Skocz do zawartości
TimekPK

Emulator mp3 DMC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem kilka dni temu emulator mp3, DMC od Viakena, Wszystko działa ok, ale jest jeden irytujący mnie problem. Na uruchomionym silniku podczas trochę głośniejszego słuchania muzyki słychać "terkotanie" w głośnikach, a przy jeszcze głośniejszym słychać świst. Jest to zależne od obrotów silnika. Im wyższe tym głośniej. Próbowałem podpiąć masę emulatora prosto pod "-" od akumulatora ale bez zmian. W ogóle czy masa jest podpięta gdziekolwiek to nie ma znaczenia, cały czas ten sam efekt. Gdy auto toczy się na biegu, bez wciśniętego pedału przyśpieszenia jest lepiej, ale nie idealnie. Na wyłączonym silniku jest wszystko ok.

Sprawdzałem ten sam emulator na innym radiu gamma V (takie jest u mnie) i jest tak samo, z tym, że drugie radio zostało podpięte również u mnie. Nie mam możliwości sprawdzić tego w innym aucie. Gdy oryginalny odtwarzacz CD był podpięty w to samo miejsce wszystko było ok.

Dlatego chciałbym zapytać czy ktoś z Was miał z tym urządzeniem do czynienia i ewentualnie dać rady jak się pozbyć tych problemów. Również interesuję mnie, jeśli macie jakieś inne emulatory i jest wszystko ok, to napiszcie jakie to są.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ja miesiąc temu podpiąłem Xcarlink (http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-3545-musicBOX-Emulator-Zmieniarki-grupa-VW-8pin.html) do MFD2DVD i wszystko jest OK. Nawet jeśli odpiąłem masę od emulatora, to nadal jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności