Skocz do zawartości
Gość PITOS

Popsuta Tylna Szyba, Niedziałający wiatrak, Centralny zamek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PITOS

Sam nie wiem co się dzieje więc zwracam sie z prośbą do klubowiczów

 

Mam Passata B5 Rocznik 1997-98 (wersja przejściowa) 1.9 TDI 115. Ogólnie zaczyna mnie już denerwować od momentu wymiany całej głowicy bo pojawił się olej w wodzie od chłodnicy:(.

 

Ale nie w tym rzecz i nie o to miałem pytać. Mianowicie problem w tym że od pewnego czasu nie otwierała mi się do końca szyba ta która znajduje się z tyłu (wiem że nie otwiera sie ona do końca) ale jedynie uchylała się pare centymetrów może z 3,4, ta po drugiej stronie działa bez zarzutu i dwie z przodu również. Następnym problemem jaki się pojawił "z nikąt" to na przemian działający i niedziałający wiatrak od klimatyzacji. Końcowym problemem jaki pojawił się po dwóch poprzednich to niedziałający centralny zamek od strony tego okna które się nie otwiera oraz już nie świeci się dioda od centralnego jak już wszytko pozamykam (bo muszę zamykać 2 razy aby zamknęły się wszystkie drzwi)

 

proszę o pomoc, co może być powodem problemów "z nikąt"

 

Dodam że wymieniłem chłodnice na super nówkę i wymieniłem głowice wszystkie paski, olej....

 

POMOCY!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PITOS

Ale jak to zalany wodą? nie rozumie jaką wodą skąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kenhor

wiele juz na forum bylo o takich problemach - nie wszystkich naraz, ale to sa czeste przypadlosci naszych aut. Wystarczy wejsc na wyszukiwarke i wpisac odpowiednie slowa kluczowe. Naprawde warto najpierw przeszukac forum nim sie cos napisze. Tylko czekac jak temat zostanie zamkniety jako powielony. To taka rada na przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PITOS

Zastanawia mnie to tylko czy te problemy "z nikąt" są jakoś ze sobą powiązane może i są podobne tematy na forum wiem bo czytałem,

mam tylko pytanie czy ktoś też tak miał że te problemy pojawiły się jeden za drugim w małych odstępach czasu i co jeszcze mi się stanie. Dodam że czeka mnie długa podróż więc nie chciałbym niemiłych niespodzianek np. na Niemieckiej autostardzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_wyszukiwarka

 

Moduł komfortu wpisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności