Skocz do zawartości
remlus

Co z gaśnicą?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie mogłem znaleść nic na ten temat. Gdzie trzymacie gaśnicę w B5? Ja na razie wożę ją w bagażniku, ale wkurza juz mnie, bo ciągle musze ją przekładać. Jest jakieś miejsce (variant) gdzie można by ją umieścić i zapomnieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość captain18

Oczywiście, po to masz schowki po lewej i prawej stronie. I nic nie trzeba przekładać!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym schowku mam narzedzia i podnośnik, w drugim apteczkę. Gaśnica juz nie wlazi, blać jedna :610: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mol8

woze w kole zapasowym

passat sedan :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja włozyłem w koło zapasowe (sedan) i obwinołem szmatą (tak żeby nie tłukło metal o metal) i jest ok :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w kombiaku umocowalem razem z lewarkiem w lewym schowku w bagazniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sedanie woze u siebie w miejscu do tego przeznaczonym, czyli w uchwytach po prawej stronie bagaznika u gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sedanie woze w lewym schowku w bagazniku i apteczke i gasnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak nie macie miejsca na gaśnice to mozecie powyrzucać apteczki bo juz od ponad pół roku nie są obowiązkowe :643:

Ja mam gasnice,lewarek i klucz do kół w kole zapasowym w sedanie i obydwa schowki do wykorzystania dla siebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakot

a gdyby sie coś działo - czego nie życzę - to co ???? zdążysz ?? a jak bedziesz miał towar lub bagaże ??? wyrzucisz ??? nieee Może ktos ma jakiś ładny uchwyt zrobiony ?

Nigdy o tym nie myślałem, ale po przeczytniu tych postów człowiek zaczyna się zastanawiać... :612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac standardowa gasnica 1kg nadaje sie do ugaszenia papierosa, na nic wiecej. Zrozumie to ten, kto kiedykolwiek chcial gasic palacy sie samochod. Gasnica wrecz kichnie na 3 sekundy i skonczy sie ladunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego zawsze wożę ze zobą wóz strażacki :629: :619: :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam problem był poruszany już w innym dziale http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1158

 

ja mam lewy schowek zajęty, a w kole zapasowym wozić to troche nie bongo :| trzeba będzie gdzieś ją przykręcić...

Edytowane przez kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość VWpassatTDI

do mojego włazi bez problemu gasnica lerwarek klucz i kamizelka odblaskowa (do tego schowka z trójkątem) VARIANT :611: :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pyra

Ja mam upatrzone miejsce na gaśnicę ale z braku determinacji i czystego lenistwa nie umieściłem jej tam.Mam na myśli górna część tylnego nadkola(lewego lub prawego),dosyć równa powierzchnia , trzeba wywiercić otwory i zastosować metalowe kołki samozaciskające(takie jak do wieszania czegoś tam na płytach gipsowo kartonowych).Jedyny minus to wiercenie w nadkolach za to gaśnica" pod ręką" nawet przy zapchanym gratami bagażniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności