać tym wszystkim emigrantom francuskie paszporty żeby sobie mogli na legalu wjechać

 

16jpymd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wakat w Koordynatorze czeka na Ciebie :dance4

 

:lol3 pędzę już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ? co dalej ? nie wygłupiaj się i tak do tego wrócisz wsześniej niż myślisz no chyba że w totka wygrałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie, :) ani nie wrócę ani na dyspo (za mało płacą jeszcze :P ) ,trzeba poukładać życie rodzinne tak jak należy,nowy start bla bla bla :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszko olej dyspo idz na spedytora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis ostatni dzien

Pozazdrościć :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis ostatni dzien

Miechu, powodzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

W pierwszej kolejności, chciałbym powitać wszystkich. Jestem tutaj nowy i przygoda z VW, jaką rozpocząłem od wczoraj, skierowała mnie na to forum :jupi .

Rozpocząłem od tego wątku, ponieważ sam siedzę za "dużą" fajerą od kilkunastu lat i w chwili obecnej pracuję w Niemczech. Jeżeli ktos miałby pytania, dotyczące warunków pracy, to śmiało proszę pytać. Odpowiem na wszystkie. Proszę jednak zrozumieć,że niemiecki system pracy, to pon-piąt. w trasie, a weekend w domu. Będę więc, dostępny jedynie w weekendy.

Pozdrawiam wszystkich kierowców i miłośników ciężarówek :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis ostatni dzien :gwizdze

 

No to powodzonka w nie kierowaniu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności